Książeczka zdrowia, zwolnienia lekarskie  -  W - w

Książeczka zdrowia, zwolnienia lekarskie - W - w nr 6477

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)Więcej: Dojazd: autobusy 409, 609 - przystanek ul. Szczecińska.

INFORMACJE
Cena
30 / sztuka
Kontakt
Medycyna Pracy
Wyślij e-mail
ul. Kmicica 3
54-514 Wrocław

tel: 693 775123
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Nasz zespół to lekarze specjaliści medycyny pracy i psycholodzy uprawnieni do badań kierowców.

Gabinet lekarski jest zlokalizowany w zachodniej części Wrocławia i zajmuje się szeroko pojętą medycyną pracy i transportu.

W spokojnej i miłej atmosferze wykonasz niezbędne badania lekarskie i psychologiczne.

Pacjenci są umawiani na wyznaczoną porę co oznacza, że generalnie będziesz jedyną osobą której poświęcimy całą swoją uwagę (wyjątek – zbiorowe testy psychologiczne dla kierowców).

Stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta i zalecamy wyłącznie niezbędne badania.

Gabinet medycyny pracy we Wrocławiu oferuje kompleksowe badania kierowców wszystkich kategorii. W miłej atmosferze podczas jednej wizyty możesz wykonać :

  • Badania lekarskie - pracownicza książeczka zdrowia.
  • Badania sanitarno epidemiologiczne (do celów sanitarno epidemiologicznych)
Oprócz ‘medycyny pracy” posiadamy uprawnienia Zus do wystawiania zaświadczeń o czasowej niezdolności do pracy z powodu choroby- zwolnienia lekarskie L4. Po 30 dniach zwolnienia lekarskiego wykonywane jest badanie kontrolne lekarza medycyny pracy. Przed upływem 182 dni zwolnienia L4 i braku zdolności do pracy wypisujemy wnioski do celów rentowych Zus.

Pamiętaj
Zwolnienia lekarskie muszą być dostarczone w ciągu 7 dni od daty wystawienia. Wystawianie zwolnień lekarskich podlega kontroli przez lekarzy ZUS.

Oprócz badania lekarskiego możesz uzyskać porady specjalisty dotyczącej przepisów prawa medycyny pracy .

Książeczki zdrowia (sanitarno-epidemiologiczne)

Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych są wymagane dla osób wykonujących pracę w procesie produkcji i obrotu żywnością.

Badania epidemiologiczne przeprowadza się:

  • przed podjęciem pracy
  • przed podjęciem nauki
  • po przebyciu zakażenia czynnikiem chorobotwórczym

Pracownicza książeczka zdrowia służy do wpisu przez lekarza wykonanych badań laboratoryjnych oraz treści orzeczenia.

Koszt badania i wystawienia książeczki to 30 zł. Wystawiamy bezpłatnie duplikaty: zagubionej książeczki zdrowia lub orzeczenia do celów sanitarno epidemiologicznych wystawionych w moim gabinecie.

Pracownicza książeczka zdrowia jest dostępna do wglądu organom inspekcji sanitarno-epidemiologicznej!
Orzeczenie jest przechowywane przez pracodawcę, a książeczka przez osobę badaną.

Badania laboratoryjne na nosicielstwo zarazków chorób jelitowych przeprowadza Wyślij e-mail , Wrocław ul. Składowa 1/3 (Sanepid).

Zwolnienia lekarskie L4 ZLA

Gabinet posiada upoważnienie Wyślij e-mail do wystawiania zaświadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do pracy (dawniej - zwolnienia lekarskie na druku L4). Zasiłek chorobowy przysługuje przez okres trwania niezdolności do pracy z powodu choroby- jednak nie dłużej niż 182 dni.

Pamiętaj!
Dostarczenie zwolnienia po upływie 7 dni od jego wystawienia obniża o 25% Twój zasiłek chorobowy!

Zwolnienie lekarskie wystawia się wyłącznie po bezpośrednim badaniu pacjenta. Przed zakończeniem okresu zwolnienia, możliwe jest wystąpienie z wnioskiem o ustalenie prawa do świadczenia rehabilitacyjnego lub prawa do renty z tytułu niezdolności do pracy. Wystawianie zwolnień podlega kontroli lekarzy orzeczników Wyślij e-mail .

Zwolnienie lekarskie L4 i zasiłek chorobowy przysługuje pracownikowi zwolnionemu z pracy, jeżeli zwolnienie wystawiono do 14 dni od ustania tytułu ubezpieczenia chorobowego (dzień zwolnienia z pracy) i niezdolność do pracy trwała co najmniej 30 dni.

W przypadku zwolnienia lekarskiego trwającego dłużej niż 30 dni, pracownik jest kierowany na badanie kontrolne lekarza medycyny pracy.

Zwolnienie lekarskie dla niepełnoletnich uczniów jest wystawiane po przeprowadzeniu badania w obecności prawnego opiekuna.

Oferta

Dla uczniów i studentów - rabat 20%.
Możliwość negocjacji cen dla firm.

Badanie Cena
Wyślij e-mail 30 zł
Wyślij e-mail 40 zł
Badanie wzroku - lekarz okulista 50 zł
Wyślij e-mail 75 zł
Wyślij e-mail 75 zł
Wyślij e-mail 80 zł
Wyślij e-mail 110 zł
Wyślij e-mail 135 zł
Inne badania lekarskie lub testy psychologiczne do ustaleniaZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
pozytywna
rozwiń W bardzo sprawny sposób wykonałem tam badania dla kierowcy zawodowego do świadectwa kwalifikacji. Pracownia psychologii transportu na Kmicica 3 jest niedaleko przychodni, co pozwala na załatwienie wszystkich kwitów do nowego prawa jazdy w rozsądnym czasie. Psychotesty dla kierowców standardów. Aktualny jest numer telefonu do rejestracji 693 775 123 lub 601 775 123. Ceny umiarkowane w stosunku do konkurencji, koło Przychodni parking, a sam dr Dariusz Kraśnicki jest całkiem sympatycznym człowiekiem. Najlepiej sprawdzić to wszystko samemu na Żernickiej 215 Wystawiona 24-02-2012 18:45 przez Robert (83.21.176.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Musiałem zrobić wszystkie badania wstępne do pracy przy ciężkim sprzęcie.Szukałem ośrodka w którym mógłbym te wszystkie badania zrobić na CITO!!!!! Niestety wszędzie gdzie dzwoniłem podawane terminy były dla mnie nie do przyjęcia,ponieważ zależało mi na czasie. Znajomy podał mi nr tel do doktora Kraśnickiego .Proszę Państwa CUDA SIĘ ZDARZAJĄ!!!!!!!!! Wszyscy nie zbędni specjaliści w jednym miejscu ,jedynie na psychotesty musiałem parę metrów podejść . Ale taką obsługę ja rozumiem załatwiłem wszystko od ręki w jednym dniu. Polecam tego lekarza wszystkim ceniącym sobie czas i dobrą fachowa obsługę,jeżeli chodzi o doktora Kraśnickiego naprawdę miły i konkretny gość :) Wystawiona 23-02-2012 21:27 przez Artur Godek (89.73.133.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Wszystkie badania do pozwolenia na broń wymagane przez Policję Zrobiłem w miarę sprawnie na Żernicka 215b. Niestety aktualny telefon to 601 775 123 lub 71 35 39 275 i nie przyjmują już na Kmicica 3. Tym nie mniej wszyscy specjaliści są na miejscu, aktualna cena badań 300 złotych, ale trzeba doliczyć koszt psychiatry czyli 100 zł. Mogę tylko pochwalić za sprawną i szybką obsługę. Wystawiona 10-07-2011 14:04 przez Derek (83.5.63.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Po całym tygodniu poszukiwań w Poznaniu w końcu znalazłem ich adres we Wrocławiu Żernicka 215B. Niestety telefon na Favore jak i ceny nieco nieaktualne. Tym niemniej nowy telefon to 601 775 123. Mogę tylko zachęcić do szczepień przeciwko żóltej febrze. Żółtą miedzynarodową książeczkę zdrowia wydali mi na miejscu. Wystawiona 09-07-2011 21:18 przez Marek (83.8.113.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Książeczkę zdrowia załatwiłem w ciągu jednej wizyty lekarskiej. wcześniej spędziłem cały tydzień w sanepidzie na Składowej 1/3 we Wrocławiu na badaniach kału. Telefon do rejestracji jest nieco nieaktualny / obecny 601 775 123/ Doktor Kraśnicki naprawdę miły i mogę tylko Zachęcić - Żernicka 215b Wystawiona 09-07-2011 21:12 przez Dario (83.8.113.*)   Zgłoś nadużycie
Książeczka zdrowia, zwolnienia lekarskie - W - w - galeria
Książeczka zdrowia, zwolnienia lekarskie - W - w Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: KOŁA DWUMASOWE WSZYSTKIE MARKI KOŁO REGENERACJA   Następna usługa: Szczepienia, recepty lekarskie - Wrocław