Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Zamienniki czy się opłacają?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zamienniki czy się opłacają?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 z 4  
  • zataraa2 20 paź 2012, 9:33
    Witam, do tej pory nie korzystałam z zamienników tuszy do drukatek, czy może mi ktoś powiedziec czy opłaca się je kupować?Czy są tak samo wydajne jak oryginały?
    Cytuj
  • bulewar 20 paź 2012, 16:13
    Nie są tak wydajne, poza tym jakość zamienników pozostawia wiele do życzenia.

    Cytuj
  • zataraa2 23 paź 2012, 13:41
    bulewar napisał:Nie są tak wydajne, poza tym jakość zamienników pozostawia wiele do życzenia.
    serio? a jakich uzywales? bo ja słyszałam pozytywne opinie i teraz nie wiem co sadzic
    Cytuj
  • pajper255 24 paź 2012, 13:42     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2013, 12:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja używam zamienników, ponieważ są tańsze i do drukowania samego tekstu się świetnie nadają.

    Cytuj
  • bzyk27 31 paź 2012, 12:18
    Używam zamienników od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony co do jakości druku. Skoro jakość jest identyczna co do oryginalnych tuszy, a zamienniki o wiele tańsze to po co przepłacać?
    Cytuj
  • brzeszczot 5 lis 2012, 9:15
    Ja też korzystam z zamienników, oszczędza się nawet do 50% ceny, a jakość i wydajność jest absolutnie porównywalna.
    Cytuj
  • di_abeu0 5 lis 2012, 16:02
    Zgodzę się ze zwolennikami tego rozwiązania. Jeśli nie ma się konkretnych powodów do używania oryginałów, moim zdaniem lepiej korzystać z zamienników.
    Cytuj
  • bzyk27 7 lis 2012, 15:38
    A czy orientujecie się może w kwestii gwarancji. Czy producenci zamienników udzielają gwarancji?
    Cytuj
  • zataraa2 27 lis 2012, 9:53
    dzięki za odpowiedzi, a sami korzystacie? Bo się zastanawiam jak jest z jakością wydruku? Zamienniki są tańsze to fakt ale czy tak samo wydajne?
    Cytuj
  • zataraa2 28 lis 2012, 10:23
    a możesz mi powiedzieć jakiej firmy używałeś? bo trochę tych firm jest na rynku
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Następna: Serwery WIndows