Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Bezpłatny internet z Aero2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bezpłatny internet z Aero2

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ImprovedFinance 14 paź 2012, 14:46
    Witam, Co sądzicie na temat tego internetu?

    Ktoś z was go używa?

    Według mnie jest to bardzo fajna alternatywa dla drogich pakietów danych


    Cytuj
  • gall 9 lis 2012, 8:35
    Jak uda Ci się zdobyć kartę sim to podobno jest całkiem sympatycznie.
    Jeśli jesteś z Wawy to idź odebrać osobiście. Jak nie to możesz mieć drogę przez mękę.
    Ja swoją kartę zamówiłem w lutym. Do dziś (09 - 11 -12) jej nie otrzymałem. Maile są odczytywane (potwierdzenia) ale nikt na nie już nie raczy odpisać. Dodzwonić się tam to równie szybko wygrasz w lotto.
    Pojechałem więc osobiście i usłyszałem, że jak nie dostałem informacji, że mam przyjechać to nie mogą mnie obsłużyć.
    Sprawę o wyłudzenie wniosę niedługo do prokuratury bo to jest kpina w dodatku za unijne pieniądze.
    Cytuj
  • sweetie999 9 lis 2012, 10:57
    Taki internet raczej się nie utrzyma, bo jak sama nazwa wskazuje jest darmowy, a jak jest darmowy to nie może mieć Bóg wie jakiego przesyłu. Wystarczy kilka osób, które będą korzystać z tego internetu i od razu łącze będzie obciążone.
    Cytuj
  • francik 21 lis 2012, 13:27
    Bodaj 256 kb i to rwie. Z zasięgiem też jest mocno tak sobie niestety.
    Cytuj
  • Bostwana 15 kwi 2013, 14:48
    W sumie dopiero niedawno się o nim dowiedziałam. Nie bardzo wiedziałam, o co w tym chodzi, aż trafiłam na ciekawy artykuł o internecie Aero. Z jego pomocą zamówiłam kartę i teraz czekam na przesyłkę. Z tego co czytałam, to internet chodzi w miarę fajnie. Za darmo nie ma co narzekać.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum