NIci przemysłowe, zdobnicze  -  jakość! Łódź

NIci przemysłowe, zdobnicze - jakość! Łódź nr 7841

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Kontakt
"Ariadna" S.A. Fabryka Nici
Wyślij e-mail
ul. Niciarniana 2/6
92-208 Łódź

tel: 42 2535810
tel: 42 2535808
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
ARIADNA S.A. Fabryka Nici jest obecnie jednym z największych producentów i eksporterów nici w Polsce. ARIADNA powstała w 1897 roku. Przełomowym momentem w najnowszej historii było przekształcenie firmy, z dniem 1 marca 1992 roku w spółkę akcyjną.
W 1995 roku znalazła się ona w gronie 512 najbardziej obiecujących przedsiębiorstw i została objęta Programem Powszechnej Prywatyzacji. Większość akcji należała do VII NFI im. Kazimierza Wielkiego.

PRODUKTY

Atutem przedsiębiorstwa są dobrze wyposażone laboratoria oraz nowoczesny park maszynowy. ARIADNA pracuje w oparciu o nowe technologie oraz starannie dobraną bazę surowcową, co gwarantuje produkcję wyrobów na najwyższym poziomie. Wysoką jakość nici oraz spełnienie oczekiwań klientów gwarantuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000, który został wdrożony i jest realizowany w łódzkiej Spółce.

ARIADNA w swojej ofercie posiada znane i cenione na rynku krajowym i zagranicznym nici szwalnicze: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail . Produkuje również nici do haftu maszynowego Wyślij e-mail , a także nici do robótek ręcznych: Wyślij e-mail , KORDONKI ( Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail ), Wyślij e-mail – nici typu kord, włóczka Wyślij e-mail . ARIADNA oferuje również zestawy do haftu krzyżykowego Wyślij e-mail oraz zestawy do haftu Wyślij e-mail .

Realizując oczekiwania klientów
ARIADNA wzbogaca swoją ofertę poprzez produkcję nowości i udoskonalanie posiadanych produktów. Najnowszą ofertą są tkaniny i dzianiny pikowane, a także specjalistyczne nici formowane w kształcie Wyślij e-mail .

Tyle piękna można wyczarować z nici....

i właśnie wychodząc z tego założenia systematycznie wzbogacamy ofertę nici zdobniczych. W tej szerokiej gamie produktów są nici przeznaczone do wykonania haftów ręcznych, szwów zdobniczych, zdobień, do szydełkowania, ręcznego wyrobu firanek, serwetek oraz rozmaitych odmian dziewiarstwa ręcznego.

Oferta zawiera bardzo bogatą gamę nici wykonanych z różnorodnych surowców, dostępnych w atrakcyjnej gamie kolorystycznej ze szczególnym uwzględnieniem modnych kolorów sezonowych. Tworzą ją m.in: Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail ,  Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail , Wyślij e-mail .
 

Nasze wieloletnie doświadczenia i ścisła współpraca z klientami zaowocowały stworzeniem specjalistycznej oferty adresowanej do odbiorców detalicznych. Sklepom detalicznym oferujemy praktyczne i wygodne Wyślij e-mail oraz Wyślij e-mail , które dzięki tęczowemu ułożeniu kolorów podkreślają nie tylko bogatą ofertę naszej firmy, ale przede wszystkim sprzyjają dokonywaniu wyboru poszukiwanego przez klientów koloru.

W tej propozycji nie zabrakło także gotowych zestawów do haftu półkrzyżykowego ( Wyślij e-mail ) oraz do haftu Wyślij e-mail , które zawierają kanwę lub płótno z nadrukowanym wzorem i zestaw muliny niezbędnej do samodzielnego wyszywania.

Aby zapewnić profesjonalną ekspozycję Zestawów do Haftu "MALWINA" stworzyliśmy funkcjonalny Wyślij e-mail . Zajmuje on niewielką powierzchnię w sklepie detalicznym i daje możliwość wyeksponowania do 50 wzoró "MALWIN" o róznych rozmiarach.

Ciekawą propozycję uzupełnia podręczny zestaw Wyślij e-mail zawierający różne kolory nici przydatnych w każdej sytuacji.

Tkaniny i dzianiny pikowane

Wzory proste i fantazyjne doskonale sprawdzają się w przemyśle odzieżowym, meblarskim, dekoracyjnym...

Różnorodność i możliwości są tak nieograniczone, że z powodzeniem można osiągnąć indywidualizm i nowatorstwo wzornictwa.

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji nici i podjęliśmy dla naszych klientów nowe wyzwanie. Posiadamy najnowocześniejszą technologię pikowania tkanin i dzianin, która sprzyja wykonaniu wspaniałych produktów spełniających oczekiwania odbiorców.

Nasza nowoczesna oferta obejmuje:

  • nieograniczoną ilość wzorów dostępnych z katalogu lub zaproponowanych przez klienta,

  • pikowanie na tkaninach powierzonych (na zamówienie klienta jest możliwość pikowania na naszych tkaninach),

  • możliwość pikowania do szerokości 240 cm,

  • szeroki wybór ocieplaczy o gramaturze od 40 do 400 g/m2 oraz włóknin polipropylenowych,

  • ecording – proces pozwalający na uatrakcyjnienie wzoru poprzez: naszywanie przędz, tasiemek, przędz z wypełnieniem na różnego rodzaju tkaninach typu tiul, szyfon, siatki.

Taśmy i tasiemki

ARIADNA S.A. na bazie dotychczasowych doświadczeń rozpoczęła produkcję wyrobów pasmanteryjnych.
W naszej szerokiej ofercie posiadamy taśmy i tasiemki, które znajdują zastosowanie w następujących branżach:

- dekoracyjnej - taśmy firankowe i zasłonowe,
- poligraficznej - taśmy introligatorskie "kapitałki",
- reklamowej - taśmy flagowe łamane i taśmy nośne do produkcji flag, parasoli i namiotów reklamowych,
- galanteryjnej - taśmy nosne do produkcji toreb i plecaków,
- meblowej - głównie do produkcji materacy i mebli tapicerowanych,
- odzieżowej - stosowane do szycia odzieży, wzmacniania szwów,
- odzieży mundurowej -
stosowane do szycia odzieży, wzmacniania szwów.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Tkaniny i dzaininy pikowane - NIci przemysłowe, zdobnicze - jakość! Łódź
NIci przemysłowe, zdobnicze - jakość! Łódź Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Odzież robocza - najnowsze trendy, tkaniny! Legionowo   Następna usługa: Produkcja koronek i aplikacji - Łódź