Brak zdjęcia

Doskonalenie umiejętności cyfrowych na PC, smartfon - osoby 50+ nr 472039

Lokalizacja: Dabrowa Gornicza, Będzin, Sosnowiec, Katowice (woj. śląskie)

INFORMACJE
Cena
50 / godz.
Kontakt
Ewa Steplewska
Wyślij e-mail
Podlesie 73
41-303 Dabrowa Gornicza

tel: 504028980
dopołudniowe
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn: 10:00-15:00
śr: 10:00-15:00
cz: 10:00-15:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Edukuję cyfrowo osoby 50+ oraz osoby niepełnosprawne oraz przebywające w domach opieki  od 7 lat w ramach projektu systemowego "Polska Cyfrowa Równych Szans".Były to spotkania wprowadzające w tajniki  nowoczesnych technologi o raz doskonalące umiejętności i wiedzę praktyczną o obsłudze komputera ,smartfona,aparatu fotograficznego  i korzystania z Internetu.Zajęcia odbywają się w grupach a także indywidualnie ,w razie potrzeby także online. Mam swoją autorską wypracowaną metodę poznawania  nowoczesnych urządzeń .  Osoby korzystające z zajęć mogą otrzymać  materiały analogowe lub cyfrowe.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU steplewskae_gmail_com

Doskonalenie umiejętności cyfrowych na PC, smartfon - osoby 50+ Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Produecnt karmy dla psów   Następna usługa: BISOLAR ENERGY Sp. z o. o.