Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Internet - technologia światłowodowa - opłaca się?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Internet - technologia światłowodowa - opłaca się?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Cesarzowa 8 lip 2013, 23:29
    Wiecie może czy internet w takiej technologii jest tani? I czy np. mogę połączyć go z telewizją? Mieszkam pod Wrocławiem, chciałabym, aby dostawca podłączył go w bloku. Zależy mi na szybkim łączu, ale nie znam żadnego dostawcy w moich okolicach. Niestety korzystając z Neostrady bardzo się zawiodłam - ani filmu ściągnąć ani nic... Jakie macie opinie o tej metodzie i czy korzystacie z mniejszych firm, które dostarczają?
    Cytuj
  • Andrew65 9 lip 2013, 23:09
    Hej Cesarzowo,
    u mnie w domu podłączyłem internet na światłowodzie i powiem Ci, że jestem bardzo zadowolony. Nie mam problemu ze ściąganiem filmów, dzieciaki też zadowolone. Jestem z Wrocławia, ale moi znajomi mieszkający pod znaleźli bez problemu dostawcę. Poszukaj w necie, na forum elektrody często są ogłoszenia.
    Cytuj
  • bejrut 10 lip 2013, 16:42
    Ja tam też jestem za tym. Polacy już dochodzą do wniosku, że Ci z czołówki wcale nie dają nam prędkości za odpowiednią cenę. Mieszkam na osiedlu zamkniętym, gdzie po rozwiązaniu umowy z UPC zdecydowaliśmy się na regionalnego dostawcę. Mamy internet połączony z telefonami i telewizją i nikt nie narzeka. Poza tym, zobacz filmik:
    Cytuj
  • lubie_jesc 10 lip 2013, 17:27
    Ciekawy ten filmik. Korzystał ktoś z tego internetu? Przypadkiem tu trafiłam, bo mam właśnie problemy ze swoim łączem i szukam jakiś nowych rozwiązań. Nie jestem z dużego miasta, więc może być cięzko z podłączeniem, ale poszukam, może a nuż, trafią się jacyś dostawcy.
    Cytuj
  • klaudynakos 15 lip 2013, 23:14
    Korzystam z internetu firmy Add-Net. I zgadza się - internet szybki, tani i bezproblemowy montaż. Mieszkam w Krzeptowie i nawet tutaj, dało radę go ogarnąć. Polecam pakiet:
    Cytuj
  • Cesarzowa 16 lip 2013, 22:46
    Powiem Wam, że chyba się zdecydujemy na Całkiem dobre warunki, jak na naszą okolicę. Praktycznie powalają na łeb konkurencje. Dam znać jak z montażem i później działaniem. Pozdrawiam i dziękuję za rady!
    Cytuj
  • Klatka 6 wrz 2013, 15:42
    Mi w dużej mierzy zależy na prędkości Internetu, dlatego jestem zainteresowana łączem światłowodowym. Jak myślicie, które firmy oferują taką opcję? Jak na razie słyszałam o TK Telekom ([url=http://tktelekom.pl]http://tktelekom.pl[/url]) ale chciałabym porównać ofertę.

    Cytuj
  • 17 wrz 2013, 14:29
    światłowód to super sprawa...
    ja się już nie mogę doczekać wielki uśmiech
    już kopią linie koło mojego domu więc za maks miesiąc podziele się wrażeniami przymrużenie oka
    Cytuj
  • waloria 18 wrz 2013, 15:04     (ostatnio zmieniony przez autora 18 wrz 2013, 15:05, w całości zmieniany 1 raz)
    światłowód to najlepsze co może być mój drogi uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Naprawy komputera