Zakres usług prawnych na najwyższym poziomie

Zakres usług prawnych na najwyższym poziomie nr 7295

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Kancelaria Prawnicza Barylski T., Olszewski A., Brzozowski A. Spółka Komandytowa
Wyślij e-mail
Krakowskie Przedmieście 4/6, p. 115
00-333 Warszawa

tel: 22 8266060
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-14:30
sb: 08:00-12:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI

Kancelaria Prawnicza BARYLSKI T., OLSZEWSKI A., BRZOZOWSKI A oferuje szeroki zakres usług prawnych. Firma prowadzi szeroko zakrojoną praktykę i zapewnia pełny zakres usług prawnych na najwyższym poziomie jakości we wszystkich dziedzinach prawa cywilnego i handlowego. Oferujemy usługi w dziedzinie prawa bankowego, prawa ubezpieczeń, prawa budowlanego, prywatnego prawa międzynarodowego, prawa spółek, prawa telekomunikacyjnego, prawa pracy, jak również w postępowaniu w sprawach cywilnych i przed sądem arbitrażowym. Mamy również doświadczenie w poradnictwie w różnych zagadnieniach prawa finansowego i prawa celnego. Szczególną uwagę poświęcamy zawsze problematyce prawa nieruchomości, prawa spółek, prawa zobowiązań, prowadzenia negocjacji i procedurom administracyjnym.

Kancelaria Prawnicza BARYLSKI T., OLSZEWSKI A., BRZOZOWSKI A kontynuuje tradycje spółki Klineman, Rose and Wolf - Poland Sp. z o.o., wiodącej polsko-amerykańskiej Kancelarii Prawniczej, zarejestrowanej jako polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 6 września 1991 roku, będącej własnością kancelarii prawniczej Leeuw, Plopper & Earnest z siedzibą w Indianapolis, Indiana (uprzednio Klineman, Rose and Wolf P.C.) i zespołu prawników z bogatym doświadczeniem zawodowym.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Zakres usług prawnych na najwyższym poziomie - galeria
Zakres usług prawnych na najwyższym poziomie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Skutery wodne, motorowki, poduszkowce - WATER JET   Następna usługa: Satysfakcja z uprawiania przychodzi szybko - Squash