Tradycyjne wyjazdy pielgrzymkowe

Tradycyjne wyjazdy pielgrzymkowe nr 800

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Cena
2 250 / osoba
Kontakt
Franciszkańskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe
Wyślij e-mail
ul. Zakroczymska 1
00-225 Warszawa

tel: 22 6359775
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Patron Travel to gwarancja pewnego i bezpiecznego wypoczynku. Jesteśmy Biurem prowadzonym przez oo. Franciszkanów. To zobowiązuje nas do rzetelności i szczególnej dbałości o naszych klientów. Na tej stronie oprócz tradycyjnych wyjazdów pielgrzymkowych, pragniemy Państwu zaoferować troszkę egzotyki.
Już 20 lat jako Franciszkanie jesteśmy obecni w Kenii i Tanzanii. Całe lata pracy na czarnym lądzie pomogły nam bardziej poznać kulturę, tradycje i zwyczaje afrykańskie. W wyjazdach organizowanych przez nasze Biuro chcemy Państwu pokazać nie tylko piękne Parki Narodowe Kenii oraz wspaniałe plaże Oceanu Indyjskiego, ale coś o wiele ważniejszego, bardziej interesującego - życie ludności afrykańskiej. Dlatego w programie zaplanowaliśmy pobyt w prawdziwej misji prowadzonej przez Franciszkanów połączony z odwiedzinami wiosek regionu Meru, spotkaniami z tamtejszą ludnością i misjonarzami w czasie wieczorów przy muzyce afrykańskiej. Z nami zobaczycie to czego nikt inny Wam nie pokaże - prawdziwą Afrykę.
Organizujemy również wyjazdy motywacyjne dla firm - Incentive Tours, konferencje dla grup biznesowych. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi touroperatorami w Polsce i zagranicą. U nas znajdziecie Państwo tylko oferty wypoczynkowe znanych i dobrych biur podróży.
Pozostajemy w nadziei, że udany wypoczynek zorganizowany przez PATRON TRAVEL pomoże Państwu zregenerować siły, podnieść na duchu, polepszyć samopoczucie i pozostawi niezapomniane wspomnienia.

OFERTA:

Ziemia Święta - SynajOpis
Ziemia Święta leży w zachodniej części Azji, nad brzegiem Morza Śródziemnego, po obu stronach Jordanu. Ten skrawek ziemi łączy Syrię z Egiptem. W Biblii najczęściej określany jest jako Ziemia Obiecana, Kanaan, Ziemia Izraela czy po prostu Ziemia Święta. Najpóźniej powstała grecka nazwa Palestyna, odnosząca się pierwotnie do wybrzeża zamieszkałego przez Filistynów. Obecnie większość miejsc związanych z życiem i działalnością Jezusa Chrystusa znajduje się na terytorium Izraela i Autonomii Palestyńskiej.

W programie:
Wspaniała pielgrzymka, w czasie której zwiedzimy klasztor św. Katarzyny. Ponadto w programie: Jerozolima, Betlejem, Betania, Pole Pasterzy, Cezarea, Góra Karmel, Nazaret, Kana Galilejska, Kafarnaum, Góra Błogosławieństw, Jerycho, Dolina Jordanu, Morze Martwe.

Plan

1 dzień: Warszawa - Taba
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie o godz. 08.00. Wylot do Taby o godz. 10.30. Lądowanie w Egipcie o godz. 15.45. Transfer autokarem do Jerozolimy. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

2 dzień: Betlejem - Pole Pasterzy - Jerozolima
Po śniadaniu przejazd do BETLEJEM � wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego i Grocie Św. Hieronima. Następnie przejazd na POLE PASTERZY. W ciągu dnia grupa odwiedzi: Kościół Pater Noster i miejsce Wniebowstąpienia. Spacer wzdłuż drogi Palmowej Niedzieli do Ogrodu Getsemani i Kościoła Wszystkich Narodów. Kolacja i nocleg.

 

3 dzień: Cezarea Nadmorska - Hajfa - Nazaret - Kana Galilejska
Wyjazd z Jerozolimy do wspaniałych ruin CEZAREI � rzymskiej stolicy Palestyny z Nowego Testamentu. Obejrzycie Państwo miasto krzyżowców, słynny rzymski akwedukt oraz amfiteatr. Następnie przejazd do HAJFY. Wizyta na Górze Karmel by obejrzeć Grotę Eliasza oraz Kościół Najświętszej Pani Karmelu. Przejazd do NAZARET � miejsca dzieciństwa Jezusa i wizyta w Kościele Zwiastowania oraz w Domu św. Józefa, później wizyta w KANIE GALILEJSKIEJ. Kolacja i nocleg.

4 dzień: Jezioro Galilejskie - Kafarnaum - Góra Błogosławieństw - Tabgha - Jardenit - Jerycho
Dzień rozpocznie się od rejsu łodzią po spokojnych, historycznych wodach JEZIORA GALILEJSKIEGO. Następnie wizyta w KAFARNAUM i przejazd na GÓRĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTW. Wizyta w TABGHA � Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb. Postój w baptysterium w JARDENIT nad Jordanem. Przejazd wzdłuż Doliny Jordanu. Zatrzymamy się w JERYCHO pod Górą Kuszenia i przy sykomorze Zacheusza. Przejazd do Jerozolimy na kolację i nocleg.

5 dzień: Jerozolima
Zwiedzanie Starego Miasta w JEROZOLIMIE � wizyta w Kościele Św. Anny, konwencie Ecce Homo, przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego, przejście na Górę Syjon do Opactwa Zaśnięcia i Wieczernika, przejazd przez zachodnią część miasta by odwiedzić Ain Karem � miejsce nawiedzenia. Kolacja i nocleg w Jerozolimie.

6 dzień: Betania - Morze Martwe
Po śniadaniu wyjazd do Egiptu. Wizyta w BETANII - domu Marii, Marty i Łazarza. Następnie przejedziemy nad MORZE MARTWE. Przejazd do Egiptu. Zakwaterowanie w hotelu w Tabie. Kolacja. Nocleg.

7 dzień: Góra Mojżesza (Synaj)
Śniadanie. Czas wolny. Możliwość plażowania nad Morzem Czerwonym. Kolacja. Około 23.00 odbiór śniadania w formie suchego prowiantu. Wyjazd na GÓRĘ MOJŻESZA (SYNAJ). Dla chętnych wejście na G. Mojżesza (wschód słońca).

8 dzień: Klasztor Św. Katarzyny
Zwiedzanie KLASZTORU ŚW. KATARZYNY. Powrót do hotelu w Tabie. Wykwaterowanie około godziny 12.00. Transfer na lotnisko w Tabie. Wylot do Polski o godz. 17.00. Lądowanie na lotnisku Okęcie w Warszawie około godz. 20.30.

Uwaga: Program ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
terminy cena
03-02-2007 - 10-02-2007 2690 PLN
24-02-2007 - 03-03-2007 2690 PLN
06-03-2007 - 13-03-2007 2690 PLN
24-03-2007 - 30-03-2007 2690 PLN
28-04-2007 - 05-05-2007 2690 PLN

  czas trwania: 8 dni

Włochy 12 dniOpis
Niezapomniana pielgrzymka do Włoch w czasie której zobaczymy m.in. takie miejsca jak: Wenecja, Padwa, Asyż, Rzym, Watykan, Monte Cassino, Pompeje, Capri, San Giovanni Rotondo, Lanciano, Loreto.

Plan

1 dzień: Zbiórka uczestników o godz. 7.30. Wyjazd 8.00. Przejazd przez Polskę, Czechy na nocleg w okolicach Znojma.

2 dzień: Przejazd przez Austrię i Włochy. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Wenecji.

 

3 dzień: Zwiedzanie Wenecji: plac i bazylika św. Marka, bazylika dei Frari, wyspy: Murano Burano i Torcello. Wieczorem przyjazd na nocleg w okolicach Asyża.

4 dzień: Zwiedzanie Asyża: bazylika św. Franciszka, kościół św. Klary, dom św. Franciszka, S. Maria degli Angeli, świątynia Minerwy. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg w okolicach Rzymu.

5 dzień: Po śniadaniu przejazd do Watykanu i udział w audiencji z Ojcem Świętym. Zwiedzanie Rzymu antycznego: Koloseum, Forum Romanum, Campo dei Fiori. Powrót do hotelu.

6 dzień: Po śniadaniu przejazd do Watykanu połączony ze zwiedzaniem Muzeum Watykańskiego. Zwiedzanie Rzymu barokowego, Bazyliki większe, Święte Schody. Powrót do hotelu.

7 dzień: Po śniadaniu wyjazd na Monte Cassino połączony ze zwiedzaniem kościoła i cmentarza. Następnie przejazd do Pompei połączony ze zwiedzaniem. Nocleg w okolicach Sorento.

8 dzień: Po śniadaniu popłyniemy na Capri - zwiedzanie wyspy. Przejazd na nocleg w okolice San Giovanni Rotondo.

9 dzień: Po śniadaniu zwiedzanie i czas wolny na prywatną modlitwę w miejscu zwiazanym z O. Pio. Przejazd do Lanciano, gdzie w XIII wieku miał miejsce cud eucharystyczny. Nocleg w okolicach Pescary.

10 dzień: Przejazd do Wenecji. W czasie podróży zatrzymamy się w Loreto, gdzie zwiedzimy sanktuarium Matki Bożej. Następnie przejedziemy do Padwy, gdzie zwiedzimy bazylikę św. Antoniego. Nocleg w okolicach Wenecji.

11 dzień: Przejazd przez Włochy, Austrię na nocleg w okolicach Lechovic.

12 dzień: W godzinach wieczornych przyjazd do Polski.

Uwaga: Program ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Data: 21-04-2007
   cena: 2250 PLN
   czas trwania: 12 dni

Fatima - PortugaliaOpis
Wspaniały wyjazd do Portugalii - kraju gdzie miały miejsce objawienia maryjne w Fatimie, kraju wspaniałych klasztorów i zabytków.

W programie: Fatima, Lizbona, Toledo, Coimbra, Santiago de Compostella, Salamanka, Alba de Torres, Avila.

Plan

1 dzień: Warszawa - Lizbona - Fatima
Zbiórka uczestników w hali odlotów portu lotniczego Warszawa-Okęcie. Wylot do LIZBONY.
Transfer z Lizbony do FATIMY. Zakwaterowanie w hotelu w Fatimie. Nocleg.

2 dzień: Fatima
Śniadanie. Zwiedzanie Sanktuarium - Capelinha - kaplica stojąca w miejscu objawień Matki Bożej trójce małych pastuszków: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie; Bazylika Matki Boskiej Różańcowej z grobami Franciszka i Hiacynty. Czas wolny w Sanktuarium na prywatną modlitwę. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

 

3 dzień: Fatima - Aljustrel - Valinhos - Coimbra - Tomar
Śniadanie. Uczestnictwo w drodze krzyżowej prowadzącej do wioski Valinhos - miejsca objawień Anioła Portugalii oraz do wioski ALJUSTREL, gdzie znajdują się domy rodzinne Franciszka i Łucji, zwiedzanie. Wyjazd do COIMBRY, dawnej stolicy Portugalii, zwiedzanie Uniwersytetu (najstarszy ośrodek uniwersytecki Portugalii), Starej Katedry, Nowego Klasztoru Św. Klary oraz kaplicy w Klasztorze SS. Karmelitanek, gdzie przebywała Siostra Łucja ( jedna z trójki dzieci, które doznały objawień w Fatimie ). W drodze powrotnej zwiedzanie imponującego rozmiarami klasztoru Templariuszy w TOMAR. Powrót do Fatimy. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień: Fatima - Batalha - Alcobaca - Nazare - Fatima
Śniadanie. Zwiedzanie zespołu klasztornego Matki Boskiej Zwycięskiej w miejscowości BATALHA - wspaniały przykład późnego gotyku portugalskiego, z grobowcami władców portugalskich, wpisany na światową listę UNESCO. Przejazd do ALCOBAÇA, gdzie znajduje się gotycki klasztor cystersów, z grobowcami bohaterów romantycznej legendy - króla Pedro Okrutnego i jego potajemnie poślubionej małżonki Ines de Castro. Po południu wyjazd nad Atlantyk do NAZARE, dawnej uroczej wioski rybackiej i starego Sanktuarium maryjnego, dziś najbardziej znanego kurortu w tej części wybrzeża. Odpoczynek na pięknej plaży. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień: Fatima
Śniadanie. Czas wolny na prywatną modlitwe. Obiadokolacja. Nocleg

6 dzień: Fatima - Lizbona - Warszawa
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Portugali - LIZBONY, położonej u ujścia rzeki Tag do Atlantyku; zabytkowa średniowieczna dzielnica Alfama położona na wzgórzu u stóp Zamku Św.Jerzego, z jej malowniczymi krętymi i wąskimi uliczkami - katedra Se, kościół Św. Antoniego Padewskiego, stojący w miejscu domu rodzinnego Świętego; Praca do Comercio, Plac Rossio, dzielnica Belem z pięknym klasztorem Hieronimitów, Pomnikiem Odkrywców, którzy z Lizbony wyruszali na podbój Nowego Świata oraz Wieżą Betlejemską. Transfer na lotnisko w Lizbonie. Wylot do Polski.

Uwaga: Program ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
terminy cena
16-03-2007 - 22-03-2007 2920 PLN
15-06-2007 - 21-06-2007 2920 PLN

Sanktuaria EuropyW programie: Bruksela, Paryż, Lourdes, Burgos, Santiago de Compostella, Fatima, Coimbra, Aljustrel, Guadalupe, Madryt, Saragossa, Montserrat, Barcelona, La Salette, Altotting.

Plan

1 dzień:
Zbiórka uczestników pielgrzymki o godz. 07.00. Przejazd na nocleg w okolicach Dirtmundu.

2 dzień: BRUKSELA
Śniadanie. Przejazd do BRUKSELI połączony ze zwiedzaniem: katedra śa. Michała i Guduli, Grande Palace. Kolacja i nocleg w okolicach Paryża.

 

3 dzień: PARYŻ
Śniadanie. Zwiedzanie PARYŻA: Kaplica Cudownego Medalika, wieża Eiffla,Katedra Notre Dame,Bazylika Sacre Coeur, Dzielnica Łacińska. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień: Śniadanie i przejazd do Lurdes. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień: LOURDES
Śniadanie i zwiedzanie LOURDES. Udział we mszy św. Droga Krzyżowa. Zwiedzanie: Groty Objawień, Bazyliki Górnej, Krypty, Bazyliki Różańca Świętego. O godz. 15.00. udział w procesji z Błogosławieństwem Chorych. Obiadokolacja. O godz. 21.00 udział w procesji ze świecami. Nocleg.

6 dzień: BURGOS - SANTIAGO DE COMPOSTELLA
Śniadanie. Przejazd do BURGOS. Zwiedzanie katedry. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Santiago de Compostella.

7 dzień: SANTIAGO DE COMPOSTELLA - COIMBRA - FATIMA
Po śniadaniu zwiedzanie Bazyliki św. Jakuba Apostoła, trzeciego pod względem ważności po Jerozolimie i Rzymie miejsca pielgrzymkowego w świecie chrześcijańskim. Nawiedzenie krypty z relikwiami św. Jakuba. Około godz. 13.00 wyjazd do Fatimy. Przejazd przez COIMBRĘ. Zakwaterowanie w hotelu w Fatimie. Wieczorny spacer po sanktuarium i miejscach objawień. Obiadokolacja i nocleg.

8 dzień: FATIMA - ALJUSTREL
Śniadanie. Zwiedzanie miejsc związanych z objawieniami: Cova da Iria, Bazylika, droga krzyżowa, miejsce objawienia Anioła Stróża, ALJUSTREL - miejscowość, w której mieszkali Łucja, Hiacynta i Franciszek. Zwiedzanie ich domów rodzinnych. Obiadokolacja i nocleg.

9 dzień: GUDALUPE - MADRYT
Wczesna msza św. w miejscu ukazania się Matki Bożej. Śniadanie i wyjazd do Madrytu. Zwiedzanie Sanktuarium GUADALUPE w górach Estemadur - sanktuarium , z którek przed wyjazdem do MEksyku Herman Cortez zabrał figurę Matki Bożej, tam również modlili się wielcy tego świata poraz Krzysztof Kolumb przed wyprawą do Ameryki. Przejazd na nocleg w okolice MADRYTU. Obiadokolacja i nolceg.

10 dzień: SARAGOSSA
Śnaidanie. Przejazd do SARAGOSSY, połączony ze zwiedzaniem Sanktuarium Matki Bożej Del Pilar. Zakwaterowanie na wybrzeżu Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg.

11 dzień: MONTSERRAT - BARCELONA
Śniadanie. Wyjazd do MONTSERRAT. Zwiedzanie Sanktuarium Czrnej MAdonny. Przejazd do BARCELONY. Zwiedzanie miasta: kościół Sagrada Fanilia, wzgórze Montjuich, Kolumna Kolumba, katedra św. Eulali, ulica Las Ramblas. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

12 dzień: LA SALETTE
Po śniadaniu przejazd do LA SALETTE we Francji. Kolacja i nocleg.

13 dzień: LA SALETTE
Śniadanie. Zwiedzanie Sanktuarium LA SALETTE. położonego w Alpach. Msza św. Przejazd na kolacją i nocleg w okolice Miluzy.

14 dzień: ALTOTTING
Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium w ALTOTTING. Kolacja i nolceg w Czechach.

Data: 30-06-2007
   cena: 3195 PLN
   czas trwania: 15 dni

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Tradycyjne wyjazdy pielgrzymkowe - galeria
Tradycyjne wyjazdy pielgrzymkowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Hotel dla zwierząt ! Komfortowe warunki !   Następna usługa: Mega Klub Muzyczny Dolmel WROCŁAW