Serwis Amica / ARDO / FagorMastercook / LIEBHERR // LG / ...

Serwis Amica / ARDO / FagorMastercook / LIEBHERR // LG / ... nr 72564

Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie (woj. mazowieckie)Więcej: 3 lokalizacje w Warszawie: Centrala - Wola, Filia Praga, Filia Ursynów - obsługujemy woj. maz.

INFORMACJE
Użytkownik
smoothman ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Stefan Niewiadomski
Ekspert Serwis S.C. Stefan Niewiadomski
Wyślij e-mail
ul. Górczewska 131/135
01-109 Warszawa

tel: 228770444
tel: 226124242
fax: 228770444
www.agdczesci.pl - sklep internetowy z częściami
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 09:00-13:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Wyślij e-mail   
Wyślij e-mail   
EKSPERT SERWIS S.C.
WARSZAWA woj. mazowieckie
Wyślij e-mail

Centrala na Woli

(22) 877 04 44

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

 

 Ekspert Serwis
ul. Górczewska 131/135
01-109 Warszawa

 

Pon-Pt 10:00-18:00
Sob 09:00-13:00

 

Tel. (22) 837-14-15
Tel/fax (22) 877-04-44

Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @ Wyślij e-mail @5xe" filled="f" stroked="f" id="_x0000_t75">

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Filia na Pradze

(22) 612 42 42

Wyślij e-mail

 

Ekspert Serwis
ul. Grochowska 8c
04-217 Warszawa

 

Pon-Pt 10:00-18:00
Sob 09:00-13:00

 

Tel. (22) 612-42-42,
Tel./fax (22) 612-43-43

Filia na Ursynowie

(22) 855 06 36

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Ekspert Serwis
ul. Cybisa 6
02-784 Warszawa

Pon-Pt 10:00-18:00
Sob 09:00-13:00

 

Tel. (22) 855-06-36
Tel./fax (22) 855-06-37

» Historia i wartości
Firma EKSPERT SERWIS powstała w Warszawie w 1992 roku. Od samego początku kapitałem firmy było sięgające 1969 r. doświadczenie założyciela i obecnego właściciela firmy w pracy ze sprzętem zmechanizowanym AGD. Zaczynaliśmy od serwisu i stąd wzięła się nazwa firmy. Zależy nam aby była utożsamiana z fachowym i rzetelnym serwisem oraz profesjonalną obsługą Klientów. Po tych wielu latach ciężkiej i sumiennej pracy wiemy, że to co nas wyróżnia to zebrane doświadczenia z setek tysięcy wykonanych napraw i rozwiązanych kłopotów naszych Klientów.

W związku z tym w 2012 z dumą będziemy świętować 20 lecie firmy.

Zdobycie zaufania Klientów doprowadziły do tego, że poza Centralą na Woli zdecydowaliśmy się otworzyć dwie kolejne filie w Warszawie.
Dzisiaj do Państwa dyspozycji są już 3 nasze zakłady na terenie Warszawy:
Wola - Ul. Górczewska 131/135 - tel. +48 22 877 04 – (Centrala)
Praga - Ul. Grochowskiej 8c – tel. +48 22 612 43 43 - (Filia I)
Ursynów - Ul. Cybisa 6 - tel. +48 22 855 06 36 - (Filia II)
 
» AGD OUTLET - I i II gatunek
Od kilku lat z sukcesem zajmujemy się profesjonalną sprzedażą OUTLET-ową urządzeń AGD w wszystkich naszych 3 zakładach w Warszawie.
 
Wyspecjalizowaliśmy się w dystrybucji urządzeń pochodzących z końcówek serii i wyprzedaży magazynowych.
 
Link do naszej aktualnej oferty:

Są to pralki, zmywarki, lodówki, kuchnie, płyty gazowe i ceramiczne, piekarniki i okapy.
Naszą wizytówką i wartością w tym segmencie działalności jest to, że do sprzedaży OUTLET-owej dopuszczamy tylko te urządzenia, które pozytywnie przeszły naszą diagnostykę serwisową. Urządzenia zakwalifikowane przez nas jako nie nadające się do naprawy są poddawane odpowiedniej utylizacji. We wszystkich urządzeniach w których wykryte zostały jakiekolwiek usterki wykonujemy naprawy w oparciu o nowe części. Dzięki temu, mamy pewność, że w naszej ofercie znajdą Państwo w pełni sprawne urządzenia, na które wystawiona zostaje nasza pisemna gwarancja.

Zakup sprzętu w naszym OUTLET-cie to niejednokrotnie oszczędność nawet 70% w stosunku do cen producenta. Nasza oferta składa się z urządzeń w I i II gatunku.

Urządzenia w I gat. są w stanie fabrycznym i nie posiadają nawet jednej ryski. Ich stan nie różni się niczym od urządzeń wychodzących prosto z fabryki. Często są również w fabrycznych opakowaniach i posiadają 2 letnią gwarancje producenta.
Urządzenia w II gat. w niektórych przypadkach posiadają delikatne uszkodzenia kosmetyczne – które w żaden sposób nie wpływają na ich walory techniczne. Są to delikatne ryski lub zadrapania, małe wgniecenia niejednokrotnie trudne do dostrzeżenia, zazwyczaj występujące z boku lub z tyłu czyli tam gdzie nie jest to nawet widoczne.
Mając bardzo dużą wiedzę praktyczną, potrafimy każdemu Klientowi pomóc w wyborze optymalnego modelu AGD, wyjaśnić parametry, zasady działania i eksploatacji.
Klienci dysponujący nawet niewielkimi możliwościami finansowymi mają u nas możliwość znalezienia sprzętu dla siebie.
Zakup sprzętu w naszej firmie może odbyć się również w systemie ratalnym.
Czas, który poświęcamy Klientowi przy wyborze sprzętu jest nieograniczony. Uważamy, że przy wielkiej mnogości firm i modeli AGD, znajdujących się na polskim rynku, tylko dokładne objaśnienie parametrów i możliwości sprzętu pozwoli wybrać ten właściwy zarówno co do jakości, właściwości technicznych, ceny oraz estetyki.

Przy zakupie więcej niż jednej sztuki rabat.
 
Na życzenie utylizujemy Państwa stare urządzenia zgodnie z przepisami o ochronie środowiska.
 
» Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Od wielu lat jesteśmy serwisem największych firm obecnych na polskim rynku. Posiadamy autoryzacje:
Amica, Ardo, DeDietrich, FagorMastercook, LG, Liebherr,
Mastercook, Teka, dyson.
Link do formularza zgłoszeniowego - zapytania serwisowego lub naprawy:
 
Wszyscy nasi technicy, Ci odwiedzający Państwa w domach jak również Ci, pracujący na warsztacie, zostali profesjonalnie przeszkoleni i posiadają odpowiednie uprawnienia gazowe i energetyczne. Do diagnostyki Państwa urządzeń i wykonywania napraw używamy specjalistycznych urządzeń i narzędzi takich jak: pompy próżniowe, elektroniczne termometry, wykrywacze nieszczelności, rejestratory temperatur, zaciski Lokringowe itp.
Jeśli usterki sprzętu nie da się usunąć podczas wizyty u Państwa w domu/biurze, nasz transport odbierze sprzęt i przekaże go do naprawy warsztatowej a po wykonanej naprawie odwiezie . Zawsze sugerujemy Państwu optymalne rozwiązanie dbając o jak najmniejszą uciążliwość i krótki czas naprawy.
Wymagającym Klientom na czas naprawy możemy dostarczyć sprzęt zastępczy. O szczegóły proszę pytać przy składaniu zlecenia.
 
» Części AGD - sprzedaż hurtowa i detaliczna
 Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem hurtowym i detalicznym części zamiennych i akcesoriów do urządzeń firm:
Amica, Ardo, DeDietrich, FagorMastercook, LG, Liebherr,
Mastercook, Teka, dyson.
 
 Współpracujemy również z:
Indesit, Ariston i Electrolux.
Link do formularza - zapytanie o część:
 
Obsługujemy nie tylko hurtownie i sklepy z częściami ale również indywidualnych Klientów. Dostępny u nas asortyment to kilkanaście tysięcy pozycji a w tym m. in.: pokrętła, szyby, plastiki, elektronika, rożna, generatory, silniki, sprężarki, moduły, iskrowniki, zawory, półki, pompy, termostaty i wiele, wiele więcej.
Duża część asortymentu dostępna jest u nas „od ręki” a pozostałe części sprowadzamy w możliwie krótkim czasie na zamówienie. Niezwłocznie po otrzymaniu zamówionej części kontaktujemy się z Państwem z informacją, że część jest gotowa do odbioru.
We wszystkich naszych zakładach dysponujemy elektronicznymi katalogami co gwarantuje, że wybór potrzebnej części jest bardzo precyzyjny. Przy wyborze odpowiedniej części służymy naszym doświadczeniem i chętnie udzielamy porad technicznych.
Pozwala to naszym Klientom szybko dokonywać trafnych wyborów i uniknąć kłopotów z nienależytym wykorzystaniem zakupionej części.

Na stałe współpracujemy z firmami kurierskimi, które szybko mogą dostarczyć zamówioną cześć w dowolne miejsce na świecie po preferencyjnych stawkach.
Naszymi bezpośrednimi dostawcami są fabryki podzespołów i producenci sprzętu, dlatego zawsze mamy możliwość oferowania Państwu zakupów części najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Dla naszych stałych hurtowych odbiorców mamy rabaty dostosowywane indywidualnie w zależności od wypracowanych warunków współpracy.
Naszym kluczowym odbiorcom zapewniamy również bezpłatne dostawy.
 
» Okresowe przeglądy techniczne
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnej wiedzy technicznej i zapleczu, którym dysponujemy możemy świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie w zakresie profesjonalnej diagnostyki i okresowych badań technicznych posiadanego przez Państwa na wyposażeniu sprzętu AGD.
Możecie Państwo zlecić nam stałą opiekę techniczna nad posiadanym przez siebie sprzętem AGD a my będziemy cyklicznie w ustalonych terminach dokonywać okresowych badań i przeglądów technicznych. Każdemu urządzeniu założymy metryczkę, w której rejestrowane będą poszczególne przeglądy.
Obowiązek monitorowania pracy chłodniczych urządzeń AGD mają już placówki przechowujące leki a dodatkowo obserwujemy, że dobrą praktyką staje się to w firmach gastronomicznych i wielu biurach.
Wierzymy, że systematyczne diagnozowanie pracy Państwa urządzeń i usuwanie ewentualnych usterek na bieżąco – zapewni Państwu bezpieczeństwo i ciągłość pracy sprzętu co w konsekwencji korzystnie wpłynie na czas przydatności eksploatowanych sprzętów. Możemy pomóc Państwu zaoszczędzić wydatków na nowy sprzęt – profesjonalnie dbając o ten, który jest już w Państwa posiadaniu.
 
» Opinie i wyceny serwisowe
Na zlecenie osób prywatnych ale również Sądów, firm ubezpieczeniowych, firm transportowych, sklepów ze sprzętem AGD, sieci handlowych wykonujemy profesjonalne oględziny i wyceny serwisowe. Zawsze wtedy gdy istnieje potrzeba wystawienia niezależnej i rzetelnej opinii na temat stanu technicznego sprzętu i precyzyjnej wyceny kosztów ewentualnej naprawy - jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Część naszych Klientów wykorzystuje wystawione przez nas opinie np. do rozliczeń z firmami ubezpieczeniowymi. Inni działający w branży AGD, korzystają z naszych usług aby zdecydować czy dane urządzenie warto naprawiać. Nasze opinia wraz z wyceną jest kompletnym dokumentem, który Klientowi daję pełna wiedzę na temat faktycznego stanu urządzenia i kosztów, które wiążą się z jego ewentualna naprawą. Nasza opinia wraz z rekomendacją pomoże Państwu podjąć zawsze właściwą decyzje. Dzięki nam dowiedzą się Państwo również czy sprzęt kwalifikuje się do naprawy pod względem bezpieczeństwa w jego dalszej eksploatacji.
 
» Podłączenia gazowe
Od blisko 20 lat jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych przyłączy gazowych wykorzystywanych przy podłączeniach, kuchni i płyt a także dużych gazowych urządzeń gastronomicznych. Dzięki bezpośredniej współpracy z kilkoma renomowanymi producentami, możemy zaproponować Państwu szeroki wybór szybkozłączy i przewodów elastycznych w wielu długościach w bardzo dobrych cenach.
Cały asortyment dostępny jest u nas „od ręki”. Nasi Technicy posiadający uprawnienia gazowe przy podłączeniach kuchni wykorzystują dystrybuowane przez nas szybkozłącza. Sugerujemy Państwu aby podłączenia gazowe były wykonywane tylko i wyłącznie przez osoby uprawnione przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Podłączenie takie powinno być zawsze odnotowane w karcie gwarancyjnej urządzenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko jako dystrybutor szybkozłaczy ale również jako serwis mogący podłączyć każdy rodzaju kuchni lub płyty gazowej. 
 
» Produkcja i dystrybucja ,,Rejtemp 2’’
Zaprojektowaliśmy i produkujemy wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane między innymi do diagnostyki urządzeń chłodniczych, którego możliwości docenili już nasi partnerzy. Jest to urządzenie o niewielkich gabarytach, które naszym zdaniem powinno znaleźć się w każdej firmie, z branży AGD, gastronomicznej, spedycyjnej lub aptekarskiej, w której niezbędne jest precyzyjne sprawdzanie temperatur pracy urządzeń chłodniczych.
Obecnie pracujemy nad kolejną wersją tego sprawdzonego rejestratora i mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli przedstawić go Państwu wraz ze szczegółowym opisem.
Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania jesteśmy do dyspozycji:
 
 
Nasze strony www:
 
 

AGD OUTLET, OUTLET AGD, SERWIS AGD, AGD SERWIS, SERWIS AMICA, SERWIS LG, SERWIS LIEBHERR, SERWIS FAGOR, SERWIS MASTERCOOK, SERWIS TEKA, SERWIS DEDIETRICH, SERWIS ARDO, SERWIS DYSON, AMICA SERWIS, LG SERWIS, LIEBHERR SERWIS, FAGOR SERWIS, MASTERCOOK SERWIS, TEKA SERWIS, DEDIETRICH SERWIS, ARDO SERWIS, DYSON SERWIS, FAGORMASTERCOOK SERWIS, SERWIS FAGOR MASTERCOOK, DYSON AIRBLADE, AGD II GAT., II GAT. AGD, FAGOR, MASTERCOOK, AMICA, ARDO, LG, TEKA, LIEBHERR, CZĘŚCI AMICA, CZĘŚCI LG, CZĘŚCI LIEBHERR, CZĘŚCI FAGOR, CZĘŚCI MASTERCOOK, CZĘŚCI FAGORMASTERCOOK, CZĘŚCI TEKA, CZĘŚCI DEDIETRICH, CZĘŚCI ARDO, CZĘŚCI DYSON, AMICA CZĘŚCI, LG CZĘŚCI, LIEBHERR CZĘŚCI, FAGOR CZĘŚCI, MASTERCOOK CZĘŚCI, FAGORMASTERCOOK CZĘŚCI, TEKA CZĘŚCI, DEDIETRICH CZĘŚCI, ARDO CZĘŚĆI, DYSON CZĘŚCI, EKSPRT SERWIS, EXPERT SERWIS, EKSPERT SERVICE, EXPERT SERVICE, SERWIS PRALEK, SERWIS LODÓWEK, SERWIS ZMYWAREK, SERWIS KUCHNI, SERWIS PŁYT, SERWIS OKAPÓW, PŁYTY INDUKCYJNE, PŁYTY GAZOWE, PŁYTY CERAMICZNE, TANIE AGD, AGD ZA PÓŁ CENY, OKAZJE AGD, AGD OKAZJE,  agd outlet, outlet agd, serwis agd, agd serwis, serwis amica, serwis lg, serwis liebherr, serwis fagor, serwis mastercook, serwis teka, serwis dedietrich, serwis ardo, serwis dyson, amica serwis, lg serwis, liebherr serwis, fagor serwis, mastercook serwis, teka serwis, dedietrich serwis, ardo serwis, dyson serwis, fagormastercook serwis, serwis fagor mastercook, dyson airblade, agd ii gat., ii gat. agd, fagor, mastercook, amica, ardo, lg, teka, liebherr, części amica, części lg, części liebherr, części fagor, części mastercook, części fagormastercook, części teka, części dedietrich, części ardo, części dyson, amica części, lg części, liebherr części, fagor części, mastercook części, fagormastercook części, teka części, dedietrich części, ardo częśći, dyson części, eksprt serwis, expert serwis, ekspert service, expert service, serwis pralek, serwis lodówek, serwis zmywarek, serwis kuchni, serwis płyt, serwis okapów, płyty indukcyjne, płyty gazowe, płyty ceramiczne, tanie agd, agd za pół ceny, okazje agd, agd okazje,Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat
Przy zamówieniu 5 000 złRabat nr 1
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU smoothman
negatywna
rozwiń Firma bierze zlecenie lecz nie wywiazuje sie z realizacji zamówienia.... Czesc miala byc po dwoch tygodniach... czekam 3 tydzien i nawet nie zostalem poinformowany co z moim zamówieniem... Wystawiona 05-03-2012 10:42 przez Kuba (78.133.191.*)   Zgłoś nadużycie
Serwis Amica / ARDO / FagorMastercook / LIEBHERR // LG / ... - galeria
Serwis Amica / ARDO / FagorMastercook / LIEBHERR // LG / ... Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 19)
Poprzednia usługa: INTERNETOWE CENTRUM KREDYTOWE - NOWOCZESNE USŁUGI   Następna usługa: Tynki maszynowe agregatem(śląsk)