Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Co zamiast ulotek?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zamiast ulotek?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3  
  • michal58 27 sie 2015, 12:18     (ostatnio zmieniony przez autora 28 sie 2015, 21:56, w całości zmieniany 1 raz)
    W zasadzie każda forma reklamy jest dobra pod warunkiem, że jest przemyślana. Jeżeli materiały reklamowe typu ulotki, wizytówki, banery będą ciekawe, zapadające w pamięć, to mogą okazać się skuteczne, dużo zależy od branży. Jeżeli szukacie wsparcia w zakresie identyfikacji wizualnej firmy, warto zapoznać się z realizacjami studia graficznego http://studioxs.pl - mają siedzibę w Kielcach.
    Cytuj
  • aktona 7 wrz 2015, 14:28
    Ostatnio dość popularne sa torby wielokrotnego uzytku na zakupy.
    Ulotki oczywiście wydaje mi się, że są podstawa w dzisiejszym świecie. Co do innych gadżetów typu długopisy czy pen drive wydaje mi się, że kiedyś miało to racje bytu ale czy teraz?
    Cytuj
  • weronia 21 wrz 2015, 14:48     (ostatnio zmieniony przez autora 28 wrz 2015, 13:07, w całości zmieniany 2 razy)
    Potwierdzam - ulotki każdy wyrzuca bez czytania, mi zawsze jest szkoda jak widzę ulotkarzy z plikiem 500 sztuk i prawie 100% z tego ląduje w koszu. Szkoda papieru. Polecam albo gadżety typu notesy, kalendarzyki i długopisy, albo pendrive'y (ta opcja droższa, ale jeżeli przeprowadzisz kampanię reklamową na odpowiedniej grupie docelowej to masz szansę pozyskać nowych klientów). Bardzo duży wybór ciekawych propozycji znajdziesz w drukarni internetowej http://www.polishdruk.pl.
    Cytuj
  • piotrkaminski 22 wrz 2015, 22:50
    To zależy od projektu, jak jest ciekawy, ulotka będzie przyciągać uwagę i zostanie przeczytana.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 8 paź 2015, 8:51
    A może właśnie pomoże taka drukarnia wielkoformatowa? wydaje mi się, że billboardy są bardziej widoczne dla klientów prawda?
    Cytuj
  • kulkaxx 21 paź 2015, 11:29
    No właśnie czy spełni taka ulotka swoją funkcję?
    Zdecydowanie lepszą formą reklamy jest reklama stronki www w internecie. To na pewno jest skuteczniejsze i mniej nachalne!
    Jeśli jeszcze nie posiadacie własnej domeny, to warto sobie taką stworzyć :-)
    Cytuj
  • bogdanwel 30 paź 2015, 19:03
    Według mnie ulotki można zastąpić powiadomieniami sms, takie działania dobrze sprawdzają się w przypadku sklepów internetowych.
    Cytuj
  • filip-reczek 29 cze 2016, 12:06
    No na przykład banery, reklama na fejsie i instagramie
    Cytuj
  • lamb7 13 lis 2016, 17:41
    Reklama na facebook. Polecam bo można sporo zyskać
    Cytuj
  • qarena 15 gru 2017, 20:08
    Rozdawaj np. próbki produktów uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum