Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Prezent dla nastolatki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla nastolatki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hipcio 4 maj 2016, 7:56
    Dla córki 14 letniej. W cenie do 100 zł. Nie mam pomysłu.
    Cytuj
  • erykit 4 maj 2016, 18:52
    Proponuje sprezentować swiecę yankee Candle:


    I do tego jakąś dobrą książkę do czytania.... Moja córka jakiś czas temu również miała urodziny i miałam problem co jej kupic Dostała taki zestwik i była bardzo zadowolona. Zerknij sobie również na stronę:
    http://www.goodies.pl/365-prezenty-dla-nastolatek

    Jest na niej katalog, w którym jest sporo takich opcji prezentowych tak wiec mozesz sobie zobaczyć czy coś tam może się dziewczynce podobać....
    Cytuj
  • kozka 11 maj 2016, 11:22
    A może coś z biżuterii? Będzie trwała pamiątka, a i córka będzie mogła (dosłownie) zabłyszczeć przed koleżankami przymrużenie oka Ja ostatnio kupowałam prezent swojej chrześnicy na komunię na Me'Amoore. Mają też bardzo ładną biżuterię dzieciecą. Zerknij, może Cię zainteresuje uśmiech http://www.meamoore.com/pol_m_BIZUTERIA-DLA-DZIECI-255.html
    Cytuj
  • Selenaa 22 lip 2016, 23:29
    Teraz jest super promocja w matrasie na książki dla młodzieży nawet do -30%. Myślę że warto skorzystać, ponieważ książek nigdy za mało przymrużenie oka
    Cytuj
  • iza112 17 sie 2016, 19:10
    Generalnie młodzi ludzie często lubią dziwaczne rzeczy. Warto porozglądać się w sieci i może znaleźć coś awangardowego. Poszukaj na allegro. Możesz też zajrzeć na artykulypropagandowe.pl Ostatnio zakupiłam tam fajny breloczek. Może to jakiś pomysł. Zawsze pozostaje Ci też dać jej po prostu pieniądze do reki, a wtedy kupi sobie co będzie chciała.
    Cytuj
  • aarkan88 22 sie 2016, 10:41
    Ja proponuje kupić jakaś delikatną biżuterie, takie dziewczynki lubią mieć błyskotkę. Ja swojej siostrze kupiłam jakiś czas temu kolczyki w kokardki i bardzo prezent przypadł do gustu.
    Cytuj
  • kajam 24 sie 2016, 7:56     (ostatnio zmieniony przez autora 31 sie 2016, 13:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Moje pomysły

    ksiązka
    wspomniana świeca yankee Candle
    kosmetyki ( na przykład balsamy do ciała czy tez pierwsz tusz do rzęs)
    płyta jej uluboinego zespołu

    Czy też jakaś fajna koszulka ( w sieci są strony, na których mozesz kupic koszulki ze śmiesznymi napisami)
    http://www.megakoszulki.pl/Smieszne,,Zabawne-c167.html
    Cytuj
  • koonik 27 lut 2017, 9:22
    Ja proponuje książkę albo biżuterię
    Cytuj
  • jaromira 23 paź 2017, 10:25
    Moja młodsza siostra dostała ode mnie prostownicę do włosów babyliss, ciągle moja ode mnie pożyczała więc stwierdziłam że powinna mieć już swoją, kupiłam jej też zapas kosmetyków takich ochronnych do włosów żeby o te włosy zadbała i widzę że ciągle na fejsie wrzuca fotki z prostymi włosami przymrużenie oka ta którą jej kupiłam ma regulacj temperatury i też dobrze na niższych prasuje, można sobie też nawet loki kręcić.
    Cytuj
  • Lilka589 13 kwi 2018, 13:04

    to zależy od tego czym dana dziewczynka się interesuje, ale możliwości jest wiele. Ja niedawno siostrzenicy dałam kartę podarunkowa do drogerii, więc sama sobie tak na serio wybierze.
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Nad polskim morzem