Branza finansowa ubezpieczeniowa telekomunikacyjna

Branza finansowa ubezpieczeniowa telekomunikacyjna nr 7273

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Kancelaria Radców Prawnych P. Stopczyk R. Mikulski Spółka Komandytowa
Wyślij e-mail
Sobieskiego 104/44
00-764 Warszawa

tel: 22 8515253
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 11:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

O firmie

 Nasza Kancelaria jest jedną z najstarszych firm prawniczych w Polsce. Mec. Ewa Plucińska, wspólnik w kancelarii, współzałożycielka grupy firm doradczych EVIP, rozpoczęła swoją praktykę doradczą w połowie lat 80-tych.  Wspólnicy zarządzający mec. Przemysław R. Stopczyk  oraz mec. Robert Mikulski pracują razem od 2000 roku, pod firmą Stopczyk & Mikulski. 

W styczniu 2007 roku stworzyliśmy kancelarię Plucińska Stopczyk Mikulski, firmę, która oferuje Państwu bogate doświadczenie w biznesie Ewy Plucińskiej oraz rzetelną wiedzę prawniczą i doświadczenie Przemysława R. Stopczyka i Roberta Mikulskiego. Nasz, ponad 20 osobowy zespół gwarantuje Państwu pełną dyskrecję i poufność powierzanych nam spraw. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do wysokości 7,2 mln złotych.

W kancelarii działa 9 zespołów specjalizacyjnych, zarządzanych przez 8 radców prawnych. Zrealizowaliśmy do tej pory dziesiątki transakcji zbycia udziałów lub akcji, fuzji i przejęć, restrukturyzacji grup kapitałowych oraz procesów inwestycyjnych. Pracowaliśmy z ponad 150 klientami w zakresie kompleksowego doradztwa prawnego w 15 kluczowych branżach dla biznesu. Naszą wizją jest osiągnięcie statusu lidera polskich kancelarii korporacyjnych. Konsekwentnie dążymy do wyznaczonego celu. 

Obszary praktyki

 Chcemy zaoferować Państwu kompleksową usługę. Stowrzyliśmy w kancelarii 9 zespołów projektowych, którymi zarządzają doświadczeni radcowie prawni.
Jeteśmy przygotowani z jednej strony do obsługi dużych projektów dla korporacji, a z drugiej strony, do bieżącej obsługi prawnej firm w ramach prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. Pracujemy z przedsiębiorstwami z Listy 500 tygodnika Polityka, z przedsiębiorcami z kapitałem zagraniczym oraz ze spółkami Skarbu Państwa. Rozumiemy zasady pracy w różnych strukurach biznesowych. Przez wiele lat działalności kancelarii wypracowaliśmy efektywne modele współpracy bezpośrednio z zarządami spółek oraz z departamentami prawnymi przedsiębiorstw w dużych strukurach kapitałowych. 

Specjalizacje prawa

  

» Zespół ds. prawa korporacyjnego i bieżącej obsługi firm

» Zespół ds. fuzji, przejęć i przekształceń własnościowych

» Zespół ds. prywatyzacji i inwestycji zagranicznych

» Zespół ds. nieruchomości i procesów inwestycyjnych

» Zespół ds. własności intelektualnej i prawa konkurencji

» Zespół ds. prawa ubezpieczeniowego i finansowego

» Zespół ds. prawa zamówień publicznych

» Zespół ds. prawa procesowego

» Zespół ds. prawa pracyZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Branza finansowa ubezpieczeniowa telekomunikacyjna - galeria
Branza finansowa ubezpieczeniowa telekomunikacyjna Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Inwestycje międzynarodowe KOMPLEKSOWA POMOC!!!!   Następna usługa: Analizy rynkowe, sektorowe oraz przedsiębiorstw!!