Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jak dbać o bezpieczeństwo sieci w firmie?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak dbać o bezpieczeństwo sieci w firmie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tula02 17 maj 2014, 16:38
    jarek7 napisał:Jestem zorientowany w rozwiązaniach GDATA, mają dobrą ofertę dla firm: https://www.gdata.pl/antywirus-dla-biznesu,g-data-liveview. GDATA ma 100% wykrywalność w najnowszych testach AV-test: https://www.gdata.pl/nowosci,gdata-avtest-2014#.
    Zgadzam się z powyższym. Wcześniej używałam darmowych, ale po stracie ważnych danych powiedziałam dość i zakupiłam Kasperskiego. Niestety okazało się że u mnie za bardzo muli komputer i musiałam zmieniać. Kolega namówił mnie na testową wersję G-data i póki co jest bardzo dobrze, jak się sprawdzi to zapłacę za licencję. Wyczytałam też że nawet jeżeli pojawi się nowsza wersja g-data to do starej wciąż będą aktualizowane bazy wirusów, a to nie zawsze jest standard.
    Cytuj
  • puszkin37 21 maj 2014, 21:24
    Do firmy potrzebny jest solidny antywirus na całą sieć , pozwoliłem sobie zainwestować w G Datę aby mieć spokój i bezpieczeństwo od zagrożeń pochodzących z sieci . Powiem tak , że się póki co sprawdza i chroni niczym owczarek niemiecki swój rewir uśmiech .
    Cytuj
  • Gonteczek 30 maj 2014, 20:14
    Po pierwsze to serwer dedykowany, a po drugie opieka nad nim, jeśli nie macie informatyka to zlecacie takie coś firmie zewnętrznej, jest to na pewno dużo tańsza opcja niż informatycy. Macie stały abonament i praktycznie żadnych zmartwień bo wszystkim zajmuje się firma.
    Cytuj
  • aserehe 11 wrz 2014, 19:59
    Ostatnio bardzo modny i skutecznym rozwiązaniem jest outsorucing tego tupu usług. Czyli wynajmujemy firmę by zadbała o bezpieczeństwo informatyczne naszej firmy. Takie organizacje specjalizują się w audytach i monitoring i na pewno lepiej sobie z tym zadaniem poradzą niż oddelegowany do tego pracownik uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum