Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co robicie w weekendy ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie w weekendy ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ewa1974ll 13 kwi 2013, 11:48
    próbuje znaleźć coś interesującego na długi weekend majowy. Uczestniczyliście może kiedyś w rejsach w różne zakątki świata?? Rejs trwa 11 dni. Co tym myślicie?
    Cytuj
  • Swojezdanie 17 kwi 2013, 9:38     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2013, 9:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Ech, myślałam, że to ogólny wątek o sposobach na spędzanie weekendu, ale... atrakcyjna Szczecinianka mnie nie interesuje język
    Cytuj
  • peribani 18 kwi 2013, 14:04     (ostatnio zmieniony przez autora 14 sty 2014, 8:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja to różnie. Czasami udam się na jakiś spacer, czasami pobiegam za piłką, a czasami po prostu siedzę cały dzień w domu uśmiech
    [url=http://www.osrodekintra.pl/menu-3/psychoterapia/grupy-terapeutyczne]http://www.osrodekintra.pl/menu-3/psychoterapia/grupy-terapeutyczne[/url]

    Cytuj
  • hasanna 22 kwi 2013, 15:32     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2013, 15:32, w całości zmieniany 1 raz)
    mnie akurat też Szczecinianka nie interesuje wielki uśmiech a w weekendy hmm...to wszystko zależy od pory roku, czasem spędzam czas na mieście z przyjaciółmi, a jeszcze innym razem siedzę przed tv i nadrabiam ulubione seriale lub programy telewizyjne
    Cytuj
  • MartynKa79 29 kwi 2013, 11:47
    Ja lubię na weekend się gdzieś wyrwać. A to na narty, a to na łódki, a ostatnio na prom
    Cytuj
  • blue-green 6 maj 2013, 10:58
    W weekendy staram się jak najwięcej zwiedzać , ponieważ podróżowanie jest moją pasją .Cenię sobie zarówno podróż po Polsce , jak i krótkie wypady weekendowe za granice. Na weekend polecam wypad do Berlina. [url=http://]tanie loty do berlina [/url]
    Cytuj
  • pistacja 6 maj 2013, 15:01     (ostatnio zmieniony przez autora 6 maj 2013, 15:02, w całości zmieniany 1 raz)
    W weekendy nadrabiam zazwyczaj zaległości kulturalno-towarzysko-domowe, więc nie potrzebuję dodatkowych pomysłów, każdy weekend mam zaplanowany od A do Z przymrużenie oka
    Cytuj
  • mscislaw 7 maj 2013, 22:11
    Ja wybieram się na krótkie wycieczki. Mieszkam na pomorzu więc najczęściej wybieram jedną z miejscowości nadmorskich. Do wielu z nich wracałem już wiele razy. Mam kilka swoich ulubionych miejsc, między innymi:
    - Łebę - świetny klimat, wiele lasów, przepiękne wydmy
    - Międzyzdroje - rewelacyjne festiwale
    - Kołobrzeg - solanki

    Cytuj
  • 28 maj 2013, 13:39
    Sport to zdrowie i to na właśnie na sport powinniśmy przeznaczać nasz wolny czas od pracy itd.
    To nas wyluzuje i pomoże się nam odprężyć. Jeśli nie mam czasu wyjść to może trzeba kupić jakiś orbitrek czy bieżnie.
    To ma sens, pomoże nam odpocząć i zregenerować się do pracy uśmiech
    Cytuj
  • loki_ja 29 maj 2013, 19:13
    Najlepiej ze znajomymi. Chociaż ostatnio pogoda nie dopisuje. Zarówno na długii weekend majowy, jak i ten teraz też ma być deszczowy. Ostatnio znalazłam alternatywę i ze znajomymi chodzimy na laser taga (taki paintball na laser w hali) do zona71 we Wrocku. A zaczęło się od panieńskiego właśnie tam. Co prawda większa część ekipy to faceci, ale ja też się dobrze bawię. To relaksuje, bo pracę mam biurową. Także polecam jeśli ktoś nie zna.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 18  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Urlop na mazurach
Następna: czas wolny