Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Turystyczne wyzwania 2015, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Turystyczne wyzwania 2015

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • june45 28 mar 2015, 19:06
    Itaka ma fajne oferty uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 29 mar 2015, 19:49
    kotek020 napisał:Czy 1, 2,3 Maj też obejmuje ta oferta????uśmiech
    Wszystko masz w podanym linku - wystarczy poklikać. Nie wiem o którą konkretnie pozycję pytasz, więc raczej nie pomogę. Ale jak klikniesz "szczegóły" przy poszczególnych ofertach, pojawią się wszystkie informacje. W razie potrzeby możesz ich też dopytać na facebooku.
    Cytuj
  • nikka83 31 mar 2015, 14:29
    itaka miewa dobre pomysły, ale przeważnie terminy nie odpowiadają mi, dlatego zamiast polować na tanie wycieczki, wolę sama sobie zorganizować podróż, np przy pomocy wspomnianych portali z tanimi lotami, jakie macie zdanie na ich temat? gdzie można wyszukac ekstra oferty?
    Cytuj
  • Meggi85 2 kwi 2015, 14:57
    Itaka miała genialny pomysł z tymi wycieczkami dla aktywnych z ofert NO LIMITS. Gratuluje pomysłu bo ogrom ludzi chce miec aktywnie zorganizowane wakacje w spaniałych miejscach. A nie kazdy umie sobie to sam zorganizowac. Co do tanich lini lotniczych to nie zastanawialam sie nigdy nad tym. Raczej zdaje sie na planowanie przez biuro.
    Cytuj
  • akbar 8 kwi 2015, 16:58
    Ja to spbie czytam różne artykuły o USA np http://mojeloty.pl/tanie-loty-do-kraj/usa/ i chciałbym się w tym roku wybrać w miesięczną podróż. Niestety, znając życie pewnie coś pójdzie nie tak i pewnie pojadę nad morze albo w góry.
    Cytuj
  • nikka83 9 kwi 2015, 9:50
    jeśli chodzi o USA to na pewno taka podróż to wielkie emocje, też myślałam o tym, nawet już szukałam połączeń, myślałam że ceny straszne ale za 1800-1900 w dwie strony można polecieć np do Nowego Jorku, w ogóle do USA jest sporo promocji, a ty gdzie szukałas/ szukałes?uśmiech
    Cytuj
  • nikka83 21 kwi 2015, 12:42
    podzielcie się swoimi pomysłami i sposobami na tanie podróże
    Cytuj
  • akbar 21 kwi 2015, 14:45
    W tym roku mam zamiar podróżować na moim motocyklu Kawasaki z750 , po ciekawych zakątkach naszego kraju pojadę między innymi w
    Beskidy , komfort jazdy na moim motocyklu pozwoli mi na daleką jazdę tylko czy pogoda dopisze .
    Cytuj
  • nikka83 5 maj 2015, 11:17
    pomysł świetny, potrzeba tylko pogody
    Cytuj
  • szafranka 7 maj 2015, 11:10
    No i nie bardzo takie wyprawy nadają się dla osób posiadające małe dzieci.
    Dla nich to warto zainwestować w wypoczynek nad polskim morzem. Taka oferta http://www.primaveraspa.pl/dzieci/ z pewnością zafunduje im niezapomnianej rozrywki. Na dodatek zamki z piachu i wielkie fortece- to coś co każde dziecko uwielbia :-)
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum