Szafa, drzwi przesuwne, garderoba, szafy przesuwne, szafy na wymiar,

Szafa, drzwi przesuwne, garderoba, szafy przesuwne, szafy na wymiar, nr 472522

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
Komandor-Awin ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Komandor Awin
Komandor Kraków Awin
Wyślij e-mail
Jasnogórska 4
31-358 Kraków

tel: 668 026 656
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Krakowska firma Awin jest właścicielem salonów Komandor. Działa już od 1992 roku i od początku swojej działalności stawiała na rozwój oferty oraz polepszanie warunków współpracy z klientami. Sprawia to, że każdy klient tej firmy może liczyć na profesjonalną obsługę. Jej wysoki poziom był wielokrotnie potwierdzony poprzez wiele różnego rodzaju certyfikatów, które chwaliły działalność firmy Awin.
Komandor to producent mebli, który znany jest przede wszystkim ze swoich szaf. Zazwyczaj wykonuje szafy na wymiar, które są niezbędne gdy ktoś pragnie umeblować pomieszczenie o trudnym rozkładzie, takie jak poddasze. Komandor dobrze radzi sobie także z zamówieniami na szafy do zabudowy lub szafy przesuwne. Są one tworzone zgodnie z wizją klienta, który zawsze może liczyć na to, że jego oczekiwania będą jak najlepiej spełnione. Satysfakcja klientów jest bowiem priorytetem zarówno dla producenta Komandor, jak i firmy Awin, który jest autoryzowanym dealerem tego koncernu.
Wszystkie zamawiane meble są kończone terminowo, tak aby klient nie musiał się martwić niepotrzebnymi opóźnieniami. Dlatego też każda osoba, która pragnie zamówić szafy na wymiar lub szafy do zabudowy na pewno powinna zapoznać się z ofertą tej firmy.
 
Komandor Kraków Awin
Jasnogórska 4
31-358 Kraków
Tel: 668 026 656
https://komandor-krakow.com.pl


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Szafa, drzwi przesuwne, garderoba, szafy przesuwne, szafy na wymiar, - galeria
Szafa, drzwi przesuwne, garderoba, szafy przesuwne, szafy na wymiar, Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Monitorowanie24. pl   Następna usługa: Ochrona, dozór, utrzymanie czystości, dowozy pracownicze, odpis PFRON