Zakładanie trawnika, ogrodów, wycinka drzew, usługi ogrodnicze

Zakładanie trawnika, ogrodów, wycinka drzew, usługi ogrodnicze nr 472054

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
majewskiogrody13 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
- -
Majewski Ogrody
Wyślij e-mail
Warszawa
- Warszawa

tel: 512009966
tel: 733909030
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
sb: 08:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

  Firma Majewski Ogrody to prężnie rozwijająca się działalność, która powstała z pasji do ogrodnictwa. Lata pracy wśród roślin dały nam doświadczenie, które pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Pozwoliło nam to zyskać grono zaufanych klientów, regularnie korzystających z naszej oferty. Dzięki temu mamy okazję do stałego polepszania naszych umiejętności. Pracowity personel chętnie bierze udział w kursach i szkoleniach, które pozytywnie wpływają na rozwój firmy i jej kadry. 

 Zakładanie ogrodów Warszawa to usługa, do której trzeba swoją działkę odpowiednio przygotować. Firma Majewski Ogrody ma w swojej ofercie oprócz kompleksowych usług pielęgnacyjnych ogrodów również usługę czyszczenie i porządkowanie działek pod zabudowę lub sprzedaż, zakładanie trawnika Warszawa. W utrzymaniu ładu na działce pomoże też wycinka drzew Warszawa, która odbywa się według regulacji prawnych i przepisów. Bez względu na rodzaj usługi ogrodniczej, po zakończeniu prac w ogrodzie proponujemy wywóz pozostałości odpadów zielonych z posesji

 

   Wycena naszych usług jest darmowa, warto więc skontaktować się z firmą Majewski Ogrody w celu umówienia się na spotkanie. Posiadane przez nas certyfikaty i ukończone kursy są doskonałym świadectwem na trud i starania, jakie wkładamy w obsługę klientów. Cała oferta firmy Majewski Ogrody powstała z pasji do ogrodnictwa, dlatego niewątpliwie warto podjąć z nami współpracę.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby, pod numerami telefonu: 512 00 99 66/733 90 90 30 lub mailowo.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Zakładanie trawnika Warszawa - Zakładanie trawnika, ogrodów, wycinka drzew, usługi ogrodnicze
Zakładanie trawnika, ogrodów, wycinka drzew, usługi ogrodnicze Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: PPOŻ, Sygnalizacja pożarów SAP, Systemy oddymiania, przeciwpożarowe   Następna usługa: Mycie CZYSZCZENIE kostki brukowej - KRAKÓW