Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ubezpieczenie w góry, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie w góry

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agna 27 lip 2015, 13:07
    Najlepiej w jakiejś multiagencji np. Cuk gdzie mają polisy wielu ubezpieczycieli.Sprawdziłam przy ubezpieczaniu domu i auta że mają korzystne ceny.
    Cytuj
  • Hobito9 3 wrz 2015, 20:59
    Porozmawiaj z agentem. I zobacz opinie o różnych ofertach.
    Cytuj
  • shogue 8 wrz 2015, 18:02
    Sprzęt wspinaczkowy masz ubezpieczony w polisie podróżnej w generali. Ja mam u nich ochronę na całym świecie powstałą podczas uprawiania narciarstwa czy nurkowania itp
    Cytuj
  • zonja 12 wrz 2015, 17:07
    To jest właśnie u nich dużym plusem jak i to, że można liczyć na organizację i pokrycie kosztów transportu do 800 000 zł, w przypadku choroby i nieszczęśliwego wypadku
    Cytuj
  • veganka 26 sty 2016, 16:17
    shogue napisał:Sprzęt wspinaczkowy masz ubezpieczony w polisie podróżnej w generali. Ja mam u nich ochronę na całym świecie powstałą podczas uprawiania narciarstwa czy nurkowania itp
    no a ja właśnie planuję na wiosnę wybrać sie na nurkowanie więc ubezpieczenie wskazane. chciałąm lecieć na rafy do Egiptu, pytanie czy sytuacja uspokoi się na tyle, żeby móc spokojnie polecieć.
    Cytuj
  • UllKa 28 sty 2016, 10:11
    Agna napisał:Najlepiej w jakiejś multiagencji np. Cuk gdzie mają polisy wielu ubezpieczycieli.Sprawdziłam przy ubezpieczaniu domu i auta że mają korzystne ceny.
    dobra metoda, bo wszystko jest w jednym miejscu i mogą też lepsze ceny zaproponować.
    Cytuj
  • lativa 16 mar 2016, 19:13
    ubezpieczał się ktoś w sygmie? niedługo planuję aktywny wypoczynek w górach, a jednak przezorny zawsze ubezpieczony przymrużenie oka) oferta wydaje się być korzystna
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum