Brak zdjęcia

European Projects Group Sp. z o. o. - Doradztwo podatkowe nr 472150

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
European Projects Group Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
80-299 Gdańsk
tel: 222036132
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
European Projects Group to firma specjalizująca się w zakresie dotacji UE. Oferujemy wiele usług, między innymi dotacje, rozliczanie projektów UE oraz usługę w zakresie ulgi podatkowej B+R czy analiz finansowych. Wykonamy analizy porównawcze, wskaźnikowe, prognozy finansowe na różne cele inwestycyjne. Opracowujemy ponadto strategie biznesowe przedsiębiorstw, w celu sprecyzowania ich długofalowych zamierzeń oraz doboru optymalnych kierunków działania. Pomagamy w procesie aplikowania o środki na badania i rozwój, audyt, inwestycje, szkolenia. Od 2007 roku przygotowaliśmy dla naszych Klientów ponad 450 projektów finansowanych ze środków UE. Jesteśmy zawsze terminowi i ze starannością podchodzimy do realizowanych zadań.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU europgpl

European Projects Group Sp. z o. o. - Doradztwo podatkowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Prywatny detektyw, obserwacja, ustalenia, zrady, weryfikacja,   Następna usługa: Biuro nieruchomości MEERHOUSE