Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

GOTÓWKA ZA ZŁOTO. TV

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

GOTÓWKA ZA ZŁOTO. TV

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zgredzik 28 lis 2010, 10:54
    Oglądałem parę razy te dziwne raklamy gotówka za złoto.tv i myślę, że to robienie ludzi w trąbę. Kto wysyła złoto kurierem do nie wiadomo jakiej firmy, która niby daje najwyższą cenę bo unika pośredników.

    Masz gwarancję wysokiej ceny i bezpieczeństwa. Na na czym polega ta gwarancja? Myślę biżuterię babci za kilka tysięcy a oni mi powiedzą to była jakaś fałszywka. I co wtedy robić, przecież nie udowodni się co się rzeczywiście wysłało.
    Cytuj
  • Mundek24 28 lis 2010, 11:14
    Niech każdy wejdzie na stronę
    http://www.opiszfirme.pl/pomorskie/Sopot/Gotowka-Za-Zloto-TV.html

    i poczyta komentarze. Wszystkie są pozytywne, wszystko jest piękne, nie ma problemów, kurier jest przystojny, pieniądze szybko dochodzą. W takie bajki to chyba nawet naiwniak by nie uwierzył. Same zachwalające komentarze ale są one jakby puste. Nikt nie podaje szczegółów co i jak.
    A Polak potrafi psioczyć na wszystko, nawet jak się kurier spóźnił, to z wywalonym językiem leci się na forum i pisze o tym. A tu nic.
    Cytuj
  • Prostownik 28 lis 2010, 11:47
    Takie reklamy to ja nazywam „polowaniem na idiotów”. Są one skierowane do starszych ludzi lub gospodyń domowych potrzebujących pilnie gotówki. Ale pierwsze co rzuca się w oczy to traktowanie złota jak coś śmieciowego. Po drugie na stronie internetowej brak jest informacji jak przebiega wycena (sic!).
    W reklamie słuchamy, że obecnie złoto jest najdroższe w historii i to jest właściwy moment na jego sprzedaż. No jasne, bo firma jest instytucją charytatywną i kupuje drogo i sprzedaje tanio???
    Cytuj
  • Zgredzik 28 lis 2010, 13:10
    Ale jak kupujesz np. obrączkę za 300 zł i chcą później sprzedać to dostajesz już 125 zł. Przecież złoto nie straciło na wartości więc skąd taka różnica.
    Cytuj
  • Watcher 28 lis 2010, 15:28
    Jeśli jubiler skupuje złoto, to traktuje je jak "złom". i płaci cenę za gram. Nie interesuje go ile taka obrączka kosztowałą kiedyś czy nawet przed chwilą.
    Takie skupione złoto przetapia się i wtedy jubiler robi nowe obrączki i nalicza ogromne marże. I dlatego pojawia się taka róznica w cenie.
    Ale jak idziesz do jubilera to ten ogląda przy tobie twoje złoto i mówi ci ile mógłby za nie dać. Cena nie odpowiada to do widzenia.
    Cytuj
  • Mieciozawodowiec 28 lis 2010, 19:04
    Ta jedna reklama mnie zatkała. Jakaś pani mówi, że przez lata zbierała niekompletną biżuterię i teraz szkoda to wyrzucić.

    Szkoda wyrzucić złoto!!!! To jest niepoważne. Traktowanie złota jak zużyte opakowania, bo już przesada.
    Liczyłem ile trzeba tego złota wysłać aby dostać 3500 zł. 1 gram złota kosztuje ok 120-130 zł, więc trzeba go mieć od 26 do 29 gramów.
    Jedna obrączka waży może ze 4 gramy, więc należałoby wysłąć z6-7 obrączek aby dostać 3500 zł. Tyele że pewnie firma nie da 130 zł za gram złota.
    Cytuj
  • MasaKasa 28 lis 2010, 21:17
    A ja skupuje niepotrzebne dolary, euro i funty. Po co je wyrzucać.

    Każdy może przysłać mi te banknoty do wyceny i uzyska najwyższą cenę. Żaden bank nie da co tyle co ja. wielki uśmiech

    Cytuj
  • GUEST 29 lis 2010, 1:07
    Podobno w Niemczech sprawdzono ten genialny pomysł firm skupujących złoto.
    Okazało się ze wysłane złoto niby eksperci wyceniali 20-30 % prawdziwej wartości.
    Jeśli ktoś nie zgodził sie na taka wycenę miał problem z odzyskaniem złota. Czy tu tak jest nie wiem i omijam takie „super” atrakcyjne oferty.
    Cytuj
  • agent007 3 gru 2010, 15:30
    No niestety, to robienie ludzi w balona. Takie złoto można dużo drożej sprzedać już u samego jubilera. Zresztą nie ma się co złota pozbywać, to najlepsze zabezpieczenie na niespokojne czasy.
    Cytuj
  • francesco 13 gru 2010, 15:01
    Ciekawe jakie są obroty takich naciągaczy i ile na tym zarabiają...
    Cytuj
1 2 z 2  
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum