Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Którego operatora telewizji kablowej wybrać

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Którego operatora telewizji kablowej wybrać

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Telemaniak 12 lis 2010, 9:00
    U mnie na osiedlu jest kilka operatorów telewizji kablowej i nie wiem na które się zdecydować. Każdy kusi tanimi ofertami, VoD czyli tą wypożyczalnią wideo. Każdy z nich ma też internet i całe pakiety kablówka+telefon+ internet.

    Tylko jak to rzeczywiście wygląda. Do wyboru mam Dialog, Multimedia i UPC. Nie wiem czy zdecydować się na kanały HD czy warto to kupować jako opcję.
    Cytuj
  • TechNews 12 lis 2010, 12:13
    Są też operatorzy telewizji cyfrowej - Polsat, Cyfra+ o raz Telewizja n (i ta na kartę jeszcze).
    Cytuj
  • LaikPC 12 lis 2010, 14:22
    Mnie oprócz samej telewizji interesował też internet, aby można pogadać przez Skypa. Wszyscy tak się wycwanili, że jak bierzesz dwie usługi to płacisz taniej. Ja w Dialogu mam telefon i internet. Za ten pierwszy płacę mnie niż w TP a internet ma niby ten szybki ale chyba za niego przepłacam.
    Dialog kiedyś miał prostą ofertę, ale teraz to nic z tego nie rozumiem. Korzystam z tzw. umów lojalnościowych, które są i trochę naciągane. Płącę np. 49 zł za internet choć podstawowa stawka to 69 zł lub więcej. Jeśli zrezugnuję z umowy to muszę pokryć różnicę w cenie za te miesiące które zostały do końca umowy.
    W dialogu jest też program partnerski gdzie 1 zł z rachunku równa 1 punkt na fakturze. Po uzbieraniu iluś tam punktów wymieniasz je na tańsze usługi. Ale tych punktów trzeba uzbierać dużo więc taki progrm jest mało atrakcyjny.
    Cytuj
  • Studencik 12 lis 2010, 16:01
    My studenci nie lubimy przepłacać.

    Kiedyś skorzystałem z usługi Multimedia (telewizja + Vod). Obecnie płacę ok 55 zł w umowie na dwa lata. Mam masę programów oraz wypożyczalnię wideo, gdzie dobre filmy mogę kupić za 8-9 zł, a HD za 14 zł, czyli taniej niż w kinie.

    Jednak Multimedia sporo kręci i te jej cenniki są bardzo niejasne. Już na samym początku miałem problem. Opłata aktywacyjna w promocji wynosiła 19,99 zł, a dostałem standardową fakturę na 399 zł. Po skontaktowaniu z infolinią dostałem informację, że sprawa zostanie rozpatrzona, bo pani konsultantka nie ma dostępu do umów regionalnych. To fajny system mają?

    Najlepiej sprawdzić czy nie mają jakiejś promocji. Z tych informacji na ich stronie nie warto korzystać bo tam 1 Mb/s kosztuje chyba 125 zł.


    wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech buziak
    Cytuj
  • Telemaniak 12 lis 2010, 19:06
    Dodam tylko, że chciałbym mieć sporo kanałów, szybki internet a telefon mnie nie interesuje.
    Cytuj
  • Basia26 12 lis 2010, 20:13
    Najlepiej wybierać tego co najmniej kręci i ma przejrzyste warunki umowy. TP nie polecam bo tam jest sporo pułapek, ale na pierwszy rzut oka ładnie to wygląda.
    Cytuj
  • Lapik 12 lis 2010, 23:45
    Ja polecam cyfrowy polsat. Miałem 2 lata, rozwiązałem umowę i teraz mam nową.

    Mam 2 dekodery, jeden z możliwością nagrywania. Umowa na 24 miechy.
    Pierwsze 6 miesięcy za darmo i wszystkie dostępne kanały !!! Po 6 miesiącach przejdę na pakiet familijny i bede płacił 57zł za dwa dekodery.
    Cytuj
  • Joomla 13 lis 2010, 0:56
    Multimedia do Internetu daje trochę miejsca na ich serwerze na www, email, ftp. Według cennika MMP 2Mb/512 - 54 zł brutto http://www.multimedia.pl/internet_szczegoly
    Dobrze ktoś wspomniał, że Multimedia ma oferty regionalne i to co przedstawia na swojej stronie nie jest ostatecznością. Najlepiej zadzwonić i porozmawiać – można dostać na internet sensowny rabat plus rabat telewizję oraz chyba 10 netto za instalację Internetu – normalnie to chyba ze 199 zł.
    I jeszcze jedna kwestia. Co raz dzwonią z Multimedi różni handlowcy chcący opchnąć dodatkowe usługi. Aby ich się pozbyć, najlepiej postraszyć, że jak tak będą nękać to rozwiąże się z Multimedią umowę.
    Cytuj
  • Kwach 21 gru 2010, 9:51
    Od 22 grudnia 2010 właściciele telewizorów Sony Bravia, a także odtwarzaczy i kin domowych Blu-ray wyposażonych w funkcję Bravia Internet Video uzyskają dostęp do oferty programowej TVN.

    Z początku będzie można oglądać takie seriale jak „Usta, usta”, „Klub Szalonych Dziewic”, a także pierwsze sezony „Magdy M.” i „Teraz albo nigdy”. Oprócz tego w ofercie znajdą się „Kuchenne rewolucje z Magdą Gessler” czy dokumenty, wśród których są takie pozycje jak „Polska Jasienicy” czy „Generał” o Władysławie Sikorskim.
    Jak rozumiem taki TV będzie trzeba podłączyć do Internetu. Ale pomysł bardzo fajny, tyle że z niego nie skorzystam bo nie mam Sony Bravia. Szkoda
    Cytuj
  • Konsument 21 gru 2010, 9:58
    Też czytałem o tym pomyśle TVN. Jak ktoś nie chce mieć kablówki to może i sensowny pomysł.
    Tymczasem już oszukują klientów na tą telewizję cyfrową, że tylko ona będzie od stycznia.

    Z gazety Prawne Wyłudzają na cyfryzację. Platformy wmawiają klientom, że kończy się nadawanie telewizji analogowej. Naciągają ich na drogi sprzęt i grożą karami za zerwanie umów. Przykładem może być grupa sprzedawców z firmy EuroActive – reprezentującej platformę Cyfra Plus. Chcieli kilkaset złotych za dekodery i 3 tys. zł za odstąpienie od umowy.

    [url=http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/473237,wyludzaja_na_cyfryzacje_platformy_wmawiaja_klientom_ze_konczy_sie_nadawanie_telewizji_analogowej.html]link[/url]
    Mogę się założyć, że w ten sposób naciągali głównie starsze osoby.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum