WIZYTÓWKA WWW!

WIZYTÓWKA WWW! nr 6532

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
250 / sztuka
Kontakt
Centrum Przemysłowo-Usługowe ZETO
Wyślij e-mail
ul. Powstańców Wielkopolskich 28
58-500 Jelenia Góra

tel: 75 6425100
tel: 75 7526922
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
 CPU ZETO Jelenia Góra jest firmą informatyczną działającą na rynku południowo-zachodniej Polski.
Jesteśmy największą firmą IT makroregionu jeleniogórskiego o bogatej tradycji informatycznej, działającą na rynku informatycznym od 1971 roku, przygotowaną do rozwiązywania złożonych problemów informatycznych Klientów, dysponującą dużym potencjałem usługowym.

Mając na uwadze jak najlepsze wywiązywanie się z przyjętych na siebie zobowiązań wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z Wyślij e-mail . Głównym celem przyjętej do realizacji w ZETO w Jeleniej Górze Polityki Jakości jest spełnianie potrzeb i oczekiwań Klientów na jak najwyższym poziomie jakości, w sposób umożliwiający osiąganie satysfakcji przez obie strony.

Nasza wieloletnia działalność na rynku informatyki, profesjonalne tradycje, kwalifikacje pracowników, stosowane najnowsze rozwiązania technologiczne, wykorzystywany nowoczesny sprzęt komputerowy, dają Klientom gwarancję stabilności i wiarygodności usług.

Oferujemy wysokiej jakości usługi, sprawdzony sprzęt i oprogramowanie renomowanych firm oraz serwis doradczy i techniczny, będący stale do dyspozycji klienta. Rzetelność i solidność zapewniają nam zaufanie dotychczasowych i przyszłych klientów. Podstawą naszego działania jest wysoka jakość świadczonych usług.

Wszystkie działania spółki są ukierunkowane na jak najlepszą obsługę klientów poprzez realizację naszej misji, którą jest:

DOSTARCZANIE ZASOBÓW I NARZĘDZI WSPOMAGAJĄCYCH BUDOWĘ SPOŁECZEŃSTWA OPARTEGO NA WIEDZY I INFORMACJI

Naszą ambicją jest podążanie za rozwojem technologii informatycznej i szukanie nowych wyzwań w dynamicznbie rozwijającej się Polsce XXI wieku.

Staramy się zapewnić naszym klientom jakość usług na najwyższym poziomie i dać im to, czego dokładnie potrzebują.Przedstawiona oferta cenowa obowiązuje od 1 kwietnia 2006 r. Wszystkie ceny są cenami netto. Istnieje możliwość negocjacji cen.

Poniższy cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego.

Kontakt w sprawie projektów i wykonania stron Wyślij e-mail tel. Wyślij e-mail

typ aplikacji Podstawowa opłata (grafika - layout dostarczony przez klienta) Dodatkowa grafika wykonywana przez naszą Firmę (indywidualny projekt graficzny) Dodatkowe logo, menu Dodatkowe elementy np. baner reklamowy
WIZYTÓWKA
Jedna strona, która zawiera logo firmy lub zdjęcie osoby, adres zwykły i elektroniczny oraz tekst reklamowy. Logo i inne elementy graficzne (zdjęcie, grafika) dostarczone przez klienta albo zaprojektowane przez naszą firmę.
od 250 zł 100 zł od 30 zł/godz. od 50 zł
AKTUALIZACJA WIZYTÓWKI
od 35 zł /roboczogodzina netto

Portfolio

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Strona Regionalnego Oddziału Krajowej Izby Biegłych Rewidentów we Wrocławiu.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Nasz niewielki wkład w walkę Michała Koryckiego z chorobą. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Zakładu Produkcji Urządzeń Rozdzielczych i Sterowniczych w Jeżowie Sudeckim. Realizuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji elektrycznych urządzeń rozdzielczych i sterowniczych niskiego napięcia.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Agencja nieruchomości posiadające duże doświadczenie w branży. Członek Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Firma zajmująca się szeroko rozumianym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa Dolnośląskiego.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Pensjonat położony w Jagniątkowie, malowniczej miejscowości w Karkonoszach.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Firma zajmuje się produkcją systemów zabezpieczających rynny deszczowe przed zanieczyszczeniami.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Polska wersja strony Wyślij e-mail . Zawiera szczegółowy opis budowy systemu IMPACTxp, jego modułów, korzyści z wdrożenia, referencje użytkowników.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Licencjonowany pośrednik w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Kompleksowa obsługa: doradztwo, wyceny, kredyty.

Strona aktualizowana poprzez specjalny system administracyjny wykonany w ZETO Jelenia Góra.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Tematyczny serwis internetowy firmy CPU ZETO Jelenia Góra. Usługi internetowe, hosting, strony www, systemy zarządzania treścią, aplikacje internetowe, konta pocztowe i inne.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Serwis Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze. Zawartość serwisu modyfikowana jest poprzez panel administracyjny wykonany w ZETO Jelenia Góra.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Macierzysta strona naszej firmy, zajmującej się szeroko pojętymi usługami branży IT (serwis komputerowy, kasy fiskalne, hardware, software, sieci komputerowe, technologie zabezpieczeń, usługi internetowe, szkolenia, podpis elektroniczny i wiele innych).

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Strona internetowa poświęcona działalności oraz zbiorom muzealnym Skansenu Uzbrojenia Wojska Polskiego - Oddziału Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą domów oraz materiałów budowlanych. Prowadzi także gospodarstwo turystyczne w Jeżowie Sudeckim.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Prezentacja ofert nieruchomości fikcyjnej firmy, mająca na celu pokazanie możliwości Wyślij e-mail o tej samej nazwie. Intuicyjny interfejs, łatwe przeglądanie i wyszukiwanie ofert.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Prezentacja zbiorów, historii, oddziałów i wystaw największego jeleniogórskiego muzeum. Strona często aktualizowana, dzięki czemu można na bieżąco śledzić nowe wystawy i wydarzenia w Muzeum.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Jest to system kadrowo-płacowy przeznaczony dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Współpracuje z Programem Płatnika ZUS.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Misją placówki jest przygotowanie mieszkańców Jeleniej Góry, a zwłaszcza młodego pokolenia, do twórczego uczestnictwa w kulturze.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Polmetal jest polsko-słoweńską firmą produkcyjną. Kluczową działalnością firmy jest produkcja i dystrybucja stalowych, precyzyjnych rur ze szwem i zamkniętych profili giętych na zimno.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Strona Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego zawiera zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów, do którego dostęp możliwy jest na dwa sposoby: poprzez mapkę oraz formularz.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Strona Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "Radar" w Jeleniej Górze. Jako organizacja pożytku publicznego działa na rzecz obronności kraju, a także zachowania tradycji i historii Wojsk Radiotechnicznych oraz jeleniogórskich wojskowych szkół radiotechnicznych.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Firma specjalizuje się przede wszystkim w wykonawstwie robót w budownictwie przemysłowym. Realizacje: roboty elektroenergetyczne, elektryczne i w podobnym zakresie.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Strona PKS zawiera zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów, do którego dostęp możliwy jest przez formularz.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

AKTA jest firmą outsourcingową, która zajmuje się praktycznym zastosowaniem prawa pracy oraz prowadzeniem Zewnętrznego Działu Personalnego - kadr i płac.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Senator Tadeusz Lewandowski jest członkiem senackiej:
* Komisji Obrony Narodowej
* Komisji Regulaminowej, Etyki i Spraw Senatorskich
Senator Tadeusz Lewandowski jest reprezentantem Senatu RP w Radzie Ochrony Pracy.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Accurate Translations - specjalizuje się w wiernym tłumaczeniu z języka Amerykańskiego - Angielskiego na Polski i z Polskiego na Amerykański - Angielski .

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Urząd Skarbowy
w Jeleniej Górze
ul. Wolności 121
58-500 Jelenia Góra.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Związkowiec"
w Jeleniej Górze
ul. Kiepury 53
58-506 Jelenia Góra.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Pośród Gór Izerskich w Starej Kamienicy
na niewielkim wzniesieniu
w pobliżu ulicy
dom duży, pobielony,
z numerem 100 stoi,
stary choć nowocześnie,
pięknie odnowiony.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Starej Kamienicy
zajmuje się sprzedarzą jaj i różnych zbóżZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
WIZYTÓWKA WWW! - galeria
WIZYTÓWKA WWW! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: KIELCE biuro rachunkowe - kompleksowe uslugi!   Następna usługa: Pracownie diagnostyczne Bielsko - Biała