Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Programy w TV - coś z sensem

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Programy w TV - coś z sensem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • russo 8 maj 2016, 21:44
    Nudzą mnie już w telewizji na okrągło puszczane te wszystkie paradokumenty. Chętnie włączyłbym coś co by mnie zainteresowało i poszerzyło moja wiedzę. Co możecie polecić? Co sami oglądacie?
    Cytuj
  • MartynKa79 13 maj 2016, 23:53
    A coś konkretnego Cię interesuje czy tak ogólnie? Sam chcesz postukać w pilota wieczorkiem czy bardziej na oglądanie z rodzinką? uśmiech
    Cytuj
  • russo 14 maj 2016, 9:17
    W sumie to dla siebie i dla 9-letniego syna (zauważyłem, że bajki już go przestają interesować). Fajnie było by obejrzeć coś edukacyjnego czy też z zakresu nauki.
    Cytuj
  • Chan 16 maj 2016, 20:08
    @russo, myślę, że przypadłby Wam do gustu kanał Da Vinci Learning, kojarzysz? To taki kanał edukacyjny, który bardzo lubimy u nas w domu. Dużo tam ciekawostek naukowych o wszechświecie, fajnie przekazana historia, podróże, a dla kreatywnych "zajęcia techniczne", że tak powiem. Oczywiście wszystkie do wykonania w domu. Może tam zerknijcie? uśmiech
    Cytuj
  • russo 16 maj 2016, 20:50
    Chan wydaje się ciekawy ten kanał, ale nie słyszałem o nim jeszcze. A ten Da Vinci Learning to gdzie znajdę?
    Cytuj
  • Ogryzka 19 maj 2016, 22:35
    Pewnie u różnych dostawców jest różnie. Ja mam UPC i Da VinciLearning jest na 674 kanale. Teraz niby kanałów w tv mam prawie 200, a praktycznie mało co oglądam. Ale Da Vinci lubię. Znalazł ten kanał mój synek, ale i my z mężem znaleźliśmy fajne programy dla siebie.
    Cytuj
  • Chan 20 maj 2016, 19:55
    Każdy operator ma inaczej, na przykład ja na NC+ mam na całkiem innym kanale niż wy. Natomiast co do samego kanału to tak jak Ogryzka napisała, dla dzieci ten kanał jest bardzo dobrą opcją na spędzenie czasu z rodzicem. Ja na przykład tak robię, gdy widzę, że Bartosz się nudzi to siadam z nim i oglądamy Da Vinci Learning, zawsze trafimy na jakiś ciekawy program jak na przykład "Naukowa chata", on go uwielbia. Uważam, że to rozwijające i przyda się mu to nawet w przyszłości, bo pochłonięte informacje zawsze dadzą jakiś skutek na przykład na lekcji fizyki.
    Cytuj
  • tymmko 7 paź 2016, 10:42
    Dzisiaj w tv mają być Szalone fabryki polskiej muzyki na tv puls, widziałem filmiiki zapowiadające i myślę że będzie niezły ubaw, Rudą kojarzę i nawet jej piosenki znam przymrużenie oka oglądacie?
    Cytuj
  • Skilu22 12 paź 2016, 20:16
    Nie ma teraz czegoś z sensem...
    Cytuj
  • sonique321 1 gru 2016, 10:49
    W tv mało sensownych programów język sorry ale to prawda!
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum