Prawo handlowe, transakcje, spory sądowe

Prawo handlowe, transakcje, spory sądowe nr 7259

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Łukowicz Merski i Wspólnicy - Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa
Wyślij e-mail
Mazowiecka 13, pok. 211
00-052 Warszawa

tel: 22 8273322
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-15:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kancelaria "Chajec, Don-Siemion & Żyto" Spółka komandytowa ("CDZ") jest wiodącą, niezależną kancelarią prawną zatrudniającą ponad 45 prawników z lokalizacją w trzech miastach w Polsce. Specjalizujemy się w zagadnieniach z zakresu prawa handlowego, transakcjach, sporach sądowych oraz w prawie własności intelektualnej i papierach wartościowych.

Prawnicy CDZ posiadają bogatą wiedzę oraz doświadczenie zdobyte na najlepszych polskich i zagranicznych uczelniach oraz w wiodących polskich i międzynarodowych firmach prawniczych. Negocjujemy oraz przygotowujemy dokumenty po angielsku oraz w pozostałych kluczowych językach międzynarodowych. Posiadamy doświadczenie w dokumentacji i procedurach prawnych obowiązujących w Polsce, innych krajach Unii Europejskiej oraz Stanach Zjednoczonych. Współpracujemy regularnie z czołowymi międzynarodowymi firmami prawniczymi w zakresie projektów i transakcji transgranicznych. Staramy się dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości usługi prawne oraz skuteczne porady biznesowe.

Do grona naszych Klientów należą zarówno największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, instytucje finansowe, jak też mniejsze i nowopowstałe firmy. Przedmiot ich działalności obejmuje: media, telekomunikację, branżę komputerową i internetową oraz finanse, przemysł farmaceutyczny czy budowlany.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi specjalizacjami oraz doświadczeniem .Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Prawo handlowe, transakcje, spory sądowe - galeria
Prawo handlowe, transakcje, spory sądowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Z. U. P "ALWI" Wiesław Wnuk - Nagrobki   Następna usługa: Negocjowanie kontraktów, zawiązywanie spółek