Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jak wysłać anonimowego e - maila

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wysłać anonimowego e - maila

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • TopGun 4 lut 2011, 10:19
    Czy istnieje jakiś sposób, aby wysłać z domu anonimowego e-maila, czyli takiego, gdzie nie będzie mojego IP?
    Cytuj
  • Eru 4 lut 2011, 12:00
    A po co? Jeśli to ma być przekręt to lepiej sobie daruj.
    Cytuj
  • TopGun 4 lut 2011, 15:29
    A dlaczego przekręt? Nie mam zamiaru robić czegoś takiego.
    Cytuj
  • Enterowiec 4 lut 2011, 19:01
    Nawet najlepsze zabezpieczenie nie jest doskonałe. Lepiej już korzystać z hotspotów czy jakiś kawiarenek. Tam ryzyko namierzenia jest bardzo małe lub żadne. Nie ma czegoś takiego jak anonimowość w sieci.
    Cytuj
  • PCdrom 4 lut 2011, 21:04
    Może używając bramki e-mail. Nigdy nie próbowałem bo nie mam potrzeby, ale to łatwo sprawdzić wysyłając najpierw mejla do siebie i patrząc się, jakie tam są nagłówki w wiadomości.

    Przykładowa bramka [url=http://www.wabhp.republika.pl/email.html]link[/url]
    Cytuj
  • TechNews 4 lut 2011, 23:18
    Jest kilka sposobów, a ich wybór zależy od twoich potrzeb: inne narzędzia służą do zrobienia żartu koledze, a inne do wysłania tajnych dokumentów do FBI albo do naszego CBA.
    Tutaj są opisane fajne metody wysyłania anonimowych e-mai [url=http://like-a-geek.jogger.pl/2010/08/14/jak-zalozyc-e-mail-ale-anonimowy]link[/url]

    Tylko takie coś może służyć do zrobienia żartu koledze czy koleżance. W innym przypadku nie polecam. Jeśli ktoś zagrozi że zrobi to i tamto, to ma przechlapane. skrzywienie
    Cytuj
  • DeepSpace 5 lut 2011, 0:50
    ty pewnie chcesz jescze jakieś fotki załączyć. No z tym to byłby problem, bo te wszystkie metody tyczą się wysyłania wiadomości tekstowych a nie multimedialnych.
    Cytuj
  • gizmodo 5 lut 2011, 1:05
    Może użyj zastępczego adres e-mail. Niezły sposób na prywatność to też serwis Not Sharing My Info. Tutaj, w okienku wpisujemy prawdziwy adres, a skrypt przesyła nam nowy e-mail.

    Tak naprawdę, wiadomości trafią na stary adres, ale nadawca nie będzie mógł dowiedzieć się z kim pisze. Taki adres nie przyda się może w walce ze spamem, ale może być potrzebny w sytuacji, gdy chcemy coś przekazać, lecz nie możemy zrobić tego demaskując własne dane.
    Cytuj
  • TopGun 5 lut 2011, 1:22
    No miałem też na myśli możliwość wstawienia załącznika do wiadomości anonimowej.
    Cytuj
  • USB123 5 lut 2011, 1:48
    Jedyną stroną którą znalazłem gdzie można wrzucić załącznik to ta anonimowy-email.pl
    Ale tam wielkość załącznika ograniczono do 1 MB
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum