Restrukturyzacja, Zarządzanie wierzytelnościami!

Restrukturyzacja, Zarządzanie wierzytelnościami! nr 7603

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Auxilium Consulting
Wyślij e-mail
al. Pokoju 84
31-564 Kraków

tel: 12 4258053
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Auxilium Consulting  Prowadzenie działalności gospodarczej jest zadaniem trudnym i wymagającym obszernej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie zarządzania, prawa, finansów i ekonomii, jak również znajomości bieżącej sytuacji rynkowej. Oferujemy Państwu usługi doradcze w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem, organizacji jego działania. Pomożemy zdefiniować misję przedsiębiorstwa, opracować strategie rozwoju i przełożyć je na konkretne plany oraz zadania prowadzące do osiągnięcia założonego przez Państwa celu. Dokonamy analizy metod i rozwiązań stosowanych w Państwa firmie oraz pomożemy przy opracowaniu i wdrożeniu, zarówno modyfikacji dotychczasowych, jak i nowych metod organizacji i zarządzania.

W zakresie restrukturyzacji firm i zarządzania długami proponujemy Państwu:

Analizę rynku danego produktu

Ocenę możliwości obsługi zadłużenia i restrukturyzacji długów

Ocenę sytuacji prawnej w kontekście kondycji finansowej przedsiębiorstwa

Realizację obsługi zadłużenia

Ocenę zdolności kredytowej w procesie przygotowania wniosku kredytowego

Racjonalizację ponoszonych kosztów funkcjonowania firmy

Restrukturyzację zatrudnienia i przebudowę funkcjonowania poszczególnych działów

Inwentaryzację systemu ewidencji, gromadzenie i przetwarzanie informacji finansowej, oraz identyfikację obszarów zniekształceń kosztówAuxilium Consulting to firma z siedmioletnim stażem na rynku usług doradczych. W naszej specjalizacji są trzy główne dziedziny: audyt działów marketingu i doradztwo w zakresie kampanii marketingowych, pośrednictwo i doradztwo finansowe, restrukturyzacja firm i zarządzanie długami.

Oferta Auxilium Consulting skupiona jest na trzech dziedzinach, dzięki czemu nasi specjaliści mogą państwu doradzać w sposób kompleksowy zawierając i kompilując unikatową wiedzę, jaka powstała w wyniku doświadczeń. Świadczone przez nas usługi są wykonywane w sposób rzetelny, staranny i profesjonalny za pośrednictwem wysoko wykwalifikowanej kadry. Zatrudniamy fachowców z wieloletnim stażem, znających bardzo dobrze realia dzisiejszego rynku.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Restrukturyzacja, Zarządzanie wierzytelnościami! - galeria
Restrukturyzacja, Zarządzanie wierzytelnościami! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Automatyka Twoich potrzeb !!!   Następna usługa: Pośrednictwo i leasing finansowy KOMPLESOWA POMOC