Opinie prawne, udziela ustnych porad i konsultacji

Opinie prawne, udziela ustnych porad i konsultacji nr 7181

Lokalizacja: Opole (woj. opolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Kancelaria Radcy Prawnego - Wiesław Pazdan
Wyślij e-mail
ul. Krawiecka 7
45-023 Opole

tel: 77 4425743
tel: 602 382346
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-15:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

 
Radca prawny Wiesław Pazdan ma za sobš kilkunastoletniš praktykę prawniczš.W okresie od 1989 roku do 2001 roku pełnił funkcję sędziego w Sšdzie Rejonowym Opolu, gdzie orzekał sprawach gospodarczych.  Równoczeœnie w okresie do 2001 roku przez kilka lat orzekał w sprawach administracyjnych i podatkowych w Samorzšdowym Kolegium Odwoławczym w Opolu. Od lutego 2001 roku Wiesław Pazdan wykonuje zawód radcy prawnego. Radca prawny Wiesław Pazdan zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, upadłoœciowego i naprawczego, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz rodzinnego i administracyjnego.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu obsługi prawnej przedsiębiorców w oparciu o stałe umowy zlecenia.  Oprócz tego w ramach bieżšcej obsługi Kancelaria przygotowuje opinie prawne, udziela ustnych porad i konsultacji, przygotowuje projekty umów, opiniuje przedstawione dokumenty, uczestniczy w negocjacjach prowadzonych w celu zawierania umów oraz w negocjacjach zmierzajšcych do ugodowego zakończenia sporów. Kancelaria zastępuje także klientów w postępowaniach sšdowych we wszelkich sprawach cywilnych, gospodarczych, pracowniczych, rodzinnych i administracyjnych.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Opinie prawne, udziela ustnych porad i konsultacji - galeria
Opinie prawne, udziela ustnych porad i konsultacji Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Abonamentowa pielęgnacja terenów zieleni TANIO   Następna usługa: Cięcie drzew / krzewów, chirurgia ZAPRASZAMY!!