Ogrzewanie, kolektory, rekuperacja, pompy ciepła

Ogrzewanie, kolektory, rekuperacja, pompy ciepła nr 90627

Lokalizacja: Świecie, Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)Więcej: Działamy na terenie Kujawsko-pomorskiego

INFORMACJE
Cena
5 450 / zestaw Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
intebud ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Roman Gołąbek
INTEBUD
Wyślij e-mail
Świecie
tel: 609349631
www.intebud.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wykonujemy instalacje:

 

- ogrzewanie: podłogowe, ścienne, grzejnikowe,

-wodno-kanalizacyjne,

-oczyszczalnie ścieków,

-kolektory słoneczne, wspomaganie ogrzewania,

-pompy ciepła, rekuperacja,

-centralne odkurzanie.

 

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

 

 

DLACZEGO MY MAMY ZAMONTOWAĆ TWOJĄ POMPĘ CIEPŁA?

 

Pompy ciepła są urządzeniami grzewczymi, które potrzebują bardzo dobrze przygotowanej instalacji grzewczej oraz dolnego źródła. Drobne błędy popełnione głównie przez niedoświadczone firmy instalacyjne mogą spowodować, że pompa ciepła będzie działać nieprawidłowo.

Pompa ciepła może znacznie więcej pobierać energii elektrycznej i, w skrajnych przypadkach, do całkowitego zablokowania pracy.

Naprawa błędów w instalacji jest bardzo kłopotliwa i kosztowna (mogą się wiązać z rozkuwaniem posadzek w wykończonym domu).

Przyczyną takich sytuacji jest wybór wykonawców oferujących znacznie zaniżone oferty na montaż, co wiąże się z oszczędnościami na materiałach i technologii wykonania.

Nasza firma daje gwarancję prawidłowo wykonanych instalacji i montażu bez oszczędzania na materiałach instalacyjnych i technologii.

Na ogrzewanie podłogowe wykonujemy projekty, aby precyzyjnie dopasować pętle ogrzewania podłogowego do zapotrzebowania ciepła i oporu cieplnego podłogi w poszczególnych pomieszczeniach.       

Na montowane przez nas pompy ciepła firmy Vaillant posiadamy autoryzację i uprawnienia.

 

  

W ramach prezentu od firmy dostarczamy do urządzeń moduł bezprzewodowej komunikacji i diagnostyki. O ewentualnej awarii jest natychmiast powiadomiony przez SMS lub internet inwestor i instalator. Serwis mając zdalnie wgląd na parametry pompy ciepła przyjeżdża w pełni przygotowany.

 

Zapraszamy do współpracy z nami.

 

tel. Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail  

 

Instalacja grzewcza zasilana pompą ciepła

 

Energia słoneczna gromadzi się w ziemi, w wodach gruntowych oraz w powietrzu. Można ją eksploatować za pomocą pompy ciepła i przez cały rok wykorzystywać do ogrzewania i podgrzewania wody. Zastosowanie pompy ciepła w ogóle nie wymaga komina. Wykorzystuje ona w głównej mierze odnawialne źródła energii i nie powoduje żadnej emisji substancji szkodliwych z budynku.

Warto pamiętać, że pompa ciepła zużywa niewielką ilość energii elektrycznej (25% mocy pompy). Oznacza to, że 75% łącznego zapotrzebowania na energię pokrywa energia uzyskana bezpłatnie ze środowiska.

 

 

Wentylacja z rekuperatorem to .....

Po prostu świeże powietrze. Świeże powietrze jest niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Odnosi się to przede wszystkim do zamkniętych pomieszczeń, gdzie spędzamy przecież ponad 70% naszego czasu.

 

System centralnego odkurzania

Nie słyszysz silnika, ani nie widzisz zbiornika na kurz. Są one schowane w pomieszczeniu gospodarczym, piwnicy lub garażu. Jedynymi widocznymi elementami systemu są gustownie dobrane do kolorystyki wnętrza gniazda ssawne – połączone z jednostką centralną niewidocznym systemem plastikowych rur oraz zestaw do sprzątania, który używasz podobnie do zestawu, który znasz z odkurzaczy przenośnych. Kiedy włożysz rurę giętką do najbliższego gniazda ssawnego, system załącza się automatycznie, a ty jesteś gotów do sprzątania ... dokładnie, cicho i efektywnie.

Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest zdecydowanie skuteczniejsze niż przy użyciu systemów przenośnych, gdyż urządzenie stacjonarne wytwarza dużo większe podciśnienie i przepływ powietrza, a wąż jest dużo lżejszy i łatwiejszy w użyciu niż przenośny odkurzacz podłączony do gniazdka elektrycznego, który trzeba za sobą przeciągać z pokoju do pokoju.

              

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU intebud
Pompa ciepła Vaillant geoTherm z wymiennikiem cwu - Ogrzewanie, kolektory, rekuperacja, pompy ciepła
Ogrzewanie, kolektory, rekuperacja, pompy ciepła Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Odnowa w ogrodzie.   Następna usługa: Odnowa w ogrodzie.