Centrum Medyczne w Zielonej Górze ALDEMED

Centrum Medyczne w Zielonej Górze ALDEMED nr 978

Lokalizacja: Zielona Góra (woj. lubuskie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
al. Niepodległości 1
Zielona Góra

tel: 68 3244222
Pokaż na mapie
Wyznacz trasę Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 09:00-15:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
 O nas
     ALDEMED Centrum Medyczne rozpoczęło swą działalność w 1996 roku. 

      Przychodnia mieści się w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 1, na czterech piętrach zabytkowej kamienicy, na deptaku, obok teatru. W wyniku rosnących potrzeb pacjentów uruchomiliśmy Filię Zamenhofa przy ul. Zamenhofa 27 oraz Filię Zastal przy ul. Sulechowskiej 4a.

     Obecnie konsultuje u nas około 100 lekarzy różnych specjalności medycznych. W większości są to ordynatorzy, zastępcy ordynatorów i starsi asystenci oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze, Wojskowego Szpitala w Żarach, ZOZ- u w Świebodzinie oraz Nowej Soli. Konsultacji udzielają tu także specjaliści z Akademii Medycznej w Poznaniu i Wrocławiu.

     Założycielem i Dyrektorem Aldemed Centrum Medyczne jest:

     » lek.med. Ryszard Szcząchor

     Asystenci dyrektora / Dział Organizacji i Zarządzania

     » Mgr Monika Szcząchor-Miluch 
     » Mgr Katarzyna Szpak 
     » Wioletta Cieślukowska

      Główna Księgowa:

     » Kazimiera Walków

     Księgowa:

     » Grażyna Sztukowska

     Przełożona Pielęgniarek:

     » Barbara Gasiewicz (Siedziba)
     » Krystyna Orłowska (Filia Zastal)

     Bezpośrednią obsługą pacjentów w Centrum Medycznym ALDEMED zajmuje się zespół dyplomowanych pielęgniarek.

     Przychodnia posiada własną centralę telefoniczną z kilkoma różnymi numerami miejskimi oraz wewnętrzne sieci telefoniczne w każdym z gabinetów. Posiadamy również dostęp sieci Internet.

 

 Oferta
     W ALDEMED posiadamy doświadczony zespół lekarzy Medycyny Pracy świadczący usługi medyczne dla pacjentów indywidualnych i zbiorowe dla zakładów pracy. Stosujemy rabaty cenowe przy badaniach zbiorowych. Wykonujemy wszelkie badania laboratoryjne, pełen zakres badań USG, EKG, echo serca w diagnostyce kardiologicznej, gastroskopię, rektoskopię, testy uczuleniowe. Posiadamy aparaturę do krioterapii, lasery, audiometr do badania słuchu, autorefraktrometr - komputer oczny do pełnej diagnostyki narządu wzroku, polomierz do wczesnego wykrywania jaskry. 

     Oferujemy konsultacje i wysokospecjalistyczne usługi diagnostyczne za pomocą aparatury najnowszej generacji m.in.

 • badanie mamograficzne do wczesnego wykrywania raka sutka
 • badanie spirometryczne (badanie czynnościowe układu oddechowego)
 • badanie densytometryczne gęstości kości i kierunku osteoporozy aparatem DTX-200
 • badanie USG serca do pełnej diagnostyki kardiologicznej

     Wykonujemy szczepienia profilaktyczne przeciw WZW typu A i B, przeciw grypie i inne. Co roku jesienią szczepimy kilka tysięcy osób indywidualnych i zakładów pracy szczepionką przeciwgrypową. Prowadzimy laboratorium analityczne, w którym na miejscu można wykonać wszystkie analizy medyczne.

     Mamy podpisane umowy z wieloma zakładami pracy na pełną obsługę medyczną (badania w zakresie medycyny pracy, podstawowej opieki medycznej, specjalistycznej opieki medycznej oraz pełnej diagnostyki).


 Oferta dla zakładów pracy dotycząca badań profilaktycznych pracowników.

     Przedstawiamy Państwu aktualną ofertę przeprowadzenia badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych, kontrolnych) Waszych pracowników przez lekarzy pracujących w ALDEMED Centrum Medyczne, mieszczącym się w Zielonej Górze al. Niepodległości l, oraz filii "Zastal" przy ul. Sulechowskiej 4a i filii "Zamenhofa" przy ul. Zamenhofa 27. Proponujemy różny zakres badań od podstawowych (obowiązkowych) do bardziej rozbudowanych.

     Badania okresowe:

 1. Badania laboratoryjne:
  • OB
  • morfologia z rozmazem
  • badanie ogólne moczu

 2. EKG serca z opisem
 3. RTG klatki piersiowe (duże zdjęcie)
 4. Badanie lekarza medycyny pracy z wypisaniem zaświadczenia

     Jeżeli lekarz prowadzący badanie (lekarz medycyny pracy) uzna za konieczne skierować pracownika na konsultację do innego specjalisty, na badania:

  • badanie okulistyczne komputerowe
  • badanie neurologiczne
  • badanie laryngologiczne
  • audiometryczne badanie słuchu
  • konsultacje u innych specjalistów
  • komputerowe badanie pola widzenia

     Istnieje możliwość rozszerzenia tej oferty o inne badania (szczepienia p/grypie, p/żółtaczce, badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy), czy konsultacje u innych specjalistów. Badania te jesteśmy w stanie przeprowadzić w krótkim terminie. Do Państwa dyspozycji jest: czterech lekarzy medycyny pracy, ośmiu laryngologów, dziesięciu okulistów, trzech neurologów oraz pozostałych 70-ciu lekarzy innych specjalności. Wszystkie badania odbywają się w jednym miejscu i mogą być wykonane w ciągu jednego dnia. Jesteśmy skłonni na życzenie Państwa pobrać materiał na badania analityczne (krew) w Waszym zakładzie pracy - dotyczy to większej liczby pracowników (powyżej 20 osób).Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Centrum Medyczne w Zielonej Górze ALDEMED - galeria
Centrum Medyczne w Zielonej Górze ALDEMED Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 19)
Poprzednia usługa: J. angielski na każdą kieszeń   Następna usługa: TELE KURRIER 6400 - 400 ŁÓDŹ