Architekt, projekty budowlane, wizualizacje, inwentaryzacje

Architekt, projekty budowlane, wizualizacje, inwentaryzacje nr 472260

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
ArchitektENA ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Elżbieta
Studio Architektoniczne ENA
Wyślij e-mail
Wrocław
tel: 503898383
https://www.facebook.com/ela.architekt
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn: 8:00-18:00
wt: 8:00-18:00
śr: 8:00-18:00
cz: 8:00-18:00
pt: 8:00-16:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Witam,
Studio architektoniczne ENA to firma, która specjalizuje się w wykonywaniu projektów indywidualnych pod Państwa potrzeby wykorzystując maksymalnie możliwości działki wynikające z jej usytuowania, kształtu, wymiaru, nasłonecznienia oraz innych walorów środowiskowych.

Zajmuję się zarówno projektami budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej, pod ochroną konserwatorską i inne.

Adaptacje gotowych projektów dają możliwość dostosowania istniejącego projektu pod Państwa potrzeby oraz możliwości wynikające z położenia działki budowlanej.

Przebudowy czy rozbudowy istniejących obiektów też dają, często niewidoczne na pierwszy rzut oka, możliwości dostosowania do nowych funkcji i Państwa wymagań.

Inwentaryzacje istniejących obiektów wykonywane są z wielką dbałością o każdy szczegół przy krótkim czasie realizacji.

Przerysowanie i odtworzenie archiwalnych dokumentacji z wersji papierowych, zdjęć lub skanów umożliwia zachowanie cennych projektów.

Renowacja obiektów zabytkowych wykonywana jest w oparciu o dostępne materiały archiwalne umożliwiające jak najwierniejsze odtworzenie stanu pierwotnego.

Każdy obiekt zarówno ten projektowany jak i istniejący można przedstawić w formie fotorealistycznej wizualizacji 3d w wysokiej rozdzielczości np. na cele sprzedaży lub reklamy.

Firma wykonuje przeglądy budynków 1-roczne i 5-letnie.

Studio Architektoniczne ENA na Państwa życzenie załatwia wszystkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Obszar działania: Polska
Współpraca z firmami oraz indywidualnymi klientami.
Kontakt: Wyślij e-mail .

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU ArchitektENA
Architekt, projekty budowlane, wizualizacje, inwentaryzacje - galeria
Architekt, projekty budowlane, wizualizacje, inwentaryzacje Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Taxi Goleniów, przewozy osobowe na lotnisko, Szczecin, Berlin Tegel   Następna usługa: Mycie Elewacji, Mycie Dachu, Czyszczenie Kostki Brukowej, Malowanie,