Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Księgowość w firmie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Księgowość w firmie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • 4 kwi 2015, 4:03
    prowadzę księgowość u się sam, również korzystam online przeliczeniami, że mogę powiedzieć, błędy były, rzecz jest zwyczajnie nieprzyjemna, lecz nikt jest nie ubezpieczony
    Cytuj
  • kifonda 8 kwi 2015, 1:14
    Ja korzystam z programu księgowego wfirma.pl i chwalę. Twoje błędy od programu nie zależą, ale jeśli nie będziesz czegoś pewny, to ta firma oferuje też wsparcie ekspercie, więc w trudnych przypadkach nie jesteś w patowej sytuacji.
    Cytuj
  • Meggi85 14 kwi 2015, 12:21
    Mnie sie Tax Care wydaje fajnym rozwiązaniem. Wiele maja punktów w całej polsce, mozna spokojnie dostarczać dokumenty i wszystko jest pod kontrola. Można się zająć firma nie martwiąc sie o sprawy ksiegowe a i ksiegowe potrafia pomóc przeanalizowac i zmniejszyc koszta firmy.
    Cytuj
  • martinus22 14 kwi 2015, 18:38
    Najlepiej korzystać z jednej firmy, a nie zmieniać. My mamy jedną [url=http://]księgowość Chorzów[/url] od 3 lat i jeszcze nie było większych problemów. Wiadomo, że zawsze coś tam się pojawi, ale zawsze można się dogadać.
    Cytuj
  • quato 23 kwi 2015, 9:26
    Jeśli ktoś prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i działa jako freelancer (grafik, web developer, itp), to dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z wirtualnego biura, można wtedy zaoszczędzić kasę na wynajmie pomieszczenia do pracy a przy okazji w wielu takich firmach w pakiecie dostaje się ograniczoną obsługę księgową (tak do 5 faktur miesięcznie zazwyczaj). Przy okazji jest też na miejscu pomoc prawna, więc można dostać wsparcie w kwestiach formalnych (nawet przy samej rejestracji).
    Cytuj
  • MartynKa79 28 kwi 2015, 21:20
    Meggi85 napisał:Mnie sie Tax Care wydaje fajnym rozwiązaniem. Wiele maja punktów w całej polsce, mozna spokojnie dostarczać dokumenty i wszystko jest pod kontrola. Można się zająć firma nie martwiąc sie o sprawy ksiegowe a i ksiegowe potrafia pomóc przeanalizowac i zmniejszyc koszta firmy.
    Nie tylko się wydaje a nawet jest. Właśnie o nich cały czas piszę. Korzystam od paru miesięcy bez zastrzeżeń. uśmiech
    Cytuj
  • sloneczko9 30 kwi 2015, 8:40
    Nie uważam,że najlepszym rozwiazaniem jest zatrudnienie księgowej .Jest to bardzo duży wydatek i takie coś opłaca się w zasadzie jedynie kiedy firma jest bardzo duża. O wiele lepiej jest skorzystać z pomocy z zewnątrz.

    Ze swojej strony modę polecić tę firmę:
    http://www.roedl.com/pl/pl

    Aktualnie prowadzą księgowość dla mojej firmy. Można ich się również poradzić we wszystkich kwestiach prawnych, rachunkowych oraz podatkowych związanych z firmą ponieważ posiadają bardzo duże doświadczenie na tym polu. No ja jestem bardzo zadowolona. Wczesniej prowadziłam księgowość sama ale w miarę rozwoju firmy warto jest skorzystać z pomocy kogoś innego.
    Cytuj
  • Glinka 28 maj 2015, 18:06
    W małej firmie nie warto zatrudniać księgowej. Lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z biura rachunkowego. My mamy dość małą firmę i oddaliśmy ją w ręce biura rachunkowego w Czewie. Płacimy 300 zł miesięcznie i mamy ciągłą pomoc i możliwość skorzystania z porad księgowych.
    Cytuj
  • MartynKa79 1 lip 2015, 23:38
    Teraz wiele biur wchodzi w różnego rodzaju współprace i programy partnerskie. Koleżanki firma weszła z tax care, które mnie obsługuje zresztą. Mają świetną ofertę dla takich niewielkich firm - nie tylko można zwiększyć dochody, ale i skorzystać z różnych fajnych możliwości rozwoju.
    Cytuj
  • Koniecpolski 8 lip 2015, 21:26
    Co masz na mysli piszac o możliwosciach rozwoju? Nie znam tego Tax Care ale zwiększyć dochody chce chyba każda firma, a nie łatwo o to. Możesz coś więcej o tym napisac?
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum