Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jak zablokować reklamy w przeglądarce

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zablokować reklamy w przeglądarce

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • NiJaki 18 kwi 2011, 11:33
    Te reklamy na stronach www są coraz bardziej denerwujące. Gdyby wyświetlały się na górze czy z boku, to nie ma sprawy. Ale one latają po całym ekranie, i na dodatek jak masz słuchawki na uszach to niektóre są z dźwiękiem. Spokojnie siedzisz przez monitorem, a tu ci nagle coś w słuchawkach buczy. No zawału można dostać.
    Czy da się pozbyć tych reklam lub jakoś je ograniczyć.
    Cytuj
  • Barnaba56 18 kwi 2011, 11:54
    da się da, wyłącz komputer, zrezygnuj z internetu lub wywal kompa przez okno. Wtedy żadna reklama ci się nie wyświetli. Nie sprawdzałem, ale podobno działa.
    Cytuj
  • NiJaki 18 kwi 2011, 13:30
    no bardzo śmieszne, roześmiałem się aż do łez. płacz
    Cytuj
  • 4Alien 18 kwi 2011, 16:49
    Czasami te reklamy mogą bardzo irytujące zwłaszcza te wielko powierzchniowe. Wyskakuje co na cały ekran i wyje niemiłosiernie. Ale niektóre są nawet całkiem fajne.
    Poza tym z reklam można się wiele dowiedzieć o różnych produktach i td. Dlatego ja ich nie blokuję, choć nieraz mam taką ochotę.
    Cytuj
  • InfernoO 18 kwi 2011, 18:31
    Kaspersky IS ma taki moduł antybanerowy. Działa ze wszystkimi przeglądarkami i jest bardzo skuteczny. Może za bardzo skuteczny, bo zamiast blokować reklamę to blokuje całą stronę. Wtedy wystarczy dodać taką witrynę do białej listy i ona się ładuje.
    Cytuj
  • CellPS3 18 kwi 2011, 19:02
    Zależy z jakiej przeglądarki korzystasz, bo co webbrowser to inny dodatek, a Kasperskiego nie każdy używa. W końcu to nie jedyny pakiet bezpieczeństwa.
    Cytuj
  • NiJaki 18 kwi 2011, 22:04
    Najczęściej korzystam z IE albo z FireFoxa i tu by się przydało zblokować banery reklamowe.
    Cytuj
  • HTTP404 19 kwi 2011, 6:04
    Każda przeglądarka ma swoje pluginy do blokowania zawartości reklamowej. W przypadku IE 8 ( nie wiem czy działa z IE 9)

    Jest dodatek o nazwie Simple Adblock. Narzędzie jest darmowe.
    Aby pobrać dodatek wchodzimy na stronę http://simple-adblock.com/ i stamtąd pobieramy dodatek.
    Gdy przeglądarka uruchomi się automatycznie, musimy wybrać odpowiedni zestaw filtrów. W tym celu z listy państw wybieramy Poland (Polska) i klikamy Submit.
    I tyle, reklamy nie powinny się wyświetlać.
    Cytuj
  • AMD64 19 kwi 2011, 8:18
    Dla IE 9 ten dodatek też działa. na dole strony jest o tym informacja

    http://simple-adblock.com/faq/internet-explorer-9/
    Cytuj
  • DDR 19 kwi 2011, 9:18
    Dla FireFoxa 3x i 4x jest dodatek Adblock Plus który można pobrać ze strony addons.mozilla.org
    Instaluje się go banalnie prosto tak samo jak wszystkie inne dodatki dla FF.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum