Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Płytki łazienkowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Płytki łazienkowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 1 sie 2011, 12:14
    Witam!

    Powoli zabieram się za remont w domu i zastanawiam się nad kafelkami do łazienki. Nie mam pomysłu, jaką wybrać kolorystykę. Właśnie przeglądam płytki łazienkowe w sieci - bardzo fajne kolekcje, ale nie wiem, na którą się zdecydować.
    Co byście polecili?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • Juhaz 23 mar 2012, 14:01
    No cóż, mogę Ci polecić na pewno płytki łazienkowe firmy paradyż. Mam w domu już kilka lat i służą nam bardzo dobrze. uśmiech
    Cytuj
  • faworytowy 16 lip 2012, 15:09
    Aquarella napisał:Witam!

    Powoli zabieram się za remont w domu i zastanawiam się nad kafelkami do łazienki. Nie mam pomysłu, jaką wybrać kolorystykę. Właśnie przeglądam płytki łazienkowe w sieci - bardzo fajne kolekcje, ale nie wiem, na którą się zdecydować.
    Co byście polecili?

    Pozdrawiam uśmiech
    Każdy z przedstawionych zdjęć jest super. Z tym,że kolor musisz wybrać sam,lub z damską płcią, ale z tego co wiem,zielony kolor jest kolorem spokojnym i zdrowym dla oczu. Błękitni do łazienki uważam,że będzie zbyt zimny. Ciemne kolory znowu za ciemne.Wszystko od czerwieni, są ciepłymi kolorami,ale troszkę wyzywające,zresztą sam musisz zdecydować.Jaki dasz,taki będzie super.Powodzenia.
    Cytuj
  • Marta30S 29 sty 2013, 16:40
    Całkiem fajne płytki łazienkowe znajdziecie tez na pewno na stronach chociaż nie stricte do kupienia, ale raczej jako pomysły na to jak można urządzić łazienkę.
    Do powgapiania sięuśmiech
    Cytuj
  • 29 maj 2014, 13:20
    Do łazienki mogę Ci polecić terakotę glinianą. Glina dobrze reguluje wilgoć. Tutaj są różne rodzaje i odcienie http://kolorymeksyku.pl/category/terakota
    Cytuj
  • mp-bud 15 cze 2014, 14:33
    Aranżując współczesne wnętrza coraz częściej inspirujemy się przeszłością. Białe, niekoniecznie gładkie ściany, z widocznymi przetarciami oraz drewniana podłoga nosząca ślady przeszłości nadają pomieszczeniu klimat rustykalny. Takie właśnie elementy należą do kolekcji ANTICO. Surowa, lakierowana biel płytek ściennych daje poczucie przestrzeni i swobody oraz tworzy ciekawy, odważny kontrast z surową drewnianą podłogą. Dominującą biel, budującą charakter każdego pomieszczenia, ożywimy delikatnie wzorami kwiatowymi insert w kolorze niebieskim i żywej czerwieni.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • kustosz421 26 wrz 2014, 12:24
    Oboje z dziewczyną jesteśmy fanami nowoczesności w stonowanych kolorach. Wybraliśmy więc płytki Tubądzin Modern Square http://nexterio.pl/20,42,Tubadzin-Modern-Square.html. Wannę obudowaliśmy mozaiką, podłogę wyłożyliśmy gres, a na ściany wykorzystaliśmy stylowe listwy. Wyszło naprawdę ciekawie. Czeka nas jeszcze wybór pasujących do całości drzwi. To chyba będzie największy problem.
    Cytuj
  • krzysztofnawrocki 29 lip 2015, 20:35
    Lubię żywe kolory. Właśnie zastanawiamy się na zakupem kolekcji płytek Yellow marki Tubądzin, tylko najpierw czekamy na projekt architekta wnętrz, żeby wiedzieć co gdzie będzie i jakie płytki trzeba kupić.
    Cytuj
  • michasia_s 25 paź 2015, 11:34
    Płytki z firmy Paradyż są bardzo dobre, przede wszystkim wytrzymałe. Ja mam w domu takie: [url=http://ibudujemy.pl/plytki-paradyz-acapulco-bianco-sciana-25x40.html]link [/url] , a moi rodzice niebieskie i nie narzekamy, nic złego się z nimi nie dzieje.
    Cytuj
  • Dagskarpety 1 gru 2015, 8:28
    Polecam udać się do jakiegoś salonu sprzedazy albo marketu typu Leroy lub Castorama. I tam pooglądać aranżacje. Wybrane płytki warto też sprawdzić w necie. Można kupić sporo taniej.
    Cytuj
1 2 z 2  
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum