Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jaki telefon byrać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki telefon byrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 z 3  
  • fleszyn 21 paź 2013, 11:40
    Chciałbym kupić sobie jakiegoś smartfona w abonamencie. Na co zwracać uwagę przy zakupie? Zastanawiałem się na czymś z od Samsunga albo LG - a może jeszcze coś innego?
    Cytuj
  • mscislaw 21 paź 2013, 15:07
    Obie te firmy mają kilka ciekawych modeli. Porównajmy sobie flagowy model LG czyli Swift L7 oraz Samsunga Galaxy S4. Jeżeli chodzi o wielkość wyświetlacza to Samsung ma prawie 1 cal większy. W przypadku aparatów Samsung znowu zwycięża bo mam 13 Mpx przy "zaledwie" 5 Mpx w przypadku LG. No i na końcu wydajność i tutaj znowu Samsung lepiej wypada. Ma aż 2 GB pamięci RAM i 1,6 Ghz procesor vs 0,5 GB Ramu i 1 Ghz procesora dla LG. Jeżeli chciałbyś porównać sobie jeszcze inne parametry to możesz to zrobić tutaj http://comperio.co/pl/telefony/lg-swift-l7-vs-samsung-galaxy-s4-gt-i9500.html - jest to popularna porównywarka telefonów.
    Cytuj
  • 22 paź 2013, 14:25
    Zdecydowanie brał bym galaxy
    Cytuj
  • 22 paź 2013, 15:04
    Miałem Galaxy i jest to świetny sprzęt.
    Cytuj
  • Niepelka 24 paź 2013, 8:14
    Jeśli Cię stać to bierz tego Galaxy, dobry smartfon i będziesz zadowolony
    Cytuj
  • 24 paź 2013, 19:40
    Także polecam Galaxy, ja oraz inni posiadacze tego modelu sobie bardzo go chwalą.
    Cytuj
  • Nierada 25 paź 2013, 11:54
    A nokia lumia, co sądzicie o tym smartfonie?

    -------------------------------------------------------------
    [url=http://shinybox.pl]zestaw jaki mam[/url]
    Cytuj
  • 25 paź 2013, 15:33
    Ja polecam sony xperia sola. Świetne parametry, dużo pamięci i dlugo batera trzyma przymrużenie oka
    Cytuj
  • Klatka 29 paź 2013, 11:00
    Nierada napisał:A nokia lumia, co sądzicie o tym smartfonie?
    Jeśli chodzi o bebechy i wygląd zewnętrzny to prezentuje się bardzo fajnie. Jednak myślę, że sama bym się na Lumię nie zdecydowała, ale tylko i wyłącznie ze względu na windows. Osobiście lubię androida.

    Cytuj
  • funim 31 paź 2013, 13:11
    Samsung Galaxy S4 polecam!
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum