Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Zewnętrzna ładowarka do telefonów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zewnętrzna ładowarka do telefonów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Czakalaka 17 wrz 2013, 22:16
    Czy ktoś posiada zewnętrzną ładowarkę do telefonu i mógłby się podzielić opinią na temat jej skuteczności? Jak ona w ogóle działa i na ile doładowań starcza? Czy jest w stanie naładować baterię w telefonie tak dobrze, jak tradycyjna ładowarka podłączana do prądu?
    Cytuj
  • waloria 18 wrz 2013, 15:00
    Ja widziałem na necie ładowarki do telefonu zasilane słońcem, podobno działa przymrużenie oka
    Cytuj
  • hanka100 18 wrz 2013, 16:51
    Ojej, słońcem i to w Polsce? Zimą to chyba niezbyt skuteczny wynalazek. A drogi? Ja mimo wszystko nie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie, lepiej jakieś ładowane akumulatorki, czy coś takiego
    Cytuj
  • nitkaa 19 wrz 2013, 10:42
    Sarkazm nie jest potrzebny uśmiech, zewnętrzne ładowarki istnieją w formie akumulatorów i są dosyć skuteczne, polecam zapoznać się z http://www.zaaz.pl/ Myślę, że najważniejszym punktem wyszukiwania takowej, będzie ilość możliwych ładowań uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 20 wrz 2013, 11:35
    Bardzo pojemna ta bateria z tego co widzę, jak Iphona5 naładuje całego i jeszcze zostanie. A jesteś posiadaczką tej baterii? W praktyce też to tak wygląda jak na piśmie?
    Cytuj
  • nitkaa 21 wrz 2013, 13:53
    Tak, byłam szczerze zaskoczona, gdyż to był mój pierwszy kontakt z tego typu urządzeniami, działo dobrze i co najważniejsze starczało na długi okres czasu uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 20 sty 2014, 21:52
    Teraz Zaaz jest za 35 zł na citeam. Zdecydowanie się opłaca uśmiech
    Cytuj
  • jik7008 26 lut 2014, 8:58
    ja posiadam, spokojnie wystarcza na 2-3 naładowania telefonu. chociaz trzeba wziąć pod uwagę ze sama dosyć długo się ładuje uśmiech
    Cytuj
  • malina45 1 paź 2014, 19:00
    Ja nie miałam okazji korzystac z takiej ładowarki, ale moze jak byś zapytała tutaj http://www.comperia.pl/forum/gsm o tego typu ładowarki to ktoś na pewno znalazł by sie kto korzystał z takiej ładowarki
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum