Nasi adwokaci działaja rzetelnie i merytorycznie

Nasi adwokaci działaja rzetelnie i merytorycznie nr 7292

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Kancelaria Radców Prawnych - Tomasz Ogłódek, Marzena Czarnecka-Glinka
Wyślij e-mail
Kopernika 12/7
40-064 Katowice

tel: 32 2519428
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:30-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

ZAKRES USŁUG

Kancelaria świadczy usługi Klientom ze wszystkich sektorów gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich dziedzinach i specjalizacjach prawa.

Kancelaria prowadzi bieżącą obsługę Klientów oraz realizuje projekty w zakresie prawa: cywilnego, spółek handlowych, gospodarczego, pracy, finansowego, a w szczególności prawa budowlanego, ochrony środowiska, zamówień publicznych, obrotu nieruchomościami, obsługi procesów prywatyzacyjnych, zawiązywania, przekształcania i likwidacji spółek, rynku ubezpieczeniowego, szeroko pojętej konkurencji, przejmowania i łączenia przedsiębiorstw, prawa przewozowego, celnego, upadłościowego i naprawczego, negocjowania i zawierania kontraktów, oraz antymonopolowego. Szczególnym polem działania kancelarii jest prawo energetyczne.

Kancelaria zastępuje również Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi i arbitrażowymi.

Nadto, obok realizowanych zadań o charakterze doradczym, Kancelaria dysponuje sprawnym zespołem zajmującym się sądową i komorniczą windykacją należności. Zespół ten składa się z prawników, ekonomistów i personelu administracyjnego przeprowadzając sprawnie około 3000 postępowań sądowych i komorniczych rocznie.

Z uwagi na ciągłe zmiany w obowiązującym prawie w ramach świadczonych usług kancelaria przygotowuje przegląd prasy prawniczej, pozwalający Klientom na bieżąco śledzić zmiany w obowiązującym stanie prawnym. Przygotowywany przez kancelarię przegląd prasy zawiera najistotniejsze dla obszarów działania naszych Klientów orzeczenia Sądu Najwyższego i NSA.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Nasi adwokaci działaja rzetelnie i merytorycznie - galeria
Nasi adwokaci działaja rzetelnie i merytorycznie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: FACTOR Fundusze Europejskie Rzeszów !!!   Następna usługa: BIURO USŁUG FINANSOWYCH Mariusz Kazanowski !!