Archiwizacja

Archiwizacja nr 48111

Lokalizacja: Szczecin (woj. zachodniopomorskie)Więcej: na Pomorzanach

INFORMACJE
Użytkownik
Adactaprofi ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Anna Grochowska
Ad Acta Profi Sp.z o.o.
Wyślij e-mail
ul.9 Maja 84 a
70-136 Szczecin

tel: 091 311 93 64
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-13:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

„AD ACTA PROFI” Spółka z o.o. zajmuje się:

·         Porządkowaniem archiwów zakładowych.

·         Tworzeniem oraz opieką nad archiwami zakładowymi.

·         Przechowywaniem akt likwidowanych podmiotów gospodarczych (spółdzielni, Spółek z o.o., Spółek akcyjnych itp.).

·         Przechowywaniem akt działających podmiotów gospodarczych, pragnących uporządkować swoje zasoby aktowe i mieć do nich łatwy i szybki dostęp.

Nasza oferta obejmuje następujący zakres prac archiwizacyjnych:

·         Uporządkowanie zasobu Waszego archiwum poprzez przyjęcie odpowiedniej klasyfikacji aktowej A, B, BE i BC

 

·         Opracowanie dokumentacji poprzez segregację, ponumerowanie i spisanie akt w zespole i właściwe opisanie teczek aktowych z zachowaniem struktury organizacyjnej Firmy

 

·         Kategoryzacja akt zgodnie z rzeczowym wykazem akt

 

·         Sporządzenie ewidencji akt w postaci spisów zdawczo- odbiorczych  (forma papierowa i elektroniczna)   

 

·         Wydzielenie z zasobu akt kategorii BC, których okres przechowywania minął; sporządzenie spisów akt kategorii BC przeznaczonych do brakowania

 

·         Wywiezienie wybrakowanych akt z archiwum po uzyskaniu decyzji władz Firmy i zniszczenie ich (na Wasze życzenie zajmiemy się też utylizacją sprzętu komputerowego i elektronicznego)

 

Akta przeznaczone do przechowywania przetransportujemy do siedziby naszego archiwum i przechowamy je  przez wyznaczony okres, w sposób zabezpieczający  przed uszkodzeniem lub utratą.

Zapewniamy także przechowanie dokumentacji technicznej, nośników elektronicznych i innych rodzajów dokumentacji i udostępnianie akt zgodnie z Państwa życzeniem. 

Ponadto w ramach porządkowania Waszej dokumentacji,  na odrębne zlecenie, możemy zeskanować wybrane dokumenty i przechować je także  w formie elektronicznej.

Wartość ostateczną prac podajemy po zapoznaniu się z Państwa szczegółowymi potrzebami i wymaganiami, co do sposobu przechowywania oraz zweryfikowaniu wielkości i kategorii  Waszych zbiorów.

  Powierzenie prowadzenia archiwum firmie specjalistycznej pozwoli Państwu zmniejszyć ponoszone koszty prawidłowego przechowywania dokumentacji i odpowiednio je zabezpieczyć.

Gwarantujemy rzetelne wykonanie wszelkich prac archiwizacyjnych i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU Adactaprofi
Archiwizacja - galeria
Archiwizacja Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: WINDYKACJA KRAKÓW, WIERZYTELNOŚCI, PORADY,   Następna usługa: Wyburzanie, kucie