Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Program do rozliczen itp

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Program do rozliczen itp

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • michalrecd 22 maj 2012, 9:04
    Znajomy mowi mi ze chce zainwestowac w program DRACO FAKTURY VAT SE. Poleca abym rowniez i ja sie na to skusil, poniewaz to moze mi bardzo ulatwic sprawy zwiazane z fakturami etc. Powiem szczerze ze nie spotkalem sie aby ktokolwiek juz z takiego programu korzystal.Ba! Nawet ja sam nie za bardzo jestem przekonany do takich programow co zwykly pit rozliczaja-maly blad systemu w komputrze a ja za to polece. Jednak zamiast byc wiecznym sceptykiem, chce najpierw zasiegnac rady osob calkowicie obiektywnych. Powiedzcie mi- co wiecie o tym programie i czy polecacie.
    Cytuj
  • Antoni1 23 maj 2012, 8:15
    Ja co prawda sam z tego nie korzystałem, ale podobno ten program się sprawdza, gdzieś o tym czytałem, ale szczerze mówiąc nie pamiętam gdzie przebiegły a tak poza tym to widziałem ostatnio oferte z Draco na B2bDeal. Znacie ten portal?
    Cytuj
  • Daria05 12 lut 2013, 10:03
    Zajrzyj na Przez 45 dni możesz testować za darmo. Platforma jest rewelacyjna, prosta w obsłudze i intuicyjne.
    Cytuj
  • hasanna 20 lut 2013, 15:44     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 15:45, w całości zmieniany 1 raz)
    nie znam tego programu, więc nie wiem czy jest wart zainteresowania, ale bardzo fajnym programem do wystawiania faktur jest bezpłatny ELISOFT
    Cytuj
  • Daria05 22 lut 2013, 16:16
    Na ile on jest stanowisk? Czy dostępne są również wersje na Linuxa?
    Cytuj
  • crb 26 mar 2013, 18:16
    Polecam "Małą Księgowość Rzeczypospolitej". Albo zapraszam do swojego biura:
    Działamy w Trójmieście (Gdańsk,Sopot,Gdynia) i Elblągu.
    Cytuj
  • olanowik 10 kwi 2013, 8:17
    wicie, że istnieje tak firma, która pomaga w rozliczeniach podatku z UK jak również o ofercie firmy TAX Consulting
    Cytuj
  • hasanna 22 kwi 2013, 14:55     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2013, 14:55, w całości zmieniany 1 raz)
    ja w tym roku akurat postanowiłam skorzystać z nowej możliwości rozliczenia, mianowicie zaniosłam wszystkie dokumenty do hospicjum, które znajduje się niedaleko mojego domu i tam Pani wypełniła mi PIT bezpłatnie w zamian za wskazanie tej organizacji jako uprawnionej do odbioru 1 % podatku, przeczytałam o takiej możliwości na stronie inicjatywy [url=http://]w$p1erajmy hosp1cja[/url] i muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy pomysł na wymianę tego typu przysługi, jakby wszyscy pomagali sobie w taki sposób to świat byłby dużo lepszy
    Cytuj
  • plny 13 gru 2013, 14:25
    Polecam program Rachunek Small Business . Bardzo dobry program umożliwiający łatwe i szybkie wystawianie rachunków. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i jest przeznaczona dla małych firm.
    Cytuj
  • majek1234 25 gru 2013, 23:25
    Wiem, że [url=http://www.bankiopinie.info/alior-bank-f4/]alior bank[/url] dla swoich klientów umożliwiał darmowe rozliczanie PIT-ów więc program nie jest potrzebny uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2