Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pozycjonowanie strony internetowej - jak osiągnąć wysokie pozycje

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pozycjonowanie strony internetowej - jak osiągnąć wysokie pozycje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 4 z 4  
  • fleszyn 18 cze 2014, 14:31
    Wiem, że nie ma prostej odpowiedzi, ale może rzucicie linkiem do jakiegoś artykułu, materiału pod którym można by było o tym sobie poczytać uśmiech
    Cytuj
  • mscislaw 18 cze 2014, 17:29
    Dokładnie nie ma prostej odpowiedzi. Na pozycje strony w wynikach wyszukiwania wpływa kilkaset czynników. Najważniejsze to ilość linków prowadzących do Twojej witryny, ich jakość, siła, optymalizacja strony, autor itd itd. Proponuję Ci przeprowadzenie analizy strony kogoś kto jest na szczycie wyników wyszukiwania. Jeżeli mimo wszystko nie uda Ci się osiągnąć pożądanych rezultatów - poproś o kogoś kto zajmuje się tym zawodowo - np tutaj: http://panet.pl/
    Cytuj
  • sylwia4012 21 cze 2014, 14:21
    to jeszcze możesz poczytać w artykule http://www.twojeinnowacje.pl/metody-promocji-stron-w-internecie jak zadbać o stronę i jej pozycję.
    Cytuj
  • 22 cze 2014, 0:24
    Podobno nie ma żadnej sprawdzonej metody na pozycjonowanie, to raczej wróżenie z fusów. A dobre agencje chcą setki albo tysiące złotych za pozycjonowanie w skali miesiąca.
    Cytuj
  • Spidi4 22 lip 2014, 20:29
    Moim daniem przy pozycjonowaniu warto pomyśleć o tym by skorzystać z pomocy , ludzi którzy sie na tym znają.
    Cytuj
  • marysia8383 27 lip 2014, 10:37
    Pozycjonowanie przynosi efekty, ale jak jest prowadzone cały czas i kontrolowane są jego efekty. Jednorazowe działanie nie ma najmniejszego sensu. Nie można raz wypromować jakiejś strony internetowej i potem dać sobie z tym spokój. Musimy cały czas podrzucać jakieś teksty pozycjonujące, optymalizować treść strony internetowej i tym podobne, bo w innym razie nie ma to najmniejszego sensu. Jeśli sami nie wiemy jak to zrobić, to koniecznie warto jest to zlecić profesjonalistom. Ja na przykład korzystam z ditum.org i jestem zadowolona. Ale nie zleciłam im tylko jednorazowej usługi. Cały czas monitorują moją stronę i sytuację z jej pozycjonowaniem. W razie jakichkolwiek problemów mogą szybko zareagować. Takie działania są na porządku dziennym w innych krajach. U nas na razie bardzo sceptycznie się do tego wszystkiego podchodzi.
    Cytuj
  • Reaktia 10 wrz 2014, 13:42
    Pozycjonowanie może przynieść efekty, zwłaszcza kiedy prowadzone jest rozmyślnie i przez osobę doświadczoną. Jednak z doświadczenia widzę, że dużo lepsze efekty w promowaniu swojej strony www i firmy można osiągnąć dzięki reklamie Google Adwords, e-mail marketingowi, a także publikowaniu na stronie wartościowych, merytorycznych treści!
    Cytuj
  • goyko 16 wrz 2014, 18:41     (ostatnio zmieniony przez autora 22 wrz 2014, 11:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Pozycjonowanie to bardzo dobry pomysł na wypromowanie firmy. Jeśli się na tym znasz to śmiało możesz zacząć działać w tym kierunku. Natomiast jeśli nie masz pojęcia o pozycjonowaniu to radzę ci skorzystać z pomocy osób które wiedzą na czym to dokładnie polega i co zrobić by nie zbanowało cię google. Słyszałem, że ta firma http://seofabryka.pl/ zna się na pozycjonowaniu jak mało kto. Mają pokaźn portfolio i szeroką ofertę. Warto pomyśleć też np.o mailingach, współpracy z blogerami lub reklamie na fb. Korzystaj z wszystkich dostępnych środków a na pewno zaczniesz zarabiać niezłą kasę.
    Cytuj
  • Spidi4 17 wrz 2014, 15:47
    Na pewno, nie rób tego na własną rękę, tylko staraj się zatrudnić do tego kogoś kto sie na tym, na prawdę zna.
    Cytuj
  • koonik 22 wrz 2014, 13:13
    Przede wszystkim oddając tę pracę profesjonalistom. Mozna samemu bawić się w buzz, strony zapleczowe czy katalogowanie, ale to na dłuższą metę jest bez sensu
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum