Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Księgowość w firmie, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Księgowość w firmie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • edwinka 11 lip 2015, 23:05
    MartynKa79 napisał:Teraz wiele biur wchodzi w różnego rodzaju współprace i programy partnerskie. Koleżanki firma weszła z tax care, które mnie obsługuje zresztą. Mają świetną ofertę dla takich niewielkich firm - nie tylko można zwiększyć dochody, ale i skorzystać z różnych fajnych możliwości rozwoju.
    A co to za oferta? Możesz coś więcej napisać?
    Cytuj
  • Masa 19 lip 2015, 14:18
    A ten program partnerski tax care to na czym polega? To coś z korzyścią dla osoby, która nazwijmy to wchodzi w taki program?
    Cytuj
  • Unit 3 sie 2015, 14:25
    A nie prościej zatrudnić księgową na etat i nie korzystać z żadnego outsourcingu?
    Cytuj
  • Jacko5 9 sie 2015, 2:25
    Program kasowy Sezam 2.0 Professional dla biur i punktów płatniczych jest programem umożliwiającym sprawną i bardzo komfortową pracę kasjera, który rejestruje zlecenia płatnicze. Posiada on wiele przydatnych i niezbędnych funkcji, takie jak funkcje tworzenia i automatycznej wysyłki danych do GIIF, KNF i NBP oraz wysyłki danych do analizy pod kątem AML. www.amola.pl
    Cytuj
  • Glinka 13 sie 2015, 18:28
    Zatrudnienie księgowej na etat ma sens w dużych firmach, w innych jest nieopłacalne. Posiadamy średniej wielkości firmę, zatrudniamy pracowników i korzystamy z usług biura. Współpracujemy od 5 lat i nigdy nie mieliśmy z nim problemów.
    Cytuj
  • 17 sie 2015, 21:21
    Witam wszystkich formowaczów;-) Na wstępie powiem że to forum bardzo mi się podoba, fajnie że coś takiego powstało, i można znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Naprawdę super, bardzo się cieszę!!! Że mogłam was odnaleźć.
    Cytuj
  • kulkaxx 3 wrz 2015, 8:43
    Słyszałam, że bardzo modna stała się księgowość online. Wiele firm korzysta z takiej i bardzo sobie to chwali. Ja często korzystam z tego bloga- http://superksiegowa.pl/blog/konto-firmowe-kiedy-konieczne/ przy prowadzeniu firmy i też sobie chwalę info na stronie.
    Cytuj
  • Masa 18 paź 2015, 22:06
    Teraz wiele firm ma takie porady na stronach. Np. w tax care jest cały dział Księgowa radzi, a w nim naprawdę dużo przydatnej wiedzy i porad.
    Cytuj
  • zagubiona 28 paź 2015, 14:27
    Bardzo dobrym programem dla firm jest FSB Rachunki . Program za którego pomocą wystawia się faktury, prowadzi ewidencję zakupu. Jest tak prosto opracowany, że osoba która zna komputer bez problemu da sobie z nim radę.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 29 paź 2015, 6:19
    A czy ktoś z Was korzysta może z programów do archiwizowania dokumentów ? to duża pomoc?
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum