Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jaki hosting pod firmową stronę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki hosting pod firmową stronę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 z 4  
  • gabriell86 28 cze 2017, 10:40
    Jaki hosting wybrać pod firmową stronę internetową? Na co w szczególności zwrócić uwagę przy wyborze?
    Cytuj
  • xaramm5 29 cze 2017, 12:06
    Wiele zależy od ruchu i wielkości strony. Myślę, że pod taką stronę powinien wystarczyć hosting dzielony w standardowym pakiecie - w razie czego później będzie można go zmienić. Hosting od cal.pl powinien się nadać - ma całkiem sporą pojemność, nielimitowany transfer, a przy tym jest dość wydajny i ogólnie działa bez problemów.
    Cytuj
  • zylek 12 paź 2017, 16:12
    Hekko działa od lat niezawodnie i nie sprawia problemów.
    Z mojego doświadczenia usługa solidna, z dobrymi parametrami.
    Wszystko trzeba jakoś logicznie dopasować pod swoje serwisy.
    A dobre dzielone naprawdę załatwia sprawę.
    Cytuj
  • zylek 17 paź 2017, 16:27
    Konto dzielone w Hekko.
    Naprawdę - pod postawienie małej strony firmowej nie potrzebujecie cudownych parametrów.
    Z własnego doświadczenia wiem, że pod coś takiego wystarczy nawet najmniejszy pakiet hostingowy.
    Zresztą - testy są darmowe, jaki problem sprawdzić?
    Cytuj
  • zylek 30 paź 2017, 16:20
    A tak realnie i całkowicie obiektywnie - w czym to jest lepsze od Hekko, które działa na tym roku od lat?
    No właśnie. W hostinach najważniejsza jest niezawodność, a nie szukanie parametrów.
    Co wam po serwerze, który i tak nie zapewni jakości?
    No właśnie - to dosyć istotne ;-)
    Cytuj
  • jarzebina 8 lis 2017, 11:17
    ja mam od lat w home.pl. Brałam domenę i hosting i tak już zostało. Jestem zadowolona, mają support przez cała dobę, codziennie, w razie gdyby cos się działo. A ostatnio nawet w pakiecie jakaś kasa na pozycjonowanie była.
    Cytuj
  • zylek 14 lis 2017, 16:27
    Tylko, że to nie jest serwer dla małego klienta ;-) To jest serwer dla kogoś kto chce wydać dużo.
    I jak da mnie trochę głupie jest stawianie małej strony na hostingu za kilka stówek ;-)
    Cytuj
  • bunnyx 17 lis 2017, 15:48
    Słyszałem, że thecamels.org mają fajną ofertę. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Walencik 20 lis 2017, 12:59
    Ja używam hostingu w netbomb.pl i jest ok.
    Cytuj
  • zylek 29 lis 2017, 16:26
    Hekko masz po rabatach za prześmieszne grosze, poważnie - nie ma sensu przepłacać ;-)
    Zresztą moje doświadczenia pokazują, że ich serwer działa niezawodnie, a w przypadku takich tematów to jest kluczowe.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum