FotoGemini  -  zdjęcia ślubne

FotoGemini - zdjęcia ślubne nr 5205

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

INFORMACJE
Cena
950 / zestaw
Kontakt
"FotoGemini"
Wyślij e-mail
Katowice
tel: 604 611841
tel: 32 2541841
e-mail: fotogemini@fotogemini.com
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

FotoGemini - zdjęcia ślubne

Specyfika ceremonii kościelnej wymaga od fotografa dyskrecji i wyczucia, tak, aby sfotografować najważniejsze chwile jednocześnie nie zakłócając atmosfery skupienia. Pomoże nam w tym zarówno zdobyte doświadczenie jak i wcześniejsze uzgodnienie szczegółów z księdzem, który będzie błogosławił Wasze małżeństwo. Posiadamy ponadto specjalną zgodę Kurii Metropolitalnej na wykonywanie zdjęć wewnątrz obiektów sakralnych.

Po ślubie przyjmować będziecie od swoich najbliższych gratulacje, kwiaty, prezenty. Jeśli zechcecie, uwiecznimy ich uśmiechy i uściski, by cieszyły Was wciąż po latach.

Zdjęcia w plenerze to zazwyczaj przyjemność dla obu stron. Państwo Młodzi mogą pozwolić sobie na rozluźnienie i swobodę, podczas gdy fotograf komponuje kolejne kadry. Tradycyjnie sesje odbywają się "na łonie natury" - w parku, w lesie, na łące. Ale można zdecydować się na inne ciekawe miejsce - wąską uliczkę, zabytkowy rynek, interesujące wnętrze kamienicy lub pałacu czy ruiny zamku albo... fabryki. To już zależy od Waszego nastroju i fantazji - sesja ślubna nie musi być ani nudna ani sztywna! Wy decydujecie, my dbamy o to, żeby zdjęcia w pełni Was zadowoliły. W dniu ślubu sesja w plenerze nie trwa z reguły zbyt długo, na Wasze życzenie możemy ją jednak przenieść na inny, spokojniejszy dzień.

No i w końcu wesele! Kieliszki szampana wzniesione w toaście. Pierwszy wspólny taniec Młodej Pary i goście w barwnym korowodzie. Weselne atrakcje tego wieczoru sprawiają, że czas upływa szybko i niepostrzeżenie. Ale wszystkie te chwile będą do Was powracać, kiedy otworzycie swój ślubny album wypełniony wspomnieniami tego szczególnego wydarzenia

Nie polegajcie na pamięci, zaproście na swój ślub fotografa!

 

Oferty naszej nie ograniczamy do przyjmowania zleceń wyłącznie z danego regionu Polski. Z prawdziwą przyjemnością zrealizujemy dla Państwa sesję ślubną nawet na Majorce! :) Oczywiście konieczność dojazdu w miejsce znacznie oddalone od Katowic wiązać się może z doliczeniem kosztów podróży.

 

Wykonujemy:

  • Sesje ślubne w plenerze

Coraz więcej Młodych Par woli swobodną fotografię plenerową od pozowanych zdjęć studyjnych. Staranne kadry i atrakcyjne otoczenie sprawiają, że są to fotografie "reprezentacyjne", idealne do oprawienia w ramki czy obdarowania rodziny

  • Fotoreportaże.

Czyli zdjęcia z przygotowań do ślubu, ceremonii w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego oraz przyjęcia weselnego. Fotografie naturalne, często dynamiczne, oddające atmosferę i emocje towarzyszące uroczystośc

  • Fotografie stylizowane

Romantyczne, wykonane w sepii lub czarno-białe, z dobranym obramowaniem. Bardzo chętnie zamawiane jako efektowne uzupełnienie ślubnego albumu.

 

                                                             ZAPRASZAMY

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Komplet 90 fotografii rozwiń Cena: 0 zł (reportaż kościół/USC + składanie życzeń + plener + wesele)
Komplet 60 fotografii rozwiń Cena: -300 zł (reportaż kościół/USC + składanie życzeń + plener)
Komplet 30 fotografii rozwiń Cena: -500 zł (reportaż kościół/USC + składanie życzeń lub sam plener)
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
FotoGemini - zdjęcia ślubne - galeria
FotoGemini - zdjęcia ślubne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Dom Pogrzebowy Bogdan i Jadwiga Kaminscy Wiazanki   Następna usługa: Systemy komputerowe - serwis - EŁK Okazyjne ceny!!!