Kompleksowa obsługa prawna firm krajowych

Kompleksowa obsługa prawna firm krajowych nr 7169

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
KULIKOWSKA KULIKOWSKI Kancelaria Prawnej Ochrony Własności Intelektualnej
Wyślij e-mail
Żurawia 45/49
00-680 Warszawa

tel: 22 6215202
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-15:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma

Wyślij e-mail @5 Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @5 xe" stroked="f" filled="f" o:spt="75" o:preferrelative="t" coordsize="21600,21600">Kancelaria Kulikowska & Kulikowski, założona 1 lipca 1991r., jest jedną z pierwszych w Polsce kancelarii prywatnych zajmujących się ochroną własności intelektualnej. Zdobyła ogromne doświadczenie oraz uznanie, które uplasowało ją w czołówce wiodących w skali kraju dzięki sprawnemu zespołowi dynamicznych i doświadczonych osób prezentujących wiedzę, rzetelne podejście i znajomość realiów rynkowych. Kancelaria obsługuje duże i znane firmy polskie i zagraniczne wśród których są TP S.A., GPW S.A., Procter & Gamble, 3M, Unilever, L’Oréal, Kraft Foods, Novartis AG.

Kulikowska & Kulikowski jest członkiem INTA (International Trademark Association), ECTA (European Community Trademark Association), PTMG (Pharmaceutical Trade Mark Group), AIPPI (Association Internationale pour la Protection de la Propriété Industriale).

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej firm krajowych i zagranicznych w zakresie własności intelektualnej, w skład której między innymi wchodzą: wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, znaki towarowe, ochrona oznaczeń geograficznych, nieuczciwa konkurencja, prawo autorskie, domeny internetowe, ochrona nazw firmy.

Wieloosobowy zespół kancelarii tworzą wysoko wyspecjalizowani rzecznicy patentowi i prawnicy z bogatym doświadczeniem praktycznym. Firma prowadzi obsługę również w języku angielskim.

 

PARTNERZY:

Wanda Kulikowska - rzecznik patentowy od 1966. Przez ponad 20 lat zajmowała stanowisko Kierownika Zespołu Znaków Towarowych w jednej z państwowych firm zajmujących się ochroną własności przemysłowej, a następnie po zmianach ustrojowych, rozpoczęła działalność w ramach własnej kancelarii. Członek AIPPI, wykładowca na kursach dla kandydatów na rzeczników patentowych. Specjalizuje się w sprawach związanych z ochroną krajowych i międzynarodowych znaków towarowych. Zajmuje się doradztwem i sporządzaniem opinii, badaniami zdolności rejestrowej znaków towarowych, zgłaszaniem znaków towarowych do rejestracji, nadzoruje utrzymywanie ochrony udzielonych praw wyłącznych, a także sprawami kolizyjnymi dotyczącymi znaków towarowych.

Jarosław Kulikowski - rzecznik patentowy od 1991 roku. Ukończył Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z zakresu studiów prawa konkurencji. Aktywny członek INTA, Anti-Counterfeiting Commitee of ECTA, PTMG oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawa Konkurencji (LIDC) i ITMA. Specjalizuje się w sprawach spornych z zakresu ochrony własności przemysłowej i zwalczania nieuczciwej konkurencji prowadzonych przed Urzędem Patentowym oraz sądami. Zajmuje się mediacjami z zakresu ochrony własności przemysłowej oraz doradztwem w sprawach dotyczących znaków towarowych, nazw handlowych, oznaczeń geograficznych, reklamy oraz prawa konkurencji.

WSPÓŁPRACOWNICY:

Dorota Rzążewska - radca prawny od 1994 roku, rzecznik patentowy. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 1993 roku ukończyła aplikację sędziowską zdając egzamin sędziowski. Absolwentka podyplomowych studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie - 1998 rok - prawo autorskie, 1999 rok - prawo konkurencji. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawa Konkurencji (LIDC). Specjalizuje się w sprawach spornych z zakresu ochrony własności przemysłowej i zwalczania nieuczciwej konkurencji prowadzonych przed Urzędem Patentowym, sądami organami ścigania oraz organami celnymi. Zajmuje się doradztwem, sporządzaniem opinii i umów w sprawach z zakresu ochrony własności przemysłowej, prawa konkurencji, prawa autorskiego, prawa reklamy oraz dotyczącymi domen. 

Włodzimierz Gałązkiewicz - rzecznik patentowy. Ukończył studia na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej, specjalizacja biotechnologia przemysłowa, w 1996 roku skończył roczny Kurs Biotechnologii w Edinburgh’s Telford College, Wydział Opieki i Nauk Medycznych, a w roku 2000 podyplomowe studia w zakresie prawa własności przemysłowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Współpracuje z firmą Kulikowska & Kulikowski od 1998 r. Specjalizuje się w opracowywaniu opisów patentowych, prowadzeniu spraw w dziedzinie chemii, farmacji, biotechnologii, technologii i inżynierii chemicznej. Zajmuje się również w tych dziedzinach sprawami spornymi, licencjami, doradztwem i sporządzaniem opinii.

Barbara Kotlicka - rzecznik patentowy. Ukończyła Wydział Inżynierii Chemicznej Politechniki Warszawskiej. Pracowała w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym i perfumeryjnym oraz Instytucie Chemii i Techniki Jądrowej. Przez 16 lat zajmowała stanowisko rzecznika patentowego w jednej z dwóch państwowych agencji patentowych w Polsce. W kancelarii Kulikowska & Kulikowski pracuje od 1995 roku. Specjalizuje się w opracowywaniu opisów patentowych, prowadzeniu spraw w dziedzinie chemii, farmacji, biotechnologii, technologii i inżynierii chemicznej. Zajmuje się również w tych dziedzinach sprawami spornymi, licencjami, doradztwem i sporządzaniem opinii.

 

Alicja Piotrowicz - rzecznik patentowy. Ukończyła Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej. Współpracuje z firmą od 1993. Specjalizuje się w badaniach znaków towarowych i handlowych, badaniach wzorów przemysłowych. Odpowiada za cesje praw składane do Urzędu Patentowego, odnowienia znaków towarowych, patentów oraz wzorów przemysłowych.

 

 

Jerzy Ziółkowski - rzecznik patentowy. Ukończył Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej; 1980-83 pracował jako konstruktor w fabryce samochodów osobowych a 1983-85 jako specjalista ds. badań patentowych; 1986-93 pracował w charakterze kierownika i wykładowcy kursów dla kandydatów na rzeczników patentowych; w 1989 roku ukończył Podyplomowe Studia Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzanie, a w roku 1996 dwuletni kurs prawa patentowego CEIPI. Współpracuje z firmą od 2000 roku. Specjalizuje się w opracowywaniu opisów patentowych, prowadzeniu spraw dotyczących mechaniki i elektrotechniki. Zajmuje się również w tej dziedzinie sprawami spornymi, licencjami, doradztwem i sporządzaniem opinii.

Dorota Maślanka - rzecznik patentowy. Jest absolwentką Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. W 2003 roku ukończyła podyplomowe studia w zakresie prawa własności przemysłowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Współpracuje z firmą Kulikowska & Kulikowski od 2000r. Specjalizuje się w opracowywaniu opisów patentowych i prowadzeniu spraw w dziedzinie chemii, farmacji, technologii i inżynierii chemicznej, jak również zajmuje się prowadzeniem badań patentowych, sprawami spornymi, licencjami, doradztwem i sporządzaniem opinii.

 

 

Lidia Chlebicka - rzecznik patentowy. Ukończyła studia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, po czym podjęła pracę badawczą w Instytucie Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, a następnie w Instytucie Fizyki Eksperymentalnej Zakładu Biofizyki Uniwersytetu Warszawskiego. W kancelarii Kulikowska & Kulikowski pracuje od 2000 roku. W roku 2003 ukończyła podyplomowe studia w zakresie prawa własności przemysłowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także studium w zakresie komputerowego wspomagania zarządzania wiedzą chronioną na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Specjalizuje się w sprawach związanych z ochroną patentową w dziedzinie chemii, farmacji, biotechnologii, technologii i inżynierii chemicznej, jak również prowadzi badania patentowe, oraz zajmuje się sprawami spornymi, doradztwem i sporządzaniem opinii.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Kompleksowa obsługa prawna firm krajowych - galeria
Kompleksowa obsługa prawna firm krajowych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Szeroki zakres uslug administracyjnych   Następna usługa: Mała arch. / prace brukarskie i kamieniarskie!!