Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Simlock Nokia N95

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Simlock Nokia N95

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • antka 3 wrz 2010, 16:33
    Witam chciałabym zdjąć Simlocka z noki N95. Czy można to zrobić łatwo i przyjemnie ?
    Cytuj
  • zsp 8 wrz 2010, 23:26
    Idź do serwisu, który się tym zajmuje. Jeśli zapłacisz, to pewnie nie będą piętrzyć problemów przymrużenie oka
    Cytuj
  • mika88 9 wrz 2010, 0:09
    Z tego co wiem, to aby ściągnąć simlocka z n95 nie trzeba komórki nawet podłączać do kompa. Wystarczy wprowadzić specjalny kod, który jest inny dla każdego telefonu.
    Cytuj
  • just_jack 9 wrz 2010, 6:39
    Też miałem simlocka na N95. Skontaktowałem się z operatorem mojej sieci komórkowej, a on przysłał mi kod, dzięki któremu udało mi się ściągnąć simlocka. Wszystko za darmo wielki uśmiech
    Cytuj
  • milena19 9 wrz 2010, 9:02
    Naprawdę w salonie można go zdjąć za darmo? Szkoda, że dopiero teraz się o tym dowiedziałam. Parę miesięcy temu wydałam ładną sumkę za zdjęcie locka z mojej komórki smutny
    Cytuj
  • zsp 13 paź 2010, 15:35
    W wielu wypadkach w salonach sprzedają komórki bez sim-locka. Więc zanim się zechce go ściągnąć może lepiej najpierw upewnić się czy w ogóle jest.
    Cytuj
  • miloszcugier 9 kwi 2011, 9:11
    no a masz ten kod do simlocka?
    Cytuj
  • plny 11 paź 2013, 9:07
    Myślę że w serwisie nie wezmą dużo za taką usługę. Też zdejmowałem simlocka w Protel Serwis GSM. Wyszło to dosłownie kilkanaście złoty.
    Cytuj
  • 15 paź 2013, 9:22
    W pierwszym lepszym komisie do zdjęcia za grosze..
    Cytuj
  • anna80 2 cze 2014, 21:05
    Tu za 39 zł zdejmiesz simlocka http://odblokowania.pl/simlock,nokia,1 - więc nie warto szukać komisu.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Aukcje internetowe
Następna: Karta Graficzna