Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Kursy komputerowe z Rzeczpospolitej

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kursy komputerowe z Rzeczpospolitej

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • LaikPC 3 cze 2011, 12:26
    Czasem gazeta dołącza takie kursy obsługi różnych programów komputerowych jak Corel czy Excell.

    Czy te kursy są coś warte, opłaca się je kupić czy tak nie za bardzo jest sens tracić na to czas, bo raczej nie pieniądze (gazeta z płytą to wydatek 7,99 zł).
    Cytuj
  • BluRay 3 cze 2011, 13:50
    Jak jesteś zielony w obsłudze programu, to każda pomoc się przy da. I tak ludzie nie wykorzystują wszystkich mozliwości danego programu tylko raczej te podstawowe. Ja też z Worda nie jestem mocny, bo mi to nie potrzebne.
    Cytuj
  • RecoveryHDD 3 cze 2011, 15:33
    To są video kursy od takiego gościa co ma firmę w Tarnowie Strefa Kursów.
    Kursy jak kursy krok po kroku pokazuje ci podstawowe funkcje programu, co i jak można zrobić, ale tak bez rewelacji.
    Tylko cena z gazety słodzi ból, bo normalnie to płytka kosztuje 40 zł.
    Cytuj
  • USB123 3 cze 2011, 18:10
    Lepiej obejrzeć filmik z instrukcją niż czytać 10 stron książki. Na pewne rzeczy szkoda czasu, a takie kursy skracają naukę i o wiele lepiej tłumaczą pewne zagadnienia. Sam korzystałem z video kursu odnośnie Flasha, ale to inna firma była. W każdym razie w tydzień czasu poznałem podstawy animacji we Flashu. Gorzej z językiem actionscript, ale i tu pewne postępy są.
    Cytuj
  • 6CiS 3 cze 2011, 21:18
    Facet robi te kursy w całkiem przyjemny sposób. Nie wiem czy tak jest we wszystkim, ale przy Corelu się sprawdziło. Pominięte zostało masę funkcji, a Photo-Paint to w ogóle, ale na początek może być. Jest jakiś niedosyt informacji, ale na końcu były praktyczne ćwiczenia jak co zrobić.
    Cytuj
  • 4Alien 3 cze 2011, 21:56
    Takie bardziej profesjonalne kursy oferuje eduweb, ale one dotyczą profesjonalnych narzędzi graficznych kosztujących po kilka tysięcy złotych. Kursy dla początkujących są trochę banalne, bo jak ktoś kupuje 3dMax to jakąś podstawową wiedzę przecież już ma.
    Ale zgadzam się, że prezentacja jest bardziej wartościowa niż wetowanie stosu książek często z mętnymi opisami i wskazówkami.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum