Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Biuro wirtualne., strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Biuro wirtualne.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 z 2
  • MichalWoj 30 cze 2015, 12:09     (ostatnio zmieniony przez autora 2 lip 2015, 12:10, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja też korzystam z usług wirtualnego biura TwojeBiuro24 i bardzo sobie chwalę. Papierkowa robota mnie nuży i zabiera dość dużo czasu, którego i tak mam coraz mniej. Firmę, z którą obecnie współpracuje polecił mi znajomy. Postanowiłem ich wypróbować na parę miesięcy, ale z uwagi na wygodę i brak zarzutów zostałem z nimi dłużej, aż do teraz. Mam obsługę kompleksową i wirtualny adres w Warszawie, dzięki któremu moje firma zyskała na prestiżu. Co więcej, ostatnimi czasy biuro zostało wyremontowane, a sale można wynajmować na różnego rodzaju spotkania biznesowe i tak też robię.
    Cytuj
  • szarlottka 27 lip 2015, 13:18
    Ja coraz częściej myślę o wirtualnym biurze. Kusi mnie też call center. Chcę usprawnić działanie mojej firmy na tyle na ile jest to możliwe. ostatnio coraz lepiej się rozwija i chciałabym wyjść na przeciw klientom.
    Cytuj
  • JustynDrei 20 sie 2015, 11:01
    Ja we Wrocławiu korzystałem przez pół roku z biura wirtualnego przy Solnym i w sumie to wygodne rozwiązanie, nawet jeśli ktoś potrzebuje siedziby jedynie na okres przejściowy. Pozdrawiam
    Cytuj
  • szarlottka 25 sie 2015, 15:31     (ostatnio zmieniony przez autora 14 wrz 2015, 12:20, w całości zmieniany 1 raz)
    ja mam biuro uśmiech
    Cytuj
  • charlotte1991 14 wrz 2015, 12:21
    Ja obecnie pracuję w domu i powoli zaczyna mnie to męczyć. Myślę o wynajęciu miejsca do pracy. Z tego co wiem sporo freelancerów pracuje w takich co-workingowych miejscach i są zadowoleni. Mi zależy na spokoju, miejscu do spotkań z klientami i wirtualnym adresie.
    Cytuj
  • weronia 21 wrz 2015, 15:05     (ostatnio zmieniony przez autora 28 wrz 2015, 13:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Znam jedną firmę oferującą wirtualne biura i adresy, ale to w ekskluzywnej części Warszawy, więc nie wiem czy Cię zainteresuje - gdyby jednak, zajrzyj na http://www.vimaroffice.pl/.
    Cytuj
  • goyko 24 wrz 2015, 10:56
    Ja myślałem o biurze wirtualnym ale to jednak nie dla mnie. Muszę mieć spokój i ciszę. Poza tym miejsca dużo. Wziąłem się za biuro w domu. Właśnie szukam mebli i chyba coś w tym tygodniu zamówię.
    Cytuj
  • kulkaxx 20 paź 2015, 10:25
    Takie biuro jest idealnym rozwiązaniem pod np. księgowość online.
    Wydaje mi się, że coraz więcej firm korzysta z tego typu usług!
    Ja cały czas mam zaufanie do tradycyjnej księgowości, ale nie ukrywam, że info na temat podatków sprawdzam na tym blogu
    Cytuj
  • Jaspersen 18 kwi 2017, 16:01
    Ja korzystałem z biura wirtualnego przez pierwsze dwa lata swojej działalności. Spora oszczędność i zawsze to profesjonalniej niż rozmowy z klientem w domu uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum