Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Multimedia czy Dialog

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Multimedia czy Dialog

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • TRiTON 23 sty 2011, 13:54
    Mam takie pytanko.
    Kończy mi się umowa z Multimedia (kablówka) i w okolicy mam dostęp tylko do Dialogu jako alternatywnego operatora. Czy opłaca się przejść do Dialogu. Jest lepiej i taniej czy poczekać na propozycję Multimedia.?
    Cytuj
  • Buyer 23 sty 2011, 16:11
    A masz jeden telewizor czy dwa?
    Cytuj
  • TRiTON 23 sty 2011, 19:35
    dwa, a co za różnica. Drugi kabel wetknie w drugi telewizor i będzie dobrze.
    Cytuj
  • Buyer 23 sty 2011, 21:46
    No nie wiem czy to takie proste. W Multimedia jest taka opcja ale Dialog może jej nie mieć.
    Cytuj
  • gizmodo 23 sty 2011, 22:11
    Jakbyś zakładał neta to polecam Multimedia.
    W Dialogu modem nie przechodzi na własność i trzeba go oddać w stanie nienaruszony z całym okablowaniem. Tak samo z resztą w MP. Ale na internet nie narzekam. Do tego gratis (nie duże, ale do użytku domowego wystarcza) miejsce na ich serwerze na www, email, ftp.
    Nie patrz się na cennik MP tylko dzwoń na infolinię. Mają "promocje" regionalne.
    Te ceny na stronie nie wiem po co trzymają? Chyba tylko po to aby odstraszyć klienta wielki uśmiech
    Cytuj
  • TRiTON 23 sty 2011, 23:31
    nie za net dzięki będę miał na uwadze. Na razie interesuje mnie kablówka.
    Cytuj
  • Lamer 24 sty 2011, 7:01
    Multimedia daje dekoder i VOD na jeden TV. Na drugim możesz mieć kablówkę, ale bez VOD. Płaci się tylko ekstra 5 zł za drugie gniazdko.
    W Dialogu nie wiem jak jest, ale też mają VOD.
    Cytuj
  • DeusEX 24 sty 2011, 10:27
    Z tego co wiem to podłączenie drugiego telewizora w Dialogu też jest możliwe, ale potrzebny jest drugi dekoder. A koszt jego wynajęcia to zdaje się 10 zł miesięcznie.
    Cytuj
  • Greed 24 sty 2011, 13:41
    Cenowo oferta Dialogu nie powala na kolana. Internet im często siada, więc z kablówką może być taka samo.
    Z resztą oni na rynku z kablem są od 3-4 lat więc pewne niedociągnięcia mają.
    Cytuj
  • LaikPC 24 sty 2011, 17:31
    Mam net z Dialogu i faktycznie od czasu do czasu są z nim problemy.
    Z kolei kablówkę mam z Multimedia i póki co jest ok. Problemem jest dekoder. Czasami trzeba go zresetować, bo VOD nie wczytuje listy filmów. Ostatnio niestety podnieśli ceny filmów i nie są już tak atrakcyjnie cenowo jak kiedyś. Niby mam np. Polsat News, ale zamiast programu jest czarny ekran i jakieś pytanie dźwięku. Chyba będę musiał zadzwonić na pomoc techniczną co z tym fantem zrobić.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum