STRONY WWW! PROFESJONALNIE!!

STRONY WWW! PROFESJONALNIE!! nr 6545

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
450 / sztuka
Kontakt
Centrum Przemysłowo-Usługowe ZETO
Wyślij e-mail
ul. Powstańców Wielkopolskich 28
58-500 Jelenia Góra

tel: 75 6425100
tel: 75 7526922
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
 CPU ZETO Jelenia Góra jest firmą informatyczną działającą na rynku południowo-zachodniej Polski.
Jesteśmy największą firmą IT makroregionu jeleniogórskiego o bogatej tradycji informatycznej, działającą na rynku informatycznym od 1971 roku, przygotowaną do rozwiązywania złożonych problemów informatycznych Klientów, dysponującą dużym potencjałem usługowym.

Mając na uwadze jak najlepsze wywiązywanie się z przyjętych na siebie zobowiązań wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z Wyślij e-mail . Głównym celem przyjętej do realizacji w ZETO w Jeleniej Górze Polityki Jakości jest spełnianie potrzeb i oczekiwań Klientów na jak najwyższym poziomie jakości, w sposób umożliwiający osiąganie satysfakcji przez obie strony.

Nasza wieloletnia działalność na rynku informatyki, profesjonalne tradycje, kwalifikacje pracowników, stosowane najnowsze rozwiązania technologiczne, wykorzystywany nowoczesny sprzęt komputerowy, dają Klientom gwarancję stabilności i wiarygodności usług.

Oferujemy wysokiej jakości usługi, sprawdzony sprzęt i oprogramowanie renomowanych firm oraz serwis doradczy i techniczny, będący stale do dyspozycji klienta. Rzetelność i solidność zapewniają nam zaufanie dotychczasowych i przyszłych klientów. Podstawą naszego działania jest wysoka jakość świadczonych usług.

Wszystkie działania spółki są ukierunkowane na jak najlepszą obsługę klientów poprzez realizację naszej misji, którą jest:

DOSTARCZANIE ZASOBÓW I NARZĘDZI WSPOMAGAJĄCYCH BUDOWĘ SPOŁECZEŃSTWA OPARTEGO NA WIEDZY I INFORMACJI

Naszą ambicją jest podążanie za rozwojem technologii informatycznej i szukanie nowych wyzwań w dynamicznbie rozwijającej się Polsce XXI wieku.

Staramy się zapewnić naszym klientom jakość usług na najwyższym poziomie i dać im to, czego dokładnie potrzebują.Przedstawiona oferta cenowa obowiązuje od 1 kwietnia 2006 r. Wszystkie ceny są cenami netto. Istnieje możliwość negocjacji cen.

Poniższy cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego.

Kontakt w sprawie projektów i wykonania stron Wyślij e-mail tel. Wyślij e-mail

STRONA WWW
Typowa strona internetowa zawierająca kilka podstron - strona główna z prostym menu i podstronami. Witryna Internetowa zawierająca logo, elementy graficzne dostarczone przez klienta albo zaprojektowane przez naszą Firmę, teksty do 5 stron A4 i 10 tradycyjnych fotografii. Ilość stron i dostarczanych fotografii wzrasta wraz z ilością podstron i złożonością grafiki oraz rozbudowaniem aplikacji. (*) - ceny są uwarunkowane od sposobu wykonania i języków programowania (PHP, XHTML, JAVA SCRIPT)
STRONA GŁÓWNA + 2 - 3 PODSTRONY (*)
od 450 zł 100 zł od 30 zł/godz. od 50 zł
STRONA GŁÓWNA + 3 - 5 PODSTRON (*)
od 600 zł 100 zł od 30 zł/godz. od 50 zł
STRONA GŁÓWNA + 5 - 10 PODSTRONY (*)
od 800 zł 100 zł od 30 zł/godz. od 50 zł
STRONA GŁÓWNA + WIĘCEJ NIŻ 10 PODSTRON (*)
od 1000 zł 100 zł od 30 zł/godz. od 50 zł
AKTUALIZACJA STRON WWW
od 35 zł /roboczogodzina netto
PANEL ADMINISTRACYJNY + BAZA DANYCH
Rozbudowana witryna administracyjna opracowana zgodnie z życzeniami klienta. Na tym etapie ściśle współpracujemy z klientem, zarówno od strony graficznej (grafik) jak i programistycznej (informatyk): oprogramowanie bazodanowe, PHP, skrypty itd. Ceny za panel administracyjny nie zawierają cen za stronę Wyślij e-mail grafike.
1.DO WPROWADZANIA KOMUNIKATÓW LUB AKTUALNOŚCI
od 500 zł 100 zł od 30 zł/godz. od 50 zł
2.PUNKT 1 + STATYSTYKA + KSIĘGA GOŚCI
od 500 zł 100 zł od 30 zł/godz. od 50 zł
3.MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA SAMEMU MENI I WPROWADZANIA TREŚCI DO PODSTRON + PUNKT 1 + PUNKT 2
od 700 zł 100 zł od 30 zł/godz. od 50 zł
AKTUALIZACJA PANELU ADMINISTARCYJNEGO
od 35 zł /roboczogodzina netto

Portfolio

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Strona Regionalnego Oddziału Krajowej Izby Biegłych Rewidentów we Wrocławiu.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Nasz niewielki wkład w walkę Michała Koryckiego z chorobą. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Zakładu Produkcji Urządzeń Rozdzielczych i Sterowniczych w Jeżowie Sudeckim. Realizuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji elektrycznych urządzeń rozdzielczych i sterowniczych niskiego napięcia.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Agencja nieruchomości posiadające duże doświadczenie w branży. Członek Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Firma zajmująca się szeroko rozumianym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa Dolnośląskiego.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Pensjonat położony w Jagniątkowie, malowniczej miejscowości w Karkonoszach.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Firma zajmuje się produkcją systemów zabezpieczających rynny deszczowe przed zanieczyszczeniami.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Polska wersja strony Wyślij e-mail . Zawiera szczegółowy opis budowy systemu IMPACTxp, jego modułów, korzyści z wdrożenia, referencje użytkowników.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Licencjonowany pośrednik w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Kompleksowa obsługa: doradztwo, wyceny, kredyty.

Strona aktualizowana poprzez specjalny system administracyjny wykonany w ZETO Jelenia Góra.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Tematyczny serwis internetowy firmy CPU ZETO Jelenia Góra. Usługi internetowe, hosting, strony www, systemy zarządzania treścią, aplikacje internetowe, konta pocztowe i inne.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Serwis Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Jeleniej Górze. Zawartość serwisu modyfikowana jest poprzez panel administracyjny wykonany w ZETO Jelenia Góra.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Macierzysta strona naszej firmy, zajmującej się szeroko pojętymi usługami branży IT (serwis komputerowy, kasy fiskalne, hardware, software, sieci komputerowe, technologie zabezpieczeń, usługi internetowe, szkolenia, podpis elektroniczny i wiele innych).

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Strona internetowa poświęcona działalności oraz zbiorom muzealnym Skansenu Uzbrojenia Wojska Polskiego - Oddziału Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą domów oraz materiałów budowlanych. Prowadzi także gospodarstwo turystyczne w Jeżowie Sudeckim.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Prezentacja ofert nieruchomości fikcyjnej firmy, mająca na celu pokazanie możliwości Wyślij e-mail o tej samej nazwie. Intuicyjny interfejs, łatwe przeglądanie i wyszukiwanie ofert.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Prezentacja zbiorów, historii, oddziałów i wystaw największego jeleniogórskiego muzeum. Strona często aktualizowana, dzięki czemu można na bieżąco śledzić nowe wystawy i wydarzenia w Muzeum.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Jest to system kadrowo-płacowy przeznaczony dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Współpracuje z Programem Płatnika ZUS.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Misją placówki jest przygotowanie mieszkańców Jeleniej Góry, a zwłaszcza młodego pokolenia, do twórczego uczestnictwa w kulturze.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Polmetal jest polsko-słoweńską firmą produkcyjną. Kluczową działalnością firmy jest produkcja i dystrybucja stalowych, precyzyjnych rur ze szwem i zamkniętych profili giętych na zimno.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Strona Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego zawiera zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów, do którego dostęp możliwy jest na dwa sposoby: poprzez mapkę oraz formularz.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Strona Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "Radar" w Jeleniej Górze. Jako organizacja pożytku publicznego działa na rzecz obronności kraju, a także zachowania tradycji i historii Wojsk Radiotechnicznych oraz jeleniogórskich wojskowych szkół radiotechnicznych.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Firma specjalizuje się przede wszystkim w wykonawstwie robót w budownictwie przemysłowym. Realizacje: roboty elektroenergetyczne, elektryczne i w podobnym zakresie.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Strona PKS zawiera zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów, do którego dostęp możliwy jest przez formularz.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

AKTA jest firmą outsourcingową, która zajmuje się praktycznym zastosowaniem prawa pracy oraz prowadzeniem Zewnętrznego Działu Personalnego - kadr i płac.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Senator Tadeusz Lewandowski jest członkiem senackiej:
* Komisji Obrony Narodowej
* Komisji Regulaminowej, Etyki i Spraw Senatorskich
Senator Tadeusz Lewandowski jest reprezentantem Senatu RP w Radzie Ochrony Pracy.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Accurate Translations - specjalizuje się w wiernym tłumaczeniu z języka Amerykańskiego - Angielskiego na Polski i z Polskiego na Amerykański - Angielski .

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Urząd Skarbowy
w Jeleniej Górze
ul. Wolności 121
58-500 Jelenia Góra.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Związkowiec"
w Jeleniej Górze
ul. Kiepury 53
58-506 Jelenia Góra.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Pośród Gór Izerskich w Starej Kamienicy
na niewielkim wzniesieniu
w pobliżu ulicy
dom duży, pobielony,
z numerem 100 stoi,
stary choć nowocześnie,
pięknie odnowiony.

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Starej Kamienicy
zajmuje się sprzedarzą jaj i różnych zbóż

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
STRONY WWW! PROFESJONALNIE!! - galeria
STRONY WWW! PROFESJONALNIE!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Szczepienia przed chorobami zakaźnymi - Gdańsk   Następna usługa: CHIPTUNING - CIEZAROWE PROFESIONALNIE ZDUNSKA WOLA