My pomożemy rozwiązać Twoje prawne problemy

My pomożemy rozwiązać Twoje prawne problemy nr 7172

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Chojnacki Rościszewski Kranc Kancelaria Radców Prawnych sp.j.
Wyślij e-mail
Gdańska 73
85-005 Bydgoszcz

tel: 52 3212434
tel: 606 422015
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Obsługa Podmiotów Gospodarczych

Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych, prawa działalności gospodarczej, prawa upadłościowego i naprawczego oraz prawa ubezpieczeń majątkowych.

W zakresie tej obsługi służymy w szczególności doradztwem prawnym, przygotowujemy opinie prawne, projekty umów, regulaminy i inne akty prawa wewnętrznego, świadczymy pomoc prawną przy zakładaniu i rejestracji nowych podmiotów gospodarczych, opiniujemy przedstawione dokumenty, uczestniczymy w negocjacjach i reprezentujemy przedsiębiorców przed sądami polubownymi i powszechnymi, a także przed innymi organami administracji państwowej.

Sprawy pracownicze

Kancelaria oferuje pomoc prawną zarówno na rzecz pracowników i związków zawodowych, jak i pracodawców. W tym zakresie mieszczą się w szczególności: projekty umów o pracę oraz umów dodatkowych np. o zakazie konkurencji, o odpowiedzialności materialnej, dochodzenie należności za pracę, sporządzamy projekty regulaminów i innych wewnętrznych aktów prawa pracy, doradztwo w zakresie bieżących problemów wynikających ze stosunków pracy oraz rozwiązywania stosunków pracy, reprezentujemy Klientów w postępowaniach przed sądami pracy wszystkich instancji oraz Sądem Najwyższym.

Dochodzenie należności

W zakresie dochodzenia należności, w tym odszkodowań, oferujemy pomoc prawną, obejmującą w szczególności: aktywne poszukiwanie alternatywnych sposobów odzyskania należności, prowadzenie negocjacji w sytuacjach spornych, prowadzenie postępowań ugodowych z dłużnikami, reprezentację Klientów dochodzących swych należności w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji, dokonywanie zabezpieczenia należności dochodzonych na drodze sądowej. Kancelaria współpracuje z komornikami sądowymi i stale nadzoruje postępowania egzekucyjne, dbając jednocześnie o możliwie najszybsze i najtańsze odzyskanie należności pieniężnych.

Kancelaria pośredniczy również w obrocie wierzytelnościami wykorzystując swoja wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Kancelaria pomaga poszkodowanym uzyskać odszkodowania należne z tytułu wszelkiego rodzaju wypadków losowych, w tym komunikacyjnych, kradzieży, pożaru itp. i to zarówno na etapie postępowania likwidacyjnego przed zakładem ubezpieczeń i innymi podmiotami, jak i przed sądami powszechnymi w przypadku sporu i to zarówno w zakresie szkód majątkowych jak i osobowych.

Sprawy rodzinne i małżeńskie

Kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach rodzinnych, przede wszystkich sprawach małżeńskich (umowy majątkowe, zabezpieczenia majątku dorobkowego, rozwody, podziały majątku itd.). W tym zakresie mieszczą się w szczególności mediacje, próby ugodowe, pomoc w sprawach notarialnych, reprezentacja Klientów w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji oraz Sądem Najwyższym.

Spory sądowe

Kancelaria reprezentuje zarówno osoby fizyczne, osoby prawne, jak i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej w prowadzeniu sporów przed sądami polubownymi i powszechnymi wszystkich instancji, w szczególności w sporządzaniu pozwów, wszelkich pism procesowych, apelacji i skargi kasacyjnej w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy.

Działalność "pro bono"

Poza działalnością komercyjną Kancelaria aktywnie uczestniczy w działalności pro bono, świadcząc pomoc prawną wszędzie tam, gdzie według naszej oceny
wymaga tego dobro osób niemogących w inny sposób uzyskać takiej pomocy, a zasady słuszności nie pozwalają zostawić tych osób samym sobie. W ramach tej działalności współpracujemy m.in. z Helsinską Fundacją Praw Człowieka, Stowarzyszeniem Poszkodowanych przez JMD-Biedronka i innymi organizacjami.

Edukacja

Kancelaria angażuje się również w działalność edukacyjną, wspierając m.in. czytelnictwo prasy prawniczej wsród studentów prawa Uniwesytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, za co zostaliśmy uhonorowani podziekowaniami na łamach dziennika "Rzeczpospolita" (Nr 88(7077) z dnia 15.04.2005 r.).

Jednym z ważnych obszarów działalności kancelarii jest także udział w kształceniu młodych prawników, których zawsze chętnie gościmy w naszej kancelarii w czasie praktyk studenckich i stażu podyplomowego. Staramy się stworzyć im miłą i twórczą atmosferę pracy, aby każdy młody prawnik mógł poznać pracę kancelarii "od środka" i zweryfikować zawczasu swe wyobrażenia o przyszłej karierze zawodowej. Taki e praktyczne obserwacje są tym cenniejsze, że nie poczyni się ich na studiach ani z literatury, co wiemy m.in. po swoich własnych doświadczeniach.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
My pomożemy rozwiązać Twoje prawne problemy - galeria
My pomożemy rozwiązać Twoje prawne problemy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Kompleksowa obsługa prawna - gospodarcza   Następna usługa: Interdyscyplinarna kadra specjalistów Prawa