Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Aukcje internetowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Aukcje internetowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 z 3  
  • fabia 3 wrz 2010, 10:44
    Do tej pory zazwyczaj korzystałam z allegro, ale zauważyłam że na naszym rynku pojawia się coraz więcej aukcji internetowych. Które z nich według was są najlepsze? Na jakich aukcjach internetowych kupujecie, sprzedajecie?
    Cytuj
  • frank 3 wrz 2010, 11:10
    Jak dla mnie to tylko alegro, albo ebay.
    Cytuj
  • cylkinka 3 wrz 2010, 14:07
    Już jakiś czas temu na polskim rynku pojawiło się sporo aukcji nowego typu takich jak "podbij". Ja nie mogę się do nich jednak przekonać.
    Cytuj
  • veronka 3 wrz 2010, 16:44
    Rzeczywiście ostatnio pojawiło się na rynku całkiem sporo aukcji na których, można kupić przedmioty po bardzo atrakcyjnych cenach. Za10groszy, podbij, pacnij, itd. Ja jakoś nie mogę się przekonać do aukcji tego tego typu. Czy ktoś licytował coś na którymś z tych portali aukcyjnych?
    Cytuj
  • decybel 3 wrz 2010, 20:41
    Szkoda, że sam nie wpadłem na pomysł założenia takiej aukcji internetowej kilka lat temu smutny
    Cytuj
  • basior 4 wrz 2010, 0:29
    Cały ten biznes opiera się na ludzkiej słabości do hazardu. Każdy przecież chciałby kupić fajny aparat za 3 zł, albo nawigację do samochodu za 2zł. Ja mam zamiar w najbliższym czasie zarejestrować się na jednym z tych serwisów internetowych. Zobaczymy jak mi pójdzie.
    Cytuj
  • frank 4 wrz 2010, 7:37
    Ja wolę pograć w texas holdem wielki uśmiech
    Cytuj
  • decybel 4 wrz 2010, 11:08
    Nie ma się czego czepiać. Są tacy, co dzięki tej stronie nabyli jakieś przedmioty po niższych cenach i są bardzo szczęśliwi.
    Cytuj
  • finemon 4 wrz 2010, 11:44
    Ja jestem regularnym gościem na serwisie za10groszy. Muszę przyznać, że chyba się od niego lekko uzależniłem wielki uśmiech Kiedyś udało mi się u nich wylicytować nawigację satelitarną.
    Cytuj
  • frank 4 wrz 2010, 14:06
    Moim zdaniem minie sporo czasu zanim ludzie się przekonają do podbijarek. Na pewno żadna z nich nie zajmie nigdy miejsca allegro czy ebaya, na których przecież możemy kupić i sprzedać wszystko.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum